kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bardzo ciekawy hejt park dzisiaj. Naprawdę miło się ogląda.
0
@Rust_Cohle Szczęście miał trochę
7
@patry295 Niby skąd ta pewność?
0
@A_Gomesinho_21 Jakie prawdziwe
2
Polska duma. Brawoooo
0
A mu buty strzelają. Nie rozchodzone
0
@yaya24fcb No i chłopaka który spędził kupe czasu w Barcelonie, i uczył się tych legendarnych "wartości", będziemy odsuwać od jakimkolwiek gry, nawet w rezerwach. Bo miał dostać inne warunki finansowe, ale jest nowy zarząd.
0
@culesjasiules Transfer pomocnika to powinien być priorytet. Zresztą Koeman sam chciał bardzo pomocnika. Na razie Laporta nabył zawodników, których nawet Bartomeu by zaklepał.
1
Jakoś ciężko sobie teraz wyobrazić, żeby Moriba po tym wszystkim został w klubie. A przecież Koeman chciał wzmocnić pomoc, nie osłabić. Uważam że to zachowanie Laporty i zarządu, w stosunku do młodego, też nie do końca jest eleganckie.
0
@Gaucho Myślałem że wcześniej wróci
0
@JohnnyBarca "Liczymy na niego, chyba że nastąpi nieprzewidziany zwrot akcji". Następnie, Alemany mówił.
0
@Coutinho007 No tak, więc nie widzę powodu obwiniać Griezmanna. Który mógł wygodnie siedzieć w Atletico, a tymczasem wybrał Barcelone. Kasa podobna chyba tu i tu.
0
@Coutinho007 Ale Griezmann sam się tutaj nie pchał. Ktoś go kupił, i dał mu tą kasę.
0
@JohnnyBarca Nie, ale zamiast ciągnąć, mógł uciąć tą gadkę. Powiedzieć, dzisiaj spotkaliśmy się w innym celu.
0
@FCB24 No właśnie beznadziejnie nie grał
0
W sumie, to jak taki Griezmann musi się czuć, kiedy na prezentacji innego zawodnika, mówi się o nim/jego transferze.
0
@Gosciuu Bardzo dobrze
4
@piotr_styk Warszawa?
3
Wow Kozłowski bardzo fajnie gra
0
@Coutinho007 Nie, nie. To transfer na lewą obronę
0
@Rust_Cohle A robi hau hau, czy bardziej hauuuu hał hał?
0
@Rust_Cohle Serio chcesz chodzić chodzić pieskiem?
1
@BarcaInfo Jak jeszcze jakiś czas temu byłem pewien 1-2 transferów, to na dzisiaj faktycznie, wątpię że ktoś przyjdzie. Chciałbym pomocnika, tak jak Koeman, ale trener będzie musiał zwrócić się do rezerw. Zresztą, może dobrze.
0
Mogliby zapytać czy będzie jakieś wzmocnienie, jeśli nie wypalą wymiany.
2
Depay przy Laporcie był bardzo wysoki
0
@JohnnyBarca Albo że my chcemy wymieniać się, inni nie
0
Ja to najbardziej czekam na konferencje, i co tam Laporta powie.
0
@Janas11224 Nie jest zerem. Osiągnął więcej, niż pewnie my wszyscy
0
@neeed A za 2 lata jak będzie new Pogba, to płacz. Trudna decyzja
1
Wiem że tylko rok kontraktu, ale gdyby ktoś rzucił 30 mln za Moribe, chyba bym się zastanowił. Jest w obwodzie Nico, który profil ma chyba bardziej potrzebny Barcelonie. Dodatkowo ktoś ma przyjść do środka