kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO No ale co Pimienta miał do tego?
2
@patry295 Ja bardziej czuję klimat zeszłorocznego Euro
2
@BlaseR9 Fajna ta bluza
0
Pimienta do sztabu Koemana, i jeszcze wszystko by ładnie wyszło
7
Laporta pomylił odwagę z odważnikiem.
0
To może wymiana Pjanic-Demiral, i pewnie nasza dopłata. Skoro Juve chciałoby sprzedać Turka, to co sądzicie?
0
@klopx Depay, Lisandro Martinez, i pomocnik Locatelli, to by wystarczyło
5
Ale Barcelona to potęga. Rywalizujemy w kosza w Europie na wysokim poziomie, to samo w ręcznej. W piłce nożnej dalej jesteśmy znaczącą drużyną, kobieca piłka w Barcelonie to też potęga. Nic tylko bić brawo. A jeszcze futsal, i młodzieżowe drużyny.
0
Wezmą Lisandro, bo obskoczy 3 pozycje. Dodatkowo jest względnie przystępny cenowo.
0
@Djzordon Wijnaldum też był Deal Done
0
@martin3131 Właśnie piłkarza któremu się kontrakt kończy, jest ciężko podpisać. Każdy z nich gra o lepszy kontakt
0
@martin3131 Jest początek czerwca. Okienko się jeszcze nie zaczęło. Ludzie, spokojnie. Laporta wie że wzmocnienia to podstawa
5
Barca pewnie zaklepuje transfer Verrattiego, a PSG chciało tylko wcześniej ogłosić transfer następcy Włocha. Ale mogę się mylić
0
Te informacje o Pellegrinim jakieś w miarę rzetelne źródło podawało? Może to jakiś pomysł.
0
@Coutinho007 Lubię Moribe ale gość ma jeszcze olbrzymie braki. Serio bez wzmocnienia pomocy, życzę powodzenia
0
@Coutinho007 Moriba z całym szacunkiem, ma jeszcze długą drogę.
0
@doc Ciężko teraz znaleźć będzie, pomocnika Barcelonie
1
@kodi77 To w sumie ma rację, a nie że jest gwiazdorem. Chyba robiłbym tak samo, na pewno tak robiłbym.
0
@Coutinho007 Stawiam że Depay, jeden- dwa płatne transfery, i jestem dziwnie pewny jakichś wymian. Dopiero czerwiec
0
@Coutinho007 Nie sądzę. Sam Laporta mówi otwarcie o wzmocnieniach, a ma wiedzę o wiele większą, niż dziennikarze od których łapiemy te bzdety.
0
Ciekawe czy Sterling faktycznie jest realny, słabsza forma ostatnio, ale za Dembele, chętnie.
0
@Kuubs21 Przecież wiesz, że na to nie pójdzie Inter
0
Ten Romano nie pisał przypadkiem, że Wijnaldum "deal done" w Barcelonie
3
@Jakchcesz Nie no bez przesady. Barcelona co roku jest faworytem do wygrania ligi. Ta sama pólka co Real/Atletico
0
Szkoda Wijnalduma, bo to właśnie z takimi piłkarzami można rywalizować w Europie. Nawet bardziej liczyłem na niego niż Depaya, no cóż. Pomoc do wzmocnienia musi być priorytetetowa, ale kim teraz. Koeman dzwoń do rodaka
0
Rosja przecież gra w swoim najlepszym składzie?
0
A chyba dalej teoretycznie nie gramy w najlepszym składzie
1
Pierwszy set również powinniśmy wygrać. Zagrywka nas wybiła
0
@Janiama Kubiak? Według mnie są lepsi
4
Wow jaka akcja. Brawo