0

Kto to podawał???

3

Hiszpania wygra Euro, pamiętać

3

@JohnnyBarca Jak na wł

1

Ale jestem ciekaw jak Eric się zaprezentuje.

2

@Kgorecki2500 Po Borku

1

Alba nie gra???

1

@Janiama 3-1 Hiszpania

1

@Kgorecki2500 Nie jest przeciętny. Gość jak dostanie szansę w Anglii, to będzie jak z Digne.

0

@BarcaInfo Firpo to akurat jeden z nielicznych graczy Barcelony, na którego chętnych na pewno by nie brakowało. Ale ogólnie dobrze że odchodzi, po prostu nie uważam że 15 mln to wygórowana cena.

1

Akurat 15 mln za Firpo, to wcale nie jakaś super oferta. Gość jest wciąż młody, i ma fajne warunki, jeżeli ktoś na niego postawi.

1

@Dembouz1899 Kante

7

Goooooooollllllllll. Ogląda ktoś?

0

@AntekGriezmann Hahaha przecież on odniósł się do jednego wpisu. Jak niby na serio xd

2

Martinez mógłby dostać szansę w Barcelonie, po Koemanie

6

Obejrzałbym dogrywkę

2

Vermaelen>obrona Barcelony

2

Chyba tylko komentatorzy zdziwieni murem

2

Ronaldo i wolny xdddd

3

@Coutinho007 Miałeś, i to całkiem niedawno.

1

@GeneralXavi Myślę, tak. Być może Ronald wiedział, że to ostatnia oferta od Barcelony, a do Holandii, chyba będzie jeszcze mógł wrócić

8

@GeneralXavi To pokazuje ile Barcelona znaczy dla Koemana. Holender, utożsamia się z naszym klubem, i jest w pełni oddany Barcelonie. Za to go mega szanuję.

8

CR jak kiwa. Messi go miażdży w tym aspekcie

0

@Coutinho007 Tylko bez duetu Alba-Messi

1

@Janiama Belgia 3-1

0

Chcemy aspirować do Niemiec, Francji, Włoch? Gdzie nam do Czech, Austrii, Danii.

0

Holandia,, oddamy Koemana, nawet za tego de Ligta.

3

Szybsza prezentacja Depaya

1

Najlepiej jakby zwiesił głowę de Jong, jak Messi gdy przegrywamy? Widać duże zaangażowanie Frenkiego

0

Szkoda,, Depay znikł

5

Polska odpadła, jak Holandia również odpadnie, to zostanie tylko Hiszpania, której będę kibicował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?