kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zobaczcie że oficjalka z Messim pójdzie 24 czerwca, w jego urodziny. Laporta to sugerował
0
@chavez Może. Polska 4 pkt, Szwecja 4 pkt, Słowacja remis z Hiszpania i 4 pkt. Wówczas gole. Czy coś mylę?
0
Czyli jak wyjdziemy z 2, to Chorwacja?
1
@piotr_styk Locatelli
8
Nie podpisywać już nowej umowy z Dembele. Trudno, wtopa duża, ale po prostu mam już dość Ousmane. Zejdzie przynajmniej z kontraktu
0
@Tencowidzi Bardzo chciałem żeby przyszedł do Barcelony. Fajnie się uzupełnia z Frenkim.
14
@LeoMessiah Bo był to świetny mecz. A komentator ma za zadanie dorzucić emocji odbiorcy.
0
@JimMorrisonFCB Tylko że Bruno ma zupełnie inne zadania w pomocy. Jego ocenia się bardziej przez pryzmat goli, świetnych strzałów. Frenkie często gra głębiej.
0
@Rewolucja123 Frenkie jest niemalże wszędzie na boisku. Czasem pokazuje że potrafi zagrać nie oczywistą piłkę. Ale przede wszystkim jest silny, świetnie wybiegany, dominuje w środku pola. Dzisiaj najlepsze drużyny muszą mieć takich graczy.
0
@DaPidejpi A co jest cięższe 1kg kamieni, czy 1 kg piór?
2
@Rewolucja123 Aha ok. Ciężko porównywać Müllera do Frenkiego, według mnie. Zupełnie inne role, Müller to prawie już atak. Rodri w rozegraniu lepszy od de Jonga?
0
@FCMichalo Długo nie chciało mi się załadować. Ale już wiedziałem co zobaczę.
1
@Rewolucja123 Thomas, Rodri, Case, nie są lepsi od Frenkiego. Może Case jeszcze ok, ale Thomas. I Rodri w życiu
5
@Rewolucja123 Frenkie jest lepszy od Gundo.
1
@FCMichalo Dla mnie top 5 bez dyskusji. De Bruyne, Kante, Kimmich są lepsi. Ale później to widzę Frenkiego. Top 3 przesadziłem
3
De Jong w top 5 pomocników świata? Chyba żadne nadużycie z mojej strony. Może, może, top 3
1
@VenoM Wiem, to nierealne.
3
Wymienić Coutinho za Thiago. Może Klopp chciałby znowu Philippe.
0
@A_Gomesinho_21 Laporte z City. Wypożyczenie VdB.
1
@FCMichalo Depay również
2
@patrykzmc2000 Thiago????
0
Ma ktoś ten wywiad Adamy Traore? Co takiego powiedział?
0
@MateuszQ Pisałem właśnie, ciekaw jestem czy dałby radę na wahadle.
0
@KapitanKnykiec Chciał go Koeman podobno rok temu.
0
@AlexDark00 Nigdzie nie odejdzie. Zbyt wysokie zarobki
1
Wypożyczyć Van de Beeka(ewentualnie wymienić jakoś), i pozyskać Lisandro Martineza. Według mnie to są jedynie w miarę realne opcje. My nie posiadamy piłkarzy, którzy mogliby wejść w jakieś mocne wymiany na rynku transferowym. Był jedynie Dembele, ale kontuzja.
0
Adama na wahadle? Co myślicie, za słabo broni?
3
Ale mecz kapitalny
1
Kto nie ogląda Brajta w Barcelonie, to jeszcze sobie myśli że to jakiś kozak.
0
Karny xd co jest