1

Zobaczcie że oficjalka z Messim pójdzie 24 czerwca, w jego urodziny. Laporta to sugerował

0

@chavez Może. Polska 4 pkt, Szwecja 4 pkt, Słowacja remis z Hiszpania i 4 pkt. Wówczas gole. Czy coś mylę?

0

Czyli jak wyjdziemy z 2, to Chorwacja?

1

@piotr_styk Locatelli

8

Nie podpisywać już nowej umowy z Dembele. Trudno, wtopa duża, ale po prostu mam już dość Ousmane. Zejdzie przynajmniej z kontraktu

0

@Tencowidzi Bardzo chciałem żeby przyszedł do Barcelony. Fajnie się uzupełnia z Frenkim.

14

@LeoMessiah Bo był to świetny mecz. A komentator ma za zadanie dorzucić emocji odbiorcy.

0

@JimMorrisonFCB Tylko że Bruno ma zupełnie inne zadania w pomocy. Jego ocenia się bardziej przez pryzmat goli, świetnych strzałów. Frenkie często gra głębiej.

0

@Rewolucja123 Frenkie jest niemalże wszędzie na boisku. Czasem pokazuje że potrafi zagrać nie oczywistą piłkę. Ale przede wszystkim jest silny, świetnie wybiegany, dominuje w środku pola. Dzisiaj najlepsze drużyny muszą mieć takich graczy.

0

@DaPidejpi A co jest cięższe 1kg kamieni, czy 1 kg piór?

2

@Rewolucja123 Aha ok. Ciężko porównywać Müllera do Frenkiego, według mnie. Zupełnie inne role, Müller to prawie już atak. Rodri w rozegraniu lepszy od de Jonga?

0

@FCMichalo Długo nie chciało mi się załadować. Ale już wiedziałem co zobaczę.

1

@Rewolucja123 Thomas, Rodri, Case, nie są lepsi od Frenkiego. Może Case jeszcze ok, ale Thomas. I Rodri w życiu

5

@Rewolucja123 Frenkie jest lepszy od Gundo.

1

@FCMichalo Dla mnie top 5 bez dyskusji. De Bruyne, Kante, Kimmich są lepsi. Ale później to widzę Frenkiego. Top 3 przesadziłem

3

De Jong w top 5 pomocników świata? Chyba żadne nadużycie z mojej strony. Może, może, top 3

1

@VenoM Wiem, to nierealne.

3

Wymienić Coutinho za Thiago. Może Klopp chciałby znowu Philippe.

0

@A_Gomesinho_21 Laporte z City. Wypożyczenie VdB.

1

@FCMichalo Depay również

2

@patrykzmc2000 Thiago????

0

Ma ktoś ten wywiad Adamy Traore? Co takiego powiedział?

0

@MateuszQ Pisałem właśnie, ciekaw jestem czy dałby radę na wahadle.

0

@KapitanKnykiec Chciał go Koeman podobno rok temu.

0

@AlexDark00 Nigdzie nie odejdzie. Zbyt wysokie zarobki

1

Wypożyczyć Van de Beeka(ewentualnie wymienić jakoś), i pozyskać Lisandro Martineza. Według mnie to są jedynie w miarę realne opcje. My nie posiadamy piłkarzy, którzy mogliby wejść w jakieś mocne wymiany na rynku transferowym. Był jedynie Dembele, ale kontuzja.

0

Adama na wahadle? Co myślicie, za słabo broni?

3

Ale mecz kapitalny

1

Kto nie ogląda Brajta w Barcelonie, to jeszcze sobie myśli że to jakiś kozak.

0

Karny xd co jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?