0

Kubiak nie wiem czy będzie miał pierwszy skład

0

@D10SLEO Tak, tak. Alba najlepszy zawodnik po Leo w tym sezonie, a ty piszesz że przeciętniak.

0

@Messibestplayerintheworld Ale fakt gdzie grają, nie przemawia za Gaya

1

@Messibestplayerintheworld Enrique nie przepada za Alba, a zobaczymy kto będzie grał na Euro. Po za tym porównaj statystyki tych panów.

1

Gaya już nie jest młodzieniaszkiem nastoletnim, żeby, mógł być rezerwowy dla Alby, powiedzmy 2 lata. On Jordiego przez 2-3 lata ze składu nie wygryzie, a już widzę jak Gaya w wieku 26 lat przyjdzie grzać ławę.

0

Kogo typujecie na króla strzelców Euro? Mój typ, Antoine Griezmann.

3

Gdyby Wijnaldum nie przyszedł, to trzeba szukać pomocnika. Naprawdę ktoś do środka pola jest potrzebny. Jakieś realne propozycje? Merino średni sezon

16

@sergio5 Śmierdzi fejkiem

0

Fabrizio pisał że Wijnaldum w Barcelonie, jemu wierzę.

0

Nie myśl Ronald, że zostajesz tylko dlatego że chcemy Depaya, i Wijnalduma. To kompletnie nie powiązane.

0

@Coutinho007 Potrzebujemy lewonożnego stopera, rywala dla Alby na lewej obronie, no Austriak byłby idealny. Szkoda

1

@Coutinho007 Alaba>3 nasze transfery (obym się mylił)

0

@Rewolucja123 Trincao musi odejść. Collado podobny potencjał, wróci Ansu, zrobi się po prostu ciasno. A na Portugalczyku można zarobić

1

@Messibestplayerintheworld Araujo to będzie miał z 75 max.

3

@FanKFC Pedri 80

0

@Uukasz_93 Czemu Gaya ma chcieć być rezerwowym? Szczególnie że 18 lat już dawno nie ma.

2

@Coutinho007 Presezon będzie tutaj kluczowy przy tym wyborze.

9

@4drian0 No tak bo w ważnych meczach tylko Alba gra. Zobacz jakie staty wykręcił. Docenimy go jak odejdzie.

6

@Worny Dobra wiadomość, ze starej gwardii on poziom trzyma.

0

@bartekvisca Lisandro, bo obskoczy kilka pozycji.

0

@Coutinho007 Pewnie po Copa. I chyba zostanie, skoro wrzuca takie tweety, a Barcelona go tak wita na portalach.

1

Ale Koeman faktycznie nie miał na tylu piłkarzy by przebierać w formacjach, i stylu gry. Lepił z tego co miał. Teraz dostanie transfery, ale jeżeli gra nie ulegnie zmianie, nie będzie już wymówek.

5

Czekamy na Fabrizio odnośnie Depaya.

0

Fajna i zdrowa rywalizacja zrobi nam się na prawej obronie. Dest i Emerson, dwa zupełnie inne profile. Będę im mocno kibicował

0

@Kiiciioro Wijnaldum dogadany, więc zaraz go ogłoszą. Mam wątpliwości co do Depaya, szkoda żeby przepadł Barcelonie.

0

Jeżeli klub tak ochoczo wita Emersona na klubowych stronach, i zapewne odbędzie się jego prezentacja, to raczej nie dlatego że mieliby zamiar za miesiąc go sprzedać. Cieszę się, bo zostanie.

25

@GeneralXavi Ja odnoszę wrażenie że Jóźwiak jest mega szybki.

5

Powiem wam że jak dojdzie Zielu, Lewy, Milik, Glik, Rybus, to może coś z tego być.

0

@Coutinho007 Na turniejach mogliśmy liczyć na jego bramkę. Asystować potrafił. Zawsze coś miał.

0

@Dosq Dalej podtrzymuje to co napisałem. Bardzo słabo wygląda na skrzydle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?