0

@kewin Ogórek, Ogórek, Ogórek, zawita dziś... A nie to nie to

1

@Janiama 1-0 Szkocja

0

@DaPidejpi Mogłeś się spytać nauczyciela czy widział go zarzyganego, czy tylko tak pieprzy.

0

Hahaha Borek mistrz

0

Sprzedając; Pjanicia, Trincao, Coutinho i Firpo, z jakiej kwoty łącznie bylibyście zadowoleni? Tak realnie, 60mlm za ich 4?

0

@IronSanHybrid Nie no fajnie to powiedział. Oczywiście wynik najważniejszy, ale cieszy że w jakiś sposób chce się identyfikować z Polską.

1

@Coutinho007 Ale co ma postawa Dembele/Griezmanna, do słabego meczu Depaya. Lubię holendra, ale powiedzmy sobie, dzisiaj nie przyłożył się do wygranej.

1

@Coutinho007 Straty głupie. 1 połowa jeszcze w miarę. Ale w drugiej go nie widziałem

7

Słaby mecz Depaya dzisiaj

1

De Jong pewnie znowu zepsuł? Powinien iść do murku i skoczyć wysoko, żeby piłkę zgarnąć. Słabo Frenkie

0

@Messibestplayerintheworld Nie, ale strzeli focha. Albo nie będzie podawał.

1

Nie widzę jakoś takiej indywidualnej gry Depaya w Barcelonie. Mając już Messiego, holender nie będzie miał łatwo. Dużo strat

1

Depay gra bardziej w środku, i trochę zgasł.

0

Frenkie pięknie napędził tą akcję. Podanie ciekawe, trochę zaskoczony był gość w przodzie.

3

Intensywność meczu również może się podobać. Niezłe widowisko jak dotąd

4

Kurna ale lubię oglądać de Jonga. Gość ma niemalże wszystko. Widać po nim olbrzymi rozwój, gdyby w Barcelonie miał tylko lepszych partnerów. Według mnie w ciągu 2 lat to będzie top 3 pomocników.

0

@Messibestplayerintheworld Dla mnie nowy pomocnik to powienien być mus. Mamy tylko Frenkiego który jest w stanie wytrzymać topowy europejski poziom. Busi dobry sezon, ale to gracz na Lalige

1

O Depaya jestem spokojny, ale ważne by sprzedać wielu nie potrzebnych panów w Barcelonie. No i nabyć jakiegoś pomocnika, to musi być sprawa priorytetowa.

1

@IronSanHybrid Giki pełna racja. Bardzo dobrze to napisał

0

@analitykTaktyki Genialnie się go słucha, bardzo go lubię ogólnie.

0

@RomanHoffer Ale wiesz, dla nich ta sytuacja była tak samo trudna jak dla nas. Też przeżywali, a byli na żywo.

5

Obwiniać bardziej chyba można reżyserkę, ludzi w studio jest mi trochę żal. Kurczę, kto by się spodziewał takiej sytuacji, oni również bardzo to przeżywają, i widać że się tym martwią.

5

Mimo wszystko po gościach w studio widać że się martwią, drżą, też tym żyją. Są w trudnej sytuacji, bo według mnie powinni zakończyć program.

1

Najlepiej to jakby po prostu zakończyli to studio. Nie mieli żadnych informacji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Hahahah, serio Brait tak potrafi?

0

Eee eeee zostawić Martina

0

@Janiama 3-0 Dania

0

Nazario z golem będzie

3

@MarioVeB! Nie no bez przesady, może z 1-0 wygramy tylko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?