0

@PatrykBarca Laporte.

0

Patrząc jak mało grał Eric w tym sezonie, to myślałem że może Mingueza. Ale on chyba dostał do młodzieżówki

19

Enrique nam nie chce zajechać Roberto przed następnym sezonem. Szacun

4

@klopx Roberto to jest top. Gość obleci każdą pozycję, na stabilnym, słabym poziomie.

0

@Kettger Sam Enrique z niego obrońcę robił

18

Roberto w gazie, i bez powołania, żaal

3

@AmigoBlancos 3 piłkarzy Barcelony

1

Pomoc i obrona wygląda naprawdę nieźle w Hiszpanii. Kłopot jest z przodu, szkoda Ansu.

0

Że Ansu bez powołania

0

Depay zobaczy sobie że do ataku Barcelony przychodzi kumpel Messiego, i nie zdziwię się jak wybierze inny kierunek niż Barca. Chociaż jeszcze niedawno byłem pewny co do niego.

9

@dzefrej234 I pomocnik

0

@Coutinho007 Myślisz że wszystkie drużyny muszą mieć swojego Xaviego? Wijnalduma potrafi super podać, a po za tym dzisiejsza piłka to dynamika przede wszystkim. Niech Pedri bierze się za rozgrywanie.

0

Powalczyć, przynajmniej spróbować podpisać Wijnalduma. Dynamiczny piłkarz, z bardzo dobrym podaniem. Był fundamentem Liverpoolu. W pomocy ktoś się przyda.

6

Mi tak po ludzku jest nawet żal Koemana. Widać że Barcelonie jest oddany, ale cały czas ma pod górkę. Zero wzmocnień, brak prezydenta, potem ciągłe plotki o jego odejściu. Nie wiem czy zostanie, czy odejdzie, ale na pewno zasługuje na szacunek, i Laporta powinien z nim porozmawiać.

0

@Barca1992 Japierdziele, co ty porównujesz

6

-Ronald, została ostatnia kolejka, jak zostaniecie mistrzami to zostajesz..- Ale my już nie mamy szans... -heheheh

0

Goal goal goal

0

@mekston A może my.

0

@Coutinho007 Był Ansu jeszcze

3

Błędem nie było oddanie Suáreza, błędem było oddanie go do Atletico.

0

@kamilop On nie gra kamilop

1

Messi dzisiaj kiepsko

1

Miło żyć w czasach wybitnego Polskiego piłkarza.

1

Super Robert. Jesteśmy dumni

0

3

Dawaj Robert, dawaj. Wszyscy za tobą

0

Dobra odpalam Bayern właśnie. Giki wyciągnął coś Lewemu, że tak jedziecie po nim?

1

Myślę że jak każdego nowego gracza Barcy, tak i Aguero czeka gra na LS, przynajmniej sporadyczna.

0

@tbas No nie wyskakuj z porównaniem Ansu i Aguero. Ansu ma 18 lat, jest melodią przyszłości, ale przede wszystkim on już jest w Barcelonie.

1

@MaziFCB Po prostu nie podoba mi się ten transfer, i z tą opinią nie muszę czekać do końca sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?