1

Ter Stegen-Dest-Emerson-Eric-Romagnoli-Alba-Busi-Frenkie-Pedri-Messi-Depay. Właściwie tylko jeden transfer w tym składzie ma miejsce, to środkowy obrońca. Chciałbym coś takiego zobaczyć

0

@Ghotti To mam nadzieję że Griezmann zostanie

6

@Mathew86 Lubię Paulinho, ale my mamy się wzmocnić

0

@Rewolucja123 Zależy czy będziemy grać z wahadłami. Wówczas, mimo wszystko Dest. Emerson, wydaje się dawać większy spokój w obronie, jednak jego gra w ofensywie, no dużo do poprawy. PS. Prawa obrona, to chyba jedyna pozycja, gdzie Barcelona ma bogactwo w wyborze, i gdzie naprawdę będzie rywalizacja.

2

Co do Desta, to bardzo ciężko go jednoznacznie ocenić. Mam w głowie, wiele jego rajdów, zwodów, itd. Ale przede wszystkim pamiętam jak znikał w meczach, popełniał błędy w obronie. Liczyłem na więcej, po nim. Chłopak wciąż jest młody, ale nwm czy prawa obrona to najlepsza dla niego pozycja.

0

Sport coś pisze o Romagnolim. Zakładając odejście Lengleta i Umtitiego, co myślicie o Włochu?

24

Komentarz usunięty

0

To może Griezmann za Laporte? Swego czasu City interesowało się podobno Francuzem. W przypadku odejścia Lengleta i Umtitiego, zrobi się miejsce w obronie.

4

@lukas10 Chyba fajny zawodnik. Ktoś taki by się przydał. Dogadać się tylko z Lille, i zapłacić im za rok

0

Kto jest agentem Renato Sanchesa? Bo jak Mendes, to ten transfer/wypożyczenie jest możliwe.

0

@Ghotti Dziwi mnie, że nagle dzisiaj ma tyle info, i tym rzuca. Nie wierzę że czekałby z takimi wiadomościami.

0

A ja już jakoś, nie wierzę w te informacje Gerarda.

0

@sebasek99 Może gra, może nie. Nie nam to oceniać. Skoro jest selekcjonerem reprezentacji Polski, to wypadałoby, żeby choćby z szacunku, pojawił się na superpucharze owego kraju.

0

@Explode W transfer obrońcy już nie wierzę. A pozostanie z 4, Mingueza, Araujo, Eric, Pique, to strzał w kolano.

0

@Explode Z pozoru tak. Ale spojrz, kim wówczas będziemy dysponować

0

@Ghotti de Jong tylko w trójce da radę. Mingueza elektryczny trochę, Araujo ciągłe urazy. Zostaje Eric, i Pique, no właśnie

0

Umtiti skreślony, Lenglet miałby odejść. To i nasz środek obrony cieniutko. Zwłaszcza że Koeman mógłby chcieć trójką z tyłu.

0

@DonAndrzejos Ooo proszę, pewnie mało kto o tym wiedział :)

0

@sebasek99 Ale na takim meczu powinien być. Choćby dla samego bycia

4

@MaTt_BarcaFan No właśnie, Mats jest dla niektórych żywym pomnikiem. Lubię gościa, ale dla mnie nie jest wybitnym bramkarzem. A w ważnych meczach, nawet jego gra nogami zawodzi. Z chęcią wymieniłbym go na Donnarumme, za późno.

0

@Potezne_zakola To już co innego. To głupota, fakt.

0

@Potezne_zakola Inne zarobki

1

@Kusco15 To miał na piechotę chodzić?

0

@LeoMessi1994 Oczywiście kapitalny film. Z pięknymi aktorkami

0

@Pawel13sz Taak. Brawo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pawel13sz Fabregas nie grał z Neyem

1

@MesQueUnClub_87 Eeeeeeeee herb w nagrodę

0

@Pawel13sz Otóż, nie. Próbuj dalej

0

@Hubert98 Dalej nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?