1

Szkoda mi Frankiego, bo chciałabym go dalej oglądać na euro

0

Dobra, Holendrzy nie róbta jaj

1

Frenkie w obronie? Będzie teraz kluczowy

3

Brawo Var. Zasłużenie

0

Dla mnie czerwona

1

@Janiama 3-0 , Holandia

0

Kurek mistrz. Brawoooo

0

Czemu Kurek nie gra w jakimś topowym klubie?

1

@BorzyKrzys Przecież Borek tu z żartem, a ty że plandeka

2

@Comentateiro Naprawdę to można uważać, że nie masz pojęcia o jej pracy na żywo, z tak ogromnym stresem. Dodatkowo owa sytuacja, nikomu nie była znana.

1

Gdyby nie to że Brait gra w Barcelonie, to jeszcze bym pomyślał że ma fajny potencjał

1

@Janiama 3-0 Włochy

0

@masq Zamienić lepszego Albe na Gaye, aha ok

0

O kiwał, kto by się spodziewał

1

@Hrzan Hahahh xD, naprawdę super komentarz

1

@Janiama Oczywiście że błąd. Od razu to zauważyłem. Chyba że chodzi o kilka lat

1

@DaPidejpi Praktycznie nic mi nie było. W miejscu szczepienia lekki ból

7

Nie wiem jak potoczy się przyszłość Aguero w Barcelonie, ale jedno jest pewne, cholernie gościa lubiłem/i lubię dalej. Powodzenia Kun, uwielbiam twoją grę.

2

@adasko1998 Przecież sam Laporta mówił o dalszych transferach.

1

@fart Moje okolice

0

@Janiama Według mnie Boniek mógł szukać trenera w Niemczech. Jednak bliższa nam kultura, a i sam trener z Niemiec śmiem przypuszczać lepiej byłby zorientowany od Sousy w kwestii reprezentacji Polski.

0

@Comentateiro O właśnie. Dobrze napisane

0

Jak Eric dzisiaj się prezentował? Czy wszyscy kadrę oglądali.

0

Firpo + Trincao, za Merino z Sociaded? Gdyby na to poszli

1

@vangoor Dobre.

1

@Janiama 2-0,,, 3-0

0

@FCB24 Nie oglądam każdego meczu, ale mi gra Kurka się właśnie podobała.

1

@Homeopata8989 Na Paco mieliśmy chyba z 30 mln

1

@Colin94 I 4 dni po moich. Przypadek? Otóż nie sądzę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?