kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kun praktycznie rok nie grał, ciągłe kontuzje, to jest ta rewolucja, czy pudrowanie trupa?
0
Lubię Aguero, i na początku byłem optymistycznie nastawiony do jego transferu. Ale kontuzje które go trapią, napawają wątpliwościami. Co jak złapie kontuzje na kilka miesięcy, i zostaniemy bez 9. Dużej radości nie wzbudzi we mnie ten transfer, ale będę mu bardzo kibicował.
4
@tristan87 Wow. Trzeba przyznać że robią kawał dobrej roboty.
4
@cat_r37 Ale co ty porównujesz? Douglas to wypalony piłkarz, który od dawna nic nie daje drużynom. A Suarez dalej strzelał, i miał wkład w grę. Więc nie wiem do czego pijesz. Jeszcze Suárez poszedł do rywala.PS. Rakitić też łatwo oddany, Vidal to samo.
1
Nie wiem czy Laporcie się te słowa spodobają. Wydaje się być, bardzo charakternym człowiekiem, więc chyba jednak będzie nowy trener.
2
Zawsze lubiłem, i ceniłem Laporte gdy grał w Hiszpanii. Teraz nie jest pierwszym wyborem w City, uważam że to zbyt dobry stoper, by nie grać. Może on?
0
Będzie ciężko. Zobaczymy
1
Macie jakieś mega chamskie memy/żarty?
0
Ładnie to zaśpiewała pani Edyta kiedyś. To nie ja byłam Ewą, to nie jaaa. Wtedy byliśmy blisko
2
Ta piosenka, nawet nie jest zła
1
Ja myślę, że jak taka Sevilla/Villareal, postawią na Roberto w pomocy, to mogą mieć trochę pożytku.
0
@Joe_Pesci Napisz może o wszystkich ekspertach? A nie tak wybiórczo. Kilka naprawdę ciekawych osób tam będzie. A Sławka też chętnie będę słuchał.
1
@Comentateiro Zaś równy tydzień temu, był czwartek. Też ważna rocznica.
0
@Janiama Rany co za głupoty. Bayern grał fatalnie, wyglądał na wypalony, a Flick to zmienił. Wygrał wszystko. Nie wiem czy oglądasz ich mecze, ale to ile mają rozwiązań taktycznych, to aż Guardiola się przypomina. Dawno takiej głupoty nie czytałem.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Roobo Bayern dalej gra świetnie, i nie zszedł z poziomem. Flick objął Bayern w ciężkim momencie, i stworzył potwora.
0
@masq To trener powinien mieć ostateczne zdanie co do transferów. Bo to dla niego jest budowana drużyna. A praca dyrektorska w klubach, to nie tylko transfery.
1
Jeszcze niech Flick ma władzę, i decyduje kogo sprzedać, i kupić. Rany to mokry sen pewnie, ale właśnie takimi trenerami Barca powinna się interesować.
0
@Encore Będzie tłumacz, bo hiszpańskiego na pewno nie zna.
2
@Chakalaka Oblak
0
Ależ Flick to byłaby kapitalna opcja. Dodatkowo transfer klasowego obrońcy, i można budować drużynę.
6
@Messibestplayerintheworld Cieszą takie słowa.
0
@Coutinho007 Środek obrony mocny
35
@Chakalaka Zobaczyłem, że Chakalaka pisze o Janie Pawle II, i wiem że będzie przedstawiał go negatywnie, w złym świetle. A przecież przeczytałem pierwsze zdanie tylko.
1
Skoro już mieli powołać Benzeme, to dziwię się że tak późno. Chociaż w sumie, on wejdzie z buta, bo jest świetnym piłkarzem.
0
@Pogba Hahah, ale właśnie piszę, że te ploty są o kant dupy. O tym pisałem w komentarzu przecież.
0
@Pogba Chyba nie byłeś dawno tutaj w takim razie.
0
Ale skoro zaklepany jest Depay i Aguero, to po co Isak? O kant dupy te wszystkie ploty.
0
@Janiama Spójrz że w przypadku Depaya nie mówi się o innych klubach, oprócz Barcelony. Co do Kuna, pewności nie mam. Myślę że rozmowy już były, kwestia tylko ich pensji.
0
@Encore Nie aktualne. Przynajmniej drugi bramkarz by się przydał