kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Laporte.
0
Patrząc jak mało grał Eric w tym sezonie, to myślałem że może Mingueza. Ale on chyba dostał do młodzieżówki
19
Enrique nam nie chce zajechać Roberto przed następnym sezonem. Szacun
4
@klopx Roberto to jest top. Gość obleci każdą pozycję, na stabilnym, słabym poziomie.
0
@Kettger Sam Enrique z niego obrońcę robił
18
Roberto w gazie, i bez powołania, żaal
3
@AmigoBlancos 3 piłkarzy Barcelony
1
Pomoc i obrona wygląda naprawdę nieźle w Hiszpanii. Kłopot jest z przodu, szkoda Ansu.
0
Że Ansu bez powołania
0
Depay zobaczy sobie że do ataku Barcelony przychodzi kumpel Messiego, i nie zdziwię się jak wybierze inny kierunek niż Barca. Chociaż jeszcze niedawno byłem pewny co do niego.
9
@dzefrej234 I pomocnik
0
@Coutinho007 Myślisz że wszystkie drużyny muszą mieć swojego Xaviego? Wijnalduma potrafi super podać, a po za tym dzisiejsza piłka to dynamika przede wszystkim. Niech Pedri bierze się za rozgrywanie.
0
Powalczyć, przynajmniej spróbować podpisać Wijnalduma. Dynamiczny piłkarz, z bardzo dobrym podaniem. Był fundamentem Liverpoolu. W pomocy ktoś się przyda.
6
Mi tak po ludzku jest nawet żal Koemana. Widać że Barcelonie jest oddany, ale cały czas ma pod górkę. Zero wzmocnień, brak prezydenta, potem ciągłe plotki o jego odejściu. Nie wiem czy zostanie, czy odejdzie, ale na pewno zasługuje na szacunek, i Laporta powinien z nim porozmawiać.
0
@Barca1992 Japierdziele, co ty porównujesz
6
-Ronald, została ostatnia kolejka, jak zostaniecie mistrzami to zostajesz..- Ale my już nie mamy szans... -heheheh
0
Goal goal goal
0
@mekston A może my.
0
@Coutinho007 Był Ansu jeszcze
3
Błędem nie było oddanie Suáreza, błędem było oddanie go do Atletico.
0
@kamilop On nie gra kamilop
1
Messi dzisiaj kiepsko
1
Miło żyć w czasach wybitnego Polskiego piłkarza.
1
Super Robert. Jesteśmy dumni
0
@AmigoBlancos Tzn?
3
Dawaj Robert, dawaj. Wszyscy za tobą
0
Dobra odpalam Bayern właśnie. Giki wyciągnął coś Lewemu, że tak jedziecie po nim?
1
Myślę że jak każdego nowego gracza Barcy, tak i Aguero czeka gra na LS, przynajmniej sporadyczna.
0
@tbas No nie wyskakuj z porównaniem Ansu i Aguero. Ansu ma 18 lat, jest melodią przyszłości, ale przede wszystkim on już jest w Barcelonie.
1
@MaziFCB Po prostu nie podoba mi się ten transfer, i z tą opinią nie muszę czekać do końca sezonu.