kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cobra303 @ChampionLW , jak coś to żartowałem. Chciałem żebyście się nabrali.
2
Ojj, będziemy mieli pociechę z Emersona w przyszłym sezonie. Świetnie podał
0
Ciekaw jestem jak będzie wyglądał Busi, na tle mocnego i wybieganego rywala
0
Dobrze będzie też zobaczyć innego naszego już gracza, Emersona.
0
@Witekk10 Fajnie na klopie siedzieć
0
Dwie reprezentacje z najmocniejszym środkiem pola. Thiago, Rodri, Fabian na ławce, to pokazuje siłę.
0
@Joe_Pesci Z którym?
0
@Messibestplayerintheworld XD nie panikuję. Od tak, luźne przemyślenie
0
@LS Właśnie też nie rozumiem
0
Czyli raczej już po transferach do Barcelony. Jedynie, albo aż, Messi.
0
@Radzio_94 W studio, czy na stałe?
0
@VamosGirl Laporte to top. Oceniasz po sytuacji z Lewym.
0
@ElKamil Przecież sam to możesz zrobić
15
@VirtuoZ O, chociaż jeden pisze prawdę
1
@MatiFCB2000 Ale nie Griezmanna
17
Ansu miał ciężką kontuzje, niewiadomo czy wróci, Dembele ma je cały czas. Aguero stracony sezon przez owe kontuzje. Naprawdę, pozbycie się wiecznie zdrowego Griezmanna, według mnie będzie błędem
1
Brakuje trochę plotek o wzmocnieniach i transferach Barcelony, lubię ten czas
6
@kuz Po pierwszym zdaniu przestałem czytać
0
Może jakiś deal z Traore to jest. Oby nie
1
Akurat nie uwierzę że Anglicy nie mieliby tych pieniędzy teraz. Dla mnie dziwna decyzja, bo albo żegnamy się z nim definitywnie, albo niech dostanie szansę.
2
@Janiama W ogóle gość ma niesamowite predyspozycje, według mnie stać go na jeszcze więcej
4
Przyjemny komentarz do meczu. Pan Iwański według mnie w miarę ok komentuje.
0
Słabiutkie te ćwierćfinały. Oprócz Włochy-Belgia
1
@Janiama 2-1 Anglia
6
Shick na 2-2, Brait na 3-2
1
@Janiama 2-0 Dania
7
@masq Pedri wygrywa euro i IO, w finale ładuje po 3 bramki.
2
@tomek8756 Bo nie urodziłem się wczoraj, i pamiętam co było przed PiS
3
@tomek8756 Nie zgadzam się