kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jestem ciekaw jakie wzmocnienia będą jeszcze w Barcelonie. Ogólnie nie ma jakichś nazwisk które są cały czas łączone z Barceloną, jak w przypadku Depaya, Erica.
0
@Janiama Ja też trafiłem. Liczyłem na oznaczenie hehe
0
@Janiama Wynik czyj?? Hehe
1
Mój wynik kurwa
1
Szczęsny, ufffff
0
@norbi77 Ok, niewiedziałem.
0
Utrzymać remis błagam błagam
3
Boję się tylko wtedy, kiedy Hiszpania jest przy piłce
0
Może zmienić Klicha, ma żółtą. Strach
0
@IronSanHybrid Ja zapomniałem i zostałem na 1. Ale byłem niemalże pewny że na sporcie powinno być.
0
@IronSanHybrid A dałeś TVP Sport??
0
Ja chcę spalonego przy tamtej bramce Hiszpanów.
4
Nie chcę iść wkurwiony spać, dawać chłopaki. Może w przerwie to czytacie
0
Serio powinien być karny dla nas? Jakoś nie pamiętam nic takiego chyba że to z początku
0
Wydawało się że spalony
1
Zapomnieli słów hymnu Hiszpanie. Boją się nas
1
My Polacy umiemy pięknie przegrywać, więc proszę o walkę panowie. Nawet jeśli przegracie, to wybaczę.
0
Hahah mistrz komentarz
1
@Janiama 1-1, życzeniowo
6
Semedo z przodu nic, a z tyłu jeszcze mniej
1
Jakim cudem CR tak się popsuł w wolnych. Dramat
0
Teraz skupić się na nowym pomocniku.
0
@Coutinho007 Właściwie oprócz Aguero, to mała zasługa Laporty. Ale nic mu nie ujmuję.
0
No to Ronald, dziękujemy teraz. Xddd
1
@Coutinho007 Coutinho, i pewnie Dembele w jakąś zamianę.
2
Długie plotki o Depayu, ciekawe kto następny.
2
A jeszcze dzisiaj, Hiszpanie coś podobnego czeka
0
@Messibestplayerintheworld Nawet za 15 mln niech odejdzie.
0
@Rewolucja123 Frenkie jest kluczowy dla Barcelony, ale to jest box2box, kapitalny zresztą. Pedri zaś gra wyżej, więc aż się prosi o klasycznego defensywnego pomocnika za Busiego. Kogoś kto będzie trzymał swojej pozycji, i będzie grał między linią obrony, a pomocy. Chyba że Koeman dalej będzie grał 5 z tyłu.
0
@Rewolucja123 Busi to powinien być 1 rezerwowy, ktoś kto uspokoi gre po wejściu. Pedri ma predyspozycje do rozrywania piłek. Według mnie nam jest potrzebny defensywny pomocnik, jak Locatelli.