kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kewin Ogórek, Ogórek, Ogórek, zawita dziś... A nie to nie to
1
@Janiama 1-0 Szkocja
0
@DaPidejpi Mogłeś się spytać nauczyciela czy widział go zarzyganego, czy tylko tak pieprzy.
0
Hahaha Borek mistrz
0
Sprzedając; Pjanicia, Trincao, Coutinho i Firpo, z jakiej kwoty łącznie bylibyście zadowoleni? Tak realnie, 60mlm za ich 4?
0
@IronSanHybrid Nie no fajnie to powiedział. Oczywiście wynik najważniejszy, ale cieszy że w jakiś sposób chce się identyfikować z Polską.
1
@Coutinho007 Ale co ma postawa Dembele/Griezmanna, do słabego meczu Depaya. Lubię holendra, ale powiedzmy sobie, dzisiaj nie przyłożył się do wygranej.
1
@Coutinho007 Straty głupie. 1 połowa jeszcze w miarę. Ale w drugiej go nie widziałem
7
Słaby mecz Depaya dzisiaj
1
De Jong pewnie znowu zepsuł? Powinien iść do murku i skoczyć wysoko, żeby piłkę zgarnąć. Słabo Frenkie
0
@Messibestplayerintheworld Nie, ale strzeli focha. Albo nie będzie podawał.
1
Nie widzę jakoś takiej indywidualnej gry Depaya w Barcelonie. Mając już Messiego, holender nie będzie miał łatwo. Dużo strat
1
Depay gra bardziej w środku, i trochę zgasł.
0
Frenkie pięknie napędził tą akcję. Podanie ciekawe, trochę zaskoczony był gość w przodzie.
3
Intensywność meczu również może się podobać. Niezłe widowisko jak dotąd
4
Kurna ale lubię oglądać de Jonga. Gość ma niemalże wszystko. Widać po nim olbrzymi rozwój, gdyby w Barcelonie miał tylko lepszych partnerów. Według mnie w ciągu 2 lat to będzie top 3 pomocników.
0
@Messibestplayerintheworld Dla mnie nowy pomocnik to powienien być mus. Mamy tylko Frenkiego który jest w stanie wytrzymać topowy europejski poziom. Busi dobry sezon, ale to gracz na Lalige
1
O Depaya jestem spokojny, ale ważne by sprzedać wielu nie potrzebnych panów w Barcelonie. No i nabyć jakiegoś pomocnika, to musi być sprawa priorytetowa.
1
@IronSanHybrid Giki pełna racja. Bardzo dobrze to napisał
0
@analitykTaktyki Genialnie się go słucha, bardzo go lubię ogólnie.
0
@RomanHoffer Ale wiesz, dla nich ta sytuacja była tak samo trudna jak dla nas. Też przeżywali, a byli na żywo.
5
Obwiniać bardziej chyba można reżyserkę, ludzi w studio jest mi trochę żal. Kurczę, kto by się spodziewał takiej sytuacji, oni również bardzo to przeżywają, i widać że się tym martwią.
5
Mimo wszystko po gościach w studio widać że się martwią, drżą, też tym żyją. Są w trudnej sytuacji, bo według mnie powinni zakończyć program.
1
Najlepiej to jakby po prostu zakończyli to studio. Nie mieli żadnych informacji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Hahahah, serio Brait tak potrafi?
0
Eee eeee zostawić Martina
0
@Janiama 3-0 Dania
0
Nazario z golem będzie
3
@MarioVeB! Nie no bez przesady, może z 1-0 wygramy tylko