kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Tylko że mecze z Islandią i Hiszpanią, nie dzieli 11 lat, a zaledwie kilka dni. Hiszpania dysponuje kilkukrotnie większym arsenałem niż Islandia, która strzeliła nam łatwo 2 brameczki.
6
@MesQueUnClub96 Chyba właśnie to jest, jakiś argument.
17
@MesQueUnClub96 A Islandia kim nam 2 gole strzeliła?
29
@Bykunn Serio? Nie można pochwalić, bo od razu argument o kasie. Kasa tam zawsze była, i były wówczas lata bez piłki/sportu, i bez profesjonalizmu.
34
Ale trzeba przyznać że TVP naprawdę dobrze organizuje u siebie to Euro. Komentarzy Top, fajne studia i goście. Ciekawe programy, i wszystkie mecze w otwartej. Brawo
0
Z kim Wolski komentuje?
1
@Bobo25 Potrzeba nam takiego magika
0
Dawać mnie jakiś transfer pomocnika
0
Ktoś mi napisze czy Leon w końcu zgarnął z ich połowy, czy co?
2
Bez błędu? Co tam się dzieje
0
@Krystian_mix Co za ludzie, bo twierdzę że zagraliśmy tragicznie w 1 secie?? Ok, szkoda dyskutować
0
@Krystian_mix Prawie połowa do 2-3 zawodników tylko. To nie tłumaczy takiej gry
0
@MesQueUnClub_87 Ale mimo wszystko grać tak słabo
0
My nic nie kończymy. Przecież Brazylia nas w ataku miażdży
0
Ale baty. Czemu Kurek tak rzadko gra?
1
Leona nie ma, i gramy słabiutko. Rozumiem przegrywać, ale tak się prezentować
0
Co my gramy z Brazylia. Japrd
0
Sousa niech odpuści sobie siatkę, Euro jest
0
Piękny koncert w Polsce miał jakiś czas temu
0
Cudowny głos. Zawsze niesie wzruszenie
0
Biało Czerwony,,, to klub niezwyciężony
0
@Nazio87 Oj to prawda
1
@barcelonaLM Ja tam lubiłem ich słuchać
1
Z Borkiem te studia lepiej się jakoś ogląda.
0
@MesQueUnClub_87 Dla mnie to może być finał właśnie, Francja-Niemcy. Jednak to ostatni turniej Loewa z Niemcami, a ich kadra według mnie wcale nie ustępuje Francji. Do tego lepiej zgrani według mnie.
1
Ja typuje że Niemcy wygrają Euro. Jednak silny Bayern, może być odpowiednikiem reprezentacji Niemiec.
0
@MesQueUnClub_87 Szkoda.
0
Leon zagra dzisiaj, jak myślicie?
0
@Rewolucja123 W rezerwach to nie wyniki są najważniejsze. Właśnie takie myślenie, niszczy nasze rezerwy. PS. Wyniki były ok
0
Laporta mówił że przynajmniej jeden transfer może zostać ogłoszony w tym tygodniu. Ciekawe czy miał na myśli Wijnalduma