0

@Messibestplayerintheworld Tylko wiesz, de Ligt to piłkarz o którego walczyła niemal cała Europa, i wygrał Juventus. Będą chcieli pewnie na nim budować swój projekt, tak jak my na Frenkim. Pau, czy Laporte to też fajne opcje.

0

@PatrykBarcelona Nie do wyjęcia.

5

Po tych "darmowych" transferach, niech rzucą co mają na Pau Torresa/Laporte. Według mnie nawet nowy trener, nic z tymi piłkarzami z obrony Barcy nie ugra.

1

@haryveb944 Przy zdrowiu tych piłkarzy jak najbardziej.

0

@Coutinho007 Ale jest to możliwe, niestety. Chętnych na Emersona będzie dużo. A nie wydaje mi się że Roberto będzie chciał być 3 piłkarzem na prawej obronie.

0

Jeżeli Roberto zostanie, co jest wręcz pewne, to wątpię że będą trzymać Emersona. Pewnie postawią na młodego Desta (chociaż ten sezon miał średni), i jednak za zasługi (niestety) na Roberto. Według mnie w grze 4 z tyłu, Dest sobie nie daje rady, a Emerson lepiej tak wygląda.

0

@Janiama Z ostatnim zdaniem w pełni się zgadzam.

1

Ważne że wiemy kto jest jego inspiracją

2

Niech spytają go o ulubione danie. Jestem bardzo ciekaw, naprawdę

4

@Coutinho007 Masz rację. Jesteśmy większą drużyną.

6

@Janiama A kto by się spodziewał że Chelsea będzie w finale LM? Kto by się spodziewał że Ajax 2 lata temu dojdzie do półfinału. Piłka jest nieprzewidywalna

1

Pytają kto go inspiruje xD. Pytać czy Koeman out czy nie.

0

@Azi Nie ma szans na taką wymianę. Ale myślę że z Villarealem można by było negocjować. Ewentualnie, skoro Laporte jest rezerwowym w City, to może o niego warto spytać.

1

Dziennikarze będą mu zadawać pytania? Czy sam będzie nawijał?

1

@Rewolucja123 Pau Torres. Chłopak jest niesamowity

0

Niech powie co z Koemanem. Bo zaczyna mi się robić szkoda holendra.

16

Mam nadzieję że Emerson dostanie szansę, a nie sprzedadzą go od razu. Bo chętni na pewno będą.

8

I to parsknięcie śmiechem tych osób gdzieś tam będących. Hahah

8

Czej obejrzałem to całe, jakim kurwa cudem xd

0

@Colon Surf Rider na zakończeniu fajnie brzmiało w filmie.

1

@Yosemite I ten taniec

10

@Ratamahatta Mimo wszystko gość jest za darmo. Barca ma problemy finansowe, i nie ściągnie nikogo lepszego. Napiszę tak, gdyby Barca miała za niego płacić, to byłbym na nie. Ale tak to, można próbować.

21

@Barca1992 Chyba że coś wpadnie.

0

@Coutinho007 Dała nam mistrzostwo. Półfinał LM.

0

@Azi O Wijnalduma walczył Bayern, kolego.

0

@neeed Vidal według mnie nie był na pierwszą 11. Ale dużego wyboru nie było. W każdym razie holender to lepszy piłkarz.

1

Taki piłkarz jak Wijnaldum, to jest pierwszy skład. Nie wyobrażam sobie żeby wybrał Barce i siedział jak Pjanic. I nie porownujcie go do Vidala, bo to o wiele lepszy piłkarz.

0

@GeneralXavi Gorszą drużynę mają. A po za tym 1-1 to wciąż niezły wynik.

1

Barca by pykła te dwie drużyny na raz.

6

Kuwa. 15znakow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?