kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Błaszczykowski dawał liczby jednak
0
Rosja gra w pierwszym składzie? Kilka nazwisk znam
2
Fakt że Kownacki gra na skrzydle, dużo mówi o naszych skrzydłowych.
0
@Rewolucja123 To fajne przemyślenia taktyczne.
1
Ale ładny gol, brawo
1
@barcowy1899 Tak po środku. Ile oni meczy zagrali łącznie w tym sezonie? Kun ciągłe kontuzje.
1
@svensonFCB Zobaczę może, ale może
4
Już zacząłem się śmiać z nowego wyboru trenera Realu, ale przypomniałem sobie na szczęście co u nas się dzieje.
0
@Tales_Omletu Jest łączony dość bardzo z Barca, 20-25 mln.
0
@Coutinho007 Ale może tam grać z powodzeniem.
0
@Tales_Omletu Wówczas Lisandro może zagrać na środku obrony, i w pomocy.
1
@Coutinho007 Brać tego Lisandro z Ajaxu. Jak cena faktycznie koło 20 mln, a gość zagra na 3 pozycjach to super opcja. Bardzo chwalony, młody, do tego lubię transfery z Ajaxu.
1
Miranda osobiście nigdy szału na mnie nie robił. Według mnie Firpo w Betisie wyglądał o niebo lepiej.
3
@MesQueUnClub96 Nie śmieszne kuwa
0
Czemu w następnym tygodniu, jechać od jutra ze wszystkim.
10
Nie ma to jak Barcelone pouczać w kwestii inwestowania w futbol żeński, i młodzieżowy.
2
@LeoMessi1994 Oczywiście że dużo zyska. To świetny zawodnik, i z Frenkiem będą super wyglądać.
1
Ciekawe czy przed Euro ogłoszą jeszcze kogoś, oprócz Garci.
0
@Kettger Raz że jest rezerwowym, a jest za dobry by nim być. Dwa, może jakieś wymiany?
0
Laporte to marzenie w Barcelonie. Uwielbiałem jego grę, gdy grał w Hiszpanii, później troche mniej go śledziłem. Ale właśnie ktoś taki by się nadał.
0
A u mnie ograniczony entuzjazm z transferu Kuna. Fatalny sezon, przez kontuzje za nim. Może jako joker tak. Ale no nie wiem czy nie wolałbym nawet kogoś słabszego, ale będącego gwarantem zdrowia przez cały sezon napastnika. Ale jak zawsze, powodzenia Aguero.
21
Chciałbym żeby Leo chociaż raz jako kapitan Barcelony, podniósł ten puchar za LM. Tak na zwieńczenie klubowej kariery.
3
A gość pisał że sprawy osobiste xdd
0
Z tych "darmowych" piłkarzy najbardziej chciałem Depaya właśnie. Mam nadzieję że transfer Aguero nie przekreśla holendra.
0
@Roobo Przecież co roku wiemy że kluczowa jest LM, więc nie bądź zdziwiony. Jeszcze jak Euro dołoży, zasłużenie.
0
Ten Kaczmarek fatalny dzisiaj
0
W rozegraniu, i ataku słabiutko dzisiaj. Zagrywka ehh
0
@Wilczeq Pewnie gdybyśmy grali najlepszym składem, to bylibyśmy dużymi faworytami. Ale najważniejsze są IO dla nas.
0
@Roobo Wygrana LM, niech jeszcze dołoży Euro, i dla mnie faworyt.
1
@Encore Mimo wszystko, momentami jak nie my.