kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda mi Frankiego, bo chciałabym go dalej oglądać na euro
0
Dobra, Holendrzy nie róbta jaj
1
Frenkie w obronie? Będzie teraz kluczowy
3
Brawo Var. Zasłużenie
0
Dla mnie czerwona
1
@Janiama 3-0 , Holandia
0
Kurek mistrz. Brawoooo
0
Czemu Kurek nie gra w jakimś topowym klubie?
1
@BorzyKrzys Przecież Borek tu z żartem, a ty że plandeka
2
@Comentateiro Naprawdę to można uważać, że nie masz pojęcia o jej pracy na żywo, z tak ogromnym stresem. Dodatkowo owa sytuacja, nikomu nie była znana.
1
Gdyby nie to że Brait gra w Barcelonie, to jeszcze bym pomyślał że ma fajny potencjał
1
@Janiama 3-0 Włochy
0
@masq Zamienić lepszego Albe na Gaye, aha ok
0
O kiwał, kto by się spodziewał
1
@Hrzan Hahahh xD, naprawdę super komentarz
1
@Janiama Oczywiście że błąd. Od razu to zauważyłem. Chyba że chodzi o kilka lat
1
@DaPidejpi Praktycznie nic mi nie było. W miejscu szczepienia lekki ból
7
Nie wiem jak potoczy się przyszłość Aguero w Barcelonie, ale jedno jest pewne, cholernie gościa lubiłem/i lubię dalej. Powodzenia Kun, uwielbiam twoją grę.
2
@adasko1998 Przecież sam Laporta mówił o dalszych transferach.
1
@fart Moje okolice
0
@Janiama Według mnie Boniek mógł szukać trenera w Niemczech. Jednak bliższa nam kultura, a i sam trener z Niemiec śmiem przypuszczać lepiej byłby zorientowany od Sousy w kwestii reprezentacji Polski.
0
@Comentateiro O właśnie. Dobrze napisane
0
Jak Eric dzisiaj się prezentował? Czy wszyscy kadrę oglądali.
0
Firpo + Trincao, za Merino z Sociaded? Gdyby na to poszli
1
@vangoor Dobre.
1
@Janiama 2-0,,, 3-0
0
@FCB24 Nie oglądam każdego meczu, ale mi gra Kurka się właśnie podobała.
1
@Homeopata8989 Na Paco mieliśmy chyba z 30 mln
1
@Colin94 I 4 dni po moich. Przypadek? Otóż nie sądzę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika