0

@D10SLEO No ale co Pimienta miał do tego?

2

@patry295 Ja bardziej czuję klimat zeszłorocznego Euro

2

@BlaseR9 Fajna ta bluza

0

Pimienta do sztabu Koemana, i jeszcze wszystko by ładnie wyszło

7

Laporta pomylił odwagę z odważnikiem.

0

To może wymiana Pjanic-Demiral, i pewnie nasza dopłata. Skoro Juve chciałoby sprzedać Turka, to co sądzicie?

0

@klopx Depay, Lisandro Martinez, i pomocnik Locatelli, to by wystarczyło

5

Ale Barcelona to potęga. Rywalizujemy w kosza w Europie na wysokim poziomie, to samo w ręcznej. W piłce nożnej dalej jesteśmy znaczącą drużyną, kobieca piłka w Barcelonie to też potęga. Nic tylko bić brawo. A jeszcze futsal, i młodzieżowe drużyny.

0

Wezmą Lisandro, bo obskoczy 3 pozycje. Dodatkowo jest względnie przystępny cenowo.

0

@Djzordon Wijnaldum też był Deal Done

0

@martin3131 Właśnie piłkarza któremu się kontrakt kończy, jest ciężko podpisać. Każdy z nich gra o lepszy kontakt

0

@martin3131 Jest początek czerwca. Okienko się jeszcze nie zaczęło. Ludzie, spokojnie. Laporta wie że wzmocnienia to podstawa

5

Barca pewnie zaklepuje transfer Verrattiego, a PSG chciało tylko wcześniej ogłosić transfer następcy Włocha. Ale mogę się mylić

0

Te informacje o Pellegrinim jakieś w miarę rzetelne źródło podawało? Może to jakiś pomysł.

0

@Coutinho007 Lubię Moribe ale gość ma jeszcze olbrzymie braki. Serio bez wzmocnienia pomocy, życzę powodzenia

0

@Coutinho007 Moriba z całym szacunkiem, ma jeszcze długą drogę.

0

@doc Ciężko teraz znaleźć będzie, pomocnika Barcelonie

1

@kodi77 To w sumie ma rację, a nie że jest gwiazdorem. Chyba robiłbym tak samo, na pewno tak robiłbym.

0

@Coutinho007 Stawiam że Depay, jeden- dwa płatne transfery, i jestem dziwnie pewny jakichś wymian. Dopiero czerwiec

0

@Coutinho007 Nie sądzę. Sam Laporta mówi otwarcie o wzmocnieniach, a ma wiedzę o wiele większą, niż dziennikarze od których łapiemy te bzdety.

0

Ciekawe czy Sterling faktycznie jest realny, słabsza forma ostatnio, ale za Dembele, chętnie.

0

@Kuubs21 Przecież wiesz, że na to nie pójdzie Inter

0

Ten Romano nie pisał przypadkiem, że Wijnaldum "deal done" w Barcelonie

3

@Jakchcesz Nie no bez przesady. Barcelona co roku jest faworytem do wygrania ligi. Ta sama pólka co Real/Atletico

0

Szkoda Wijnalduma, bo to właśnie z takimi piłkarzami można rywalizować w Europie. Nawet bardziej liczyłem na niego niż Depaya, no cóż. Pomoc do wzmocnienia musi być priorytetetowa, ale kim teraz. Koeman dzwoń do rodaka

0

Rosja przecież gra w swoim najlepszym składzie?

0

A chyba dalej teoretycznie nie gramy w najlepszym składzie

1

Pierwszy set również powinniśmy wygrać. Zagrywka nas wybiła

0

@Janiama Kubiak? Według mnie są lepsi

4

Wow jaka akcja. Brawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?