kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ter Stegen-Dest-Emerson-Eric-Romagnoli-Alba-Busi-Frenkie-Pedri-Messi-Depay. Właściwie tylko jeden transfer w tym składzie ma miejsce, to środkowy obrońca. Chciałbym coś takiego zobaczyć
0
@Ghotti To mam nadzieję że Griezmann zostanie
6
@Mathew86 Lubię Paulinho, ale my mamy się wzmocnić
0
@Rewolucja123 Zależy czy będziemy grać z wahadłami. Wówczas, mimo wszystko Dest. Emerson, wydaje się dawać większy spokój w obronie, jednak jego gra w ofensywie, no dużo do poprawy. PS. Prawa obrona, to chyba jedyna pozycja, gdzie Barcelona ma bogactwo w wyborze, i gdzie naprawdę będzie rywalizacja.
2
Co do Desta, to bardzo ciężko go jednoznacznie ocenić. Mam w głowie, wiele jego rajdów, zwodów, itd. Ale przede wszystkim pamiętam jak znikał w meczach, popełniał błędy w obronie. Liczyłem na więcej, po nim. Chłopak wciąż jest młody, ale nwm czy prawa obrona to najlepsza dla niego pozycja.
0
Sport coś pisze o Romagnolim. Zakładając odejście Lengleta i Umtitiego, co myślicie o Włochu?
24
Komentarz usunięty
0
To może Griezmann za Laporte? Swego czasu City interesowało się podobno Francuzem. W przypadku odejścia Lengleta i Umtitiego, zrobi się miejsce w obronie.
4
@lukas10 Chyba fajny zawodnik. Ktoś taki by się przydał. Dogadać się tylko z Lille, i zapłacić im za rok
0
Kto jest agentem Renato Sanchesa? Bo jak Mendes, to ten transfer/wypożyczenie jest możliwe.
0
@Ghotti Dziwi mnie, że nagle dzisiaj ma tyle info, i tym rzuca. Nie wierzę że czekałby z takimi wiadomościami.
0
A ja już jakoś, nie wierzę w te informacje Gerarda.
0
@sebasek99 Może gra, może nie. Nie nam to oceniać. Skoro jest selekcjonerem reprezentacji Polski, to wypadałoby, żeby choćby z szacunku, pojawił się na superpucharze owego kraju.
0
@Explode W transfer obrońcy już nie wierzę. A pozostanie z 4, Mingueza, Araujo, Eric, Pique, to strzał w kolano.
0
@Explode Z pozoru tak. Ale spojrz, kim wówczas będziemy dysponować
0
@Ghotti de Jong tylko w trójce da radę. Mingueza elektryczny trochę, Araujo ciągłe urazy. Zostaje Eric, i Pique, no właśnie
0
Umtiti skreślony, Lenglet miałby odejść. To i nasz środek obrony cieniutko. Zwłaszcza że Koeman mógłby chcieć trójką z tyłu.
0
@DonAndrzejos Ooo proszę, pewnie mało kto o tym wiedział :)
0
@sebasek99 Ale na takim meczu powinien być. Choćby dla samego bycia
4
@MaTt_BarcaFan No właśnie, Mats jest dla niektórych żywym pomnikiem. Lubię gościa, ale dla mnie nie jest wybitnym bramkarzem. A w ważnych meczach, nawet jego gra nogami zawodzi. Z chęcią wymieniłbym go na Donnarumme, za późno.
0
@Potezne_zakola To już co innego. To głupota, fakt.
0
@Potezne_zakola Inne zarobki
1
@Kusco15 To miał na piechotę chodzić?
0
@LeoMessi1994 Oczywiście kapitalny film. Z pięknymi aktorkami
0
@Pawel13sz Taak. Brawo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawel13sz Fabregas nie grał z Neyem
1
@MesQueUnClub_87 Eeeeeeeee herb w nagrodę
0
@Pawel13sz Otóż, nie. Próbuj dalej
0
@Hubert98 Dalej nie.