kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld Tylko wiesz, de Ligt to piłkarz o którego walczyła niemal cała Europa, i wygrał Juventus. Będą chcieli pewnie na nim budować swój projekt, tak jak my na Frenkim. Pau, czy Laporte to też fajne opcje.
0
@PatrykBarcelona Nie do wyjęcia.
5
Po tych "darmowych" transferach, niech rzucą co mają na Pau Torresa/Laporte. Według mnie nawet nowy trener, nic z tymi piłkarzami z obrony Barcy nie ugra.
1
@haryveb944 Przy zdrowiu tych piłkarzy jak najbardziej.
0
@Coutinho007 Ale jest to możliwe, niestety. Chętnych na Emersona będzie dużo. A nie wydaje mi się że Roberto będzie chciał być 3 piłkarzem na prawej obronie.
0
Jeżeli Roberto zostanie, co jest wręcz pewne, to wątpię że będą trzymać Emersona. Pewnie postawią na młodego Desta (chociaż ten sezon miał średni), i jednak za zasługi (niestety) na Roberto. Według mnie w grze 4 z tyłu, Dest sobie nie daje rady, a Emerson lepiej tak wygląda.
0
@Janiama Z ostatnim zdaniem w pełni się zgadzam.
1
Ważne że wiemy kto jest jego inspiracją
2
Niech spytają go o ulubione danie. Jestem bardzo ciekaw, naprawdę
4
@Coutinho007 Masz rację. Jesteśmy większą drużyną.
6
@Janiama A kto by się spodziewał że Chelsea będzie w finale LM? Kto by się spodziewał że Ajax 2 lata temu dojdzie do półfinału. Piłka jest nieprzewidywalna
1
Pytają kto go inspiruje xD. Pytać czy Koeman out czy nie.
0
@Azi Nie ma szans na taką wymianę. Ale myślę że z Villarealem można by było negocjować. Ewentualnie, skoro Laporte jest rezerwowym w City, to może o niego warto spytać.
1
Dziennikarze będą mu zadawać pytania? Czy sam będzie nawijał?
1
@Rewolucja123 Pau Torres. Chłopak jest niesamowity
0
Niech powie co z Koemanem. Bo zaczyna mi się robić szkoda holendra.
16
Mam nadzieję że Emerson dostanie szansę, a nie sprzedadzą go od razu. Bo chętni na pewno będą.
8
I to parsknięcie śmiechem tych osób gdzieś tam będących. Hahah
8
Czej obejrzałem to całe, jakim kurwa cudem xd
0
@Colon Surf Rider na zakończeniu fajnie brzmiało w filmie.
1
@Yosemite I ten taniec
10
@Ratamahatta Mimo wszystko gość jest za darmo. Barca ma problemy finansowe, i nie ściągnie nikogo lepszego. Napiszę tak, gdyby Barca miała za niego płacić, to byłbym na nie. Ale tak to, można próbować.
21
@Barca1992 Chyba że coś wpadnie.
0
@Coutinho007 Dała nam mistrzostwo. Półfinał LM.
0
@Azi O Wijnalduma walczył Bayern, kolego.
0
@neeed Vidal według mnie nie był na pierwszą 11. Ale dużego wyboru nie było. W każdym razie holender to lepszy piłkarz.
1
Taki piłkarz jak Wijnaldum, to jest pierwszy skład. Nie wyobrażam sobie żeby wybrał Barce i siedział jak Pjanic. I nie porownujcie go do Vidala, bo to o wiele lepszy piłkarz.
0
@GeneralXavi Gorszą drużynę mają. A po za tym 1-1 to wciąż niezły wynik.
1
Barca by pykła te dwie drużyny na raz.
6
Kuwa. 15znakow