kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto to podawał???
3
Hiszpania wygra Euro, pamiętać
3
@JohnnyBarca Jak na wł
1
Ale jestem ciekaw jak Eric się zaprezentuje.
2
@Kgorecki2500 Po Borku
1
Alba nie gra???
1
@Janiama 3-1 Hiszpania
1
@Kgorecki2500 Nie jest przeciętny. Gość jak dostanie szansę w Anglii, to będzie jak z Digne.
0
@BarcaInfo Firpo to akurat jeden z nielicznych graczy Barcelony, na którego chętnych na pewno by nie brakowało. Ale ogólnie dobrze że odchodzi, po prostu nie uważam że 15 mln to wygórowana cena.
1
Akurat 15 mln za Firpo, to wcale nie jakaś super oferta. Gość jest wciąż młody, i ma fajne warunki, jeżeli ktoś na niego postawi.
1
@Dembouz1899 Kante
7
Goooooooollllllllll. Ogląda ktoś?
0
@AntekGriezmann Hahaha przecież on odniósł się do jednego wpisu. Jak niby na serio xd
2
Martinez mógłby dostać szansę w Barcelonie, po Koemanie
6
Obejrzałbym dogrywkę
2
Vermaelen>obrona Barcelony
2
Chyba tylko komentatorzy zdziwieni murem
2
Ronaldo i wolny xdddd
3
@Coutinho007 Miałeś, i to całkiem niedawno.
1
@GeneralXavi Myślę, tak. Być może Ronald wiedział, że to ostatnia oferta od Barcelony, a do Holandii, chyba będzie jeszcze mógł wrócić
8
@GeneralXavi To pokazuje ile Barcelona znaczy dla Koemana. Holender, utożsamia się z naszym klubem, i jest w pełni oddany Barcelonie. Za to go mega szanuję.
8
CR jak kiwa. Messi go miażdży w tym aspekcie
0
@Coutinho007 Tylko bez duetu Alba-Messi
1
@Janiama Belgia 3-1
0
Chcemy aspirować do Niemiec, Francji, Włoch? Gdzie nam do Czech, Austrii, Danii.
0
Holandia,, oddamy Koemana, nawet za tego de Ligta.
3
Szybsza prezentacja Depaya
1
Najlepiej jakby zwiesił głowę de Jong, jak Messi gdy przegrywamy? Widać duże zaangażowanie Frenkiego
0
Szkoda,, Depay znikł
5
Polska odpadła, jak Holandia również odpadnie, to zostanie tylko Hiszpania, której będę kibicował.