0

Ogólnie słabo dzisiaj wyglądamy

0

Ale oni punktują ładnie

2

@Kettger Musi, bo zaczyna mieć do tego piłkarzy. De Jong, Wijnaldum, Emerson, Araujo.

0

Teraz żeby wygrywać nawet w LM, nie trzeba mieć jakiegoś pomocnika typu Xavi. Wcale ten rozgrywający nie jest kluczowy. Piłka ewoluowała, bardzo się zmieniła. Wzrosło znaczenie dynamiki i siły, czyli coś co ma Wijnaldum. Uważam że to będzie fajny transfer.

2

@Janiama Dokładnie. Mam przeczucie że Emerson odpali. Dodatkowo byłby fajną przeciwwagą dla ultra ofensywnego Alby z lewej strony. Myślę że zostanie, mówi o tym otwarcie. Jestem ciekaw czy nie będą z nim próbować na środku obrony.

2

Hahah co jest na tv sport

0

Ładna dziewczyna z tym pucharem.

71

Tuchel nawet pół roku przejściowego nie potrzebował.

0

@Cobra303 Kurka nwm czemu zobaczyłem,,, nie wytrzymali.

0

@(C)Puyol Sorki, nie wiem czemu przeczytałem, nie wytrzymali. I dlatego byłem zdziwiony, że de Jong.

0

@(C)Puyol Czemu de Jong??

1

Pisałem 2-1 dla City

0

@Ratamahatta Mi pokazuje 178,ale nie będziemy się zbywać o to.

0

2-1 dla City, pamiętajcie

0

@Ratamahatta Lisandro ma 178cm, podobnie jak Kounde. Gość jest naprawdę ciekawą opcją.

0

@jacob345 Chociaż gdyby grała Barca i Real.

0

Jak ma przyjść jeszcze jeden obrońca, to będzie to piłkarz lewonożny.

0

@BarcaInfo On chyba zagra też na lewej obronie nie?

1

@AmigoBlancos Wszystkich znamy, więc są wybitni. Zrobili super kariery.

1

@Janiama Depay wie że w Barcelonie jest Messi, i wiele świętych krów. Griezmann, Dembele, dojdzie kolega Leo, Aguero. Wcale nie będzie miał łatwo o grę.

4

Depay nas nie wybawi, ale w obliczu problemów zdrowotnych Ansu, niepewnej przyszłości Dembele, i braku napastnika, to kupno holendra wydaje się być obowiązkiem. Widziałbym go bliżej lewej strony. Szkoda jakby nam przepadł.

0

@Uukasz_93 A to luzz, myślałem że będzie gorzej xd

0

@msmsms Tak się tylko pytam, bo akurat dzisiaj mam.

0

Po Johnsonie gorączka będzie duża, jakieś doświadczenia?

4

@lukaszmatusiewicz Albo na 54%, albo 55,5%, jeszcze się waham

0

To ja napiszę tak. Gdyby ktoś zaproponował dobrą ofertę za Marca, a my wzięlibyśmy za darmo młodego Donnarumme, to źle byśmy nie wyszli. Pensja pewnie będzie porównywalna. Lubię Marca, ale jego dyspozycja, i tracone gole w ważnych meczach, kiedy nie pomagał. Ja bym się zastanowił.

0

@Criss18Barca Właśnie otwierałem, i co teraz mam zrobić?

2

@Encore Oby zrobił taką karierę, życzę mu oczywiście

2

@Encore Inny profil

0

Coś cicho o Depayu. W sumie nie zdziwiłbym się gdyby wybrał inny klub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?