kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kubiak nie wiem czy będzie miał pierwszy skład
0
@D10SLEO Tak, tak. Alba najlepszy zawodnik po Leo w tym sezonie, a ty piszesz że przeciętniak.
0
@Messibestplayerintheworld Ale fakt gdzie grają, nie przemawia za Gaya
1
@Messibestplayerintheworld Enrique nie przepada za Alba, a zobaczymy kto będzie grał na Euro. Po za tym porównaj statystyki tych panów.
1
Gaya już nie jest młodzieniaszkiem nastoletnim, żeby, mógł być rezerwowy dla Alby, powiedzmy 2 lata. On Jordiego przez 2-3 lata ze składu nie wygryzie, a już widzę jak Gaya w wieku 26 lat przyjdzie grzać ławę.
0
Kogo typujecie na króla strzelców Euro? Mój typ, Antoine Griezmann.
3
Gdyby Wijnaldum nie przyszedł, to trzeba szukać pomocnika. Naprawdę ktoś do środka pola jest potrzebny. Jakieś realne propozycje? Merino średni sezon
16
@sergio5 Śmierdzi fejkiem
0
Fabrizio pisał że Wijnaldum w Barcelonie, jemu wierzę.
0
Nie myśl Ronald, że zostajesz tylko dlatego że chcemy Depaya, i Wijnalduma. To kompletnie nie powiązane.
0
@Coutinho007 Potrzebujemy lewonożnego stopera, rywala dla Alby na lewej obronie, no Austriak byłby idealny. Szkoda
1
@Coutinho007 Alaba>3 nasze transfery (obym się mylił)
0
@Rewolucja123 Trincao musi odejść. Collado podobny potencjał, wróci Ansu, zrobi się po prostu ciasno. A na Portugalczyku można zarobić
1
@Messibestplayerintheworld Araujo to będzie miał z 75 max.
3
@FanKFC Pedri 80
0
@Uukasz_93 Czemu Gaya ma chcieć być rezerwowym? Szczególnie że 18 lat już dawno nie ma.
2
@Coutinho007 Presezon będzie tutaj kluczowy przy tym wyborze.
9
@4drian0 No tak bo w ważnych meczach tylko Alba gra. Zobacz jakie staty wykręcił. Docenimy go jak odejdzie.
6
@Worny Dobra wiadomość, ze starej gwardii on poziom trzyma.
0
@bartekvisca Lisandro, bo obskoczy kilka pozycji.
0
@Coutinho007 Pewnie po Copa. I chyba zostanie, skoro wrzuca takie tweety, a Barcelona go tak wita na portalach.
1
Ale Koeman faktycznie nie miał na tylu piłkarzy by przebierać w formacjach, i stylu gry. Lepił z tego co miał. Teraz dostanie transfery, ale jeżeli gra nie ulegnie zmianie, nie będzie już wymówek.
5
Czekamy na Fabrizio odnośnie Depaya.
0
Fajna i zdrowa rywalizacja zrobi nam się na prawej obronie. Dest i Emerson, dwa zupełnie inne profile. Będę im mocno kibicował
0
@Kiiciioro Wijnaldum dogadany, więc zaraz go ogłoszą. Mam wątpliwości co do Depaya, szkoda żeby przepadł Barcelonie.
0
Jeżeli klub tak ochoczo wita Emersona na klubowych stronach, i zapewne odbędzie się jego prezentacja, to raczej nie dlatego że mieliby zamiar za miesiąc go sprzedać. Cieszę się, bo zostanie.
25
@GeneralXavi Ja odnoszę wrażenie że Jóźwiak jest mega szybki.
5
Powiem wam że jak dojdzie Zielu, Lewy, Milik, Glik, Rybus, to może coś z tego być.
0
@Coutinho007 Na turniejach mogliśmy liczyć na jego bramkę. Asystować potrafił. Zawsze coś miał.
0
@Dosq Dalej podtrzymuje to co napisałem. Bardzo słabo wygląda na skrzydle.