0

Jak Messi odejdzie to my tak będziemy wyglądać. Czyli podania bez jakiegoś celu.

0

To może by jakiegoś obrońcę wyciągnął z Interu, co myślicie? Jest tam kilka ciekawych opcji.

2

@Janiama Wijnaldum jak na pomocnika ma odpowiednią szybkość. I był kluczowy w drużynie Kloppa. Aguero jeśli ominą kontuzje (a tu mam wątpliwości), to będzie świetne wzmocnienie.

2

@Janiama Depay, i Wijnaldum to piłkarze bez dynamiki?

0

Conte to pan trener. Dla kogoś takiego można by poświęcić Koemana. Marzy mi się w Barcelonie tak charyzmatyczny, i nie powiązany z tym DNA Barcelony, trener. Dobre źródło to podało?

1

W przypadku odejścia Dembele i Trincao, warto byłoby się rozglądać za jakimś młodym skrzydłowym. Ktoś kto wejdzie z ławki i zrobi trochę szumu. Dodatkowo nie będzie zarabiał 10mln. Ciekawe co z Bryanem Gilem.

0

@Rewolucja123 Ta 11 wygląda naprawdę solidnie. I wątpię że w Hiszpanii będzie ktoś miał taką ekipę. PS. Widzę że myślisz podobnie.

0

@Janiama Może Eric za Pique.

0

@GeneralXavi A według mnie, on po prostu chce się przypodobać każdej stronie po trochę. Raz krytykuje jedynych, raz drugich. Trochę mało w tym wszystkim jego samego.

0

@NaFazieHitman Zawiódł mnie dzisiaj Stano. Ale ostatnio kiedy zrobił program o Błaszczykowskim, też trochę wkurzył mnie.

5

@tristan87 Jeżeli dany hp szybko mi zlatuje, to znaczy że mi się podobało. Tem zleciał mi bardzo szybko.

11

Pan Sławomir naprawdę dzisiaj dobrze wypadł. Bardzo miło się go słuchało. Trochę mnie Stan zawiódł.

0

@klemens100 No tak, bo kto odbiera od swojego prezesa. Japrd

0

Jaki żart poszedł? Bo mnie chwilę nie było

0

Czerwca jeszcze nie ma, a tutaj takie newsy.

0

@Rewolucja123 Ja nie jestem zainteresowany.

6

@blaugrana1980 Jaką przystań dla emerytów? Co za głupoty. Mamy Pedriego, Moribe, Desta, Araujo itd. Brakuje doświadczenia

0

W 30 min przeanalizowali sezon, co tak długo. - Jak oceniasz sezon Ronald? - No było ch.jowo. - Dzięki, zgadzam się.

1

Leo i Depay mogą rzucać fajne piłki, a Wini i Frenkie wbijając w pole karne rywala będą robić dużo zamieszania.

0

@Coutinho007 Piłki posyłać potrafi Leo, dojdzie Depay. Jest Pedri który z roku, na rok będzie lepszy. Naprawdę nie przesadzajmy z tą kreatywnością pomników.

6

@catluck Na pewno będzie chciał być rezerwowym.

2

Niech dopilnują tylko Depaya, bo ostatnio zaczynam mieć wątpliwości czy wybierze Barce.

0

@Rewolucja123 Wijnaldum potrafi super podać. A dynamika to jego kolejna zaleta.

2

Ale się cieszę z Wijnalduma. Gośc był fundamentem zwycięstw Liverpoolu. Ma świetne podanie, jest dynamiczny, silny. Ktoś taki jest nam potrzebny. Przy nim Pedri i Moriba nabiorą doświadczenia.

0

@Rewolucja123 Wijnaldum to świetny piłkarz

1

O kurczę, czyli to prawnik Wijnalduma. Czyli jednak Koeman zostaje.

0

Dobrze byłoby jutro uciąć wszelkie spekulacje co do Koemana. Albo zostaje, albo nie, ale ważne jest żeby poszło jakieś info. Bo te wszystkie spekulacje są nie fair w stosunku do Koemana. Barca też na tej walce mediów traci.

1

@Coutinho007 Skoro jego agent ma być, to trochę dziwne.

9

@Deeespacito Zdrowy Aguero to pierwszy skład.

0

@AmigoBlancos Myślałem że ma więcej tych Euro. Aż jestem zdziwiony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?