0

Lubię karne, emocje

0

Zepsuł akcję, i nagle coś go boli

0

Nieprawdopodobne

0

Powinny być zmiany powrotne. No nie, Lenglet?

1

Hiszpania ogra Francję.

5

Po karnym poszedłem na klopa. Japierdole

0

Szkoda mi Lengleta, w końcu to nasz człowiek

10

Napisałem dzisiaj że Hiszpania wygra euro, i nawet zaczynam w to wierzyć.

0

Ten Griezmann dzisiaj w Francji, jakiś taki aktywny w miarę. Z ataku najlepszy

3

Kupujmy obrońcę, i to jak najszybciej

0

Proszę sprzedajmy Lengleta. Gość to nie ten poziom.

0

Hurrra, Hura hura

7

Oby Mbappe odpadł z tego euro, nie wiem czemu ale za gościem nie przepadam.

0

Mamy szczęście, że posiadamy de Jonga i Busiego.

1

@Janiama 2-0 Francja

0

Swoją drogą takiego Koke chciałabym w Barcelonie

4

Hiszpania z Ansu i Ramosem, byłby naprawdę kandydatem do wygrania Euro.

0

Koke jaki miły dla Alby

0

Nie dziwi że Chorwacja odrobiła, dziwi tylko gol Alvaro

0

Alvaro xddddd co jest

0

Karne chyba będą. Hiszpania xd

1

Modrić cwaniaczek. Kartkę mu dać

1

@Janiama Byłem blisko, 3-1

3

Olmo mógł na 4-1 ehh

0

Laporte przy Ericu to wyjadacz. I nie mam na myśli tylko tego podania

0

Jakoś mnie ten Eric nie przekonuje na obronie. Czas pokaże.

3

@KrystianR Nawet nie broń bramkarza. Podanie z daleka, prosto w bramkarza. Na tym poziomie, golkiper z zamkniętymi oczami to ma.

5

Ramos nie gra, i jakoś jeszcze bardziej za Hiszpanią.

1

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

2

2 okazję, i taka szmata. Co ten bramkarz ehhh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?