kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogólnie słabo dzisiaj wyglądamy
0
Ale oni punktują ładnie
2
@Kettger Musi, bo zaczyna mieć do tego piłkarzy. De Jong, Wijnaldum, Emerson, Araujo.
0
Teraz żeby wygrywać nawet w LM, nie trzeba mieć jakiegoś pomocnika typu Xavi. Wcale ten rozgrywający nie jest kluczowy. Piłka ewoluowała, bardzo się zmieniła. Wzrosło znaczenie dynamiki i siły, czyli coś co ma Wijnaldum. Uważam że to będzie fajny transfer.
2
@Janiama Dokładnie. Mam przeczucie że Emerson odpali. Dodatkowo byłby fajną przeciwwagą dla ultra ofensywnego Alby z lewej strony. Myślę że zostanie, mówi o tym otwarcie. Jestem ciekaw czy nie będą z nim próbować na środku obrony.
2
Hahah co jest na tv sport
0
Ładna dziewczyna z tym pucharem.
71
Tuchel nawet pół roku przejściowego nie potrzebował.
0
@Cobra303 Kurka nwm czemu zobaczyłem,,, nie wytrzymali.
0
@(C)Puyol Sorki, nie wiem czemu przeczytałem, nie wytrzymali. I dlatego byłem zdziwiony, że de Jong.
0
@(C)Puyol Czemu de Jong??
1
Pisałem 2-1 dla City
0
@Ratamahatta Mi pokazuje 178,ale nie będziemy się zbywać o to.
0
2-1 dla City, pamiętajcie
0
@Ratamahatta Lisandro ma 178cm, podobnie jak Kounde. Gość jest naprawdę ciekawą opcją.
0
@jacob345 Chociaż gdyby grała Barca i Real.
0
Jak ma przyjść jeszcze jeden obrońca, to będzie to piłkarz lewonożny.
0
@BarcaInfo On chyba zagra też na lewej obronie nie?
1
@AmigoBlancos Wszystkich znamy, więc są wybitni. Zrobili super kariery.
1
@Janiama Depay wie że w Barcelonie jest Messi, i wiele świętych krów. Griezmann, Dembele, dojdzie kolega Leo, Aguero. Wcale nie będzie miał łatwo o grę.
4
Depay nas nie wybawi, ale w obliczu problemów zdrowotnych Ansu, niepewnej przyszłości Dembele, i braku napastnika, to kupno holendra wydaje się być obowiązkiem. Widziałbym go bliżej lewej strony. Szkoda jakby nam przepadł.
0
@Uukasz_93 A to luzz, myślałem że będzie gorzej xd
0
@msmsms Tak się tylko pytam, bo akurat dzisiaj mam.
0
Po Johnsonie gorączka będzie duża, jakieś doświadczenia?
4
@lukaszmatusiewicz Albo na 54%, albo 55,5%, jeszcze się waham
0
To ja napiszę tak. Gdyby ktoś zaproponował dobrą ofertę za Marca, a my wzięlibyśmy za darmo młodego Donnarumme, to źle byśmy nie wyszli. Pensja pewnie będzie porównywalna. Lubię Marca, ale jego dyspozycja, i tracone gole w ważnych meczach, kiedy nie pomagał. Ja bym się zastanowił.
0
@Criss18Barca Właśnie otwierałem, i co teraz mam zrobić?
2
@Encore Oby zrobił taką karierę, życzę mu oczywiście
2
@Encore Inny profil
0
Coś cicho o Depayu. W sumie nie zdziwiłbym się gdyby wybrał inny klub.