2

Bardzo ciekawy hejt park dzisiaj. Naprawdę miło się ogląda.

0

@Rust_Cohle Szczęście miał trochę

7

@patry295 Niby skąd ta pewność?

0

@A_Gomesinho_21 Jakie prawdziwe

2

Polska duma. Brawoooo

0

A mu buty strzelają. Nie rozchodzone

0

@yaya24fcb No i chłopaka który spędził kupe czasu w Barcelonie, i uczył się tych legendarnych "wartości", będziemy odsuwać od jakimkolwiek gry, nawet w rezerwach. Bo miał dostać inne warunki finansowe, ale jest nowy zarząd.

0

@culesjasiules Transfer pomocnika to powinien być priorytet. Zresztą Koeman sam chciał bardzo pomocnika. Na razie Laporta nabył zawodników, których nawet Bartomeu by zaklepał.

1

Jakoś ciężko sobie teraz wyobrazić, żeby Moriba po tym wszystkim został w klubie. A przecież Koeman chciał wzmocnić pomoc, nie osłabić. Uważam że to zachowanie Laporty i zarządu, w stosunku do młodego, też nie do końca jest eleganckie.

0

@Gaucho Myślałem że wcześniej wróci

0

@JohnnyBarca "Liczymy na niego, chyba że nastąpi nieprzewidziany zwrot akcji". Następnie, Alemany mówił.

0

@Coutinho007 No tak, więc nie widzę powodu obwiniać Griezmanna. Który mógł wygodnie siedzieć w Atletico, a tymczasem wybrał Barcelone. Kasa podobna chyba tu i tu.

0

@Coutinho007 Ale Griezmann sam się tutaj nie pchał. Ktoś go kupił, i dał mu tą kasę.

0

@JohnnyBarca Nie, ale zamiast ciągnąć, mógł uciąć tą gadkę. Powiedzieć, dzisiaj spotkaliśmy się w innym celu.

0

@FCB24 No właśnie beznadziejnie nie grał

0

W sumie, to jak taki Griezmann musi się czuć, kiedy na prezentacji innego zawodnika, mówi się o nim/jego transferze.

0

@Gosciuu Bardzo dobrze

4

@piotr_styk Warszawa?

3

Wow Kozłowski bardzo fajnie gra

0

@Coutinho007 Nie, nie. To transfer na lewą obronę

0

@Rust_Cohle A robi hau hau, czy bardziej hauuuu hał hał?

0

@Rust_Cohle Serio chcesz chodzić chodzić pieskiem?

1

@BarcaInfo Jak jeszcze jakiś czas temu byłem pewien 1-2 transferów, to na dzisiaj faktycznie, wątpię że ktoś przyjdzie. Chciałbym pomocnika, tak jak Koeman, ale trener będzie musiał zwrócić się do rezerw. Zresztą, może dobrze.

0

Mogliby zapytać czy będzie jakieś wzmocnienie, jeśli nie wypalą wymiany.

2

Depay przy Laporcie był bardzo wysoki

0

@JohnnyBarca Albo że my chcemy wymieniać się, inni nie

0

Ja to najbardziej czekam na konferencje, i co tam Laporta powie.

0

@Janas11224 Nie jest zerem. Osiągnął więcej, niż pewnie my wszyscy

0

@neeed A za 2 lata jak będzie new Pogba, to płacz. Trudna decyzja

1

Wiem że tylko rok kontraktu, ale gdyby ktoś rzucił 30 mln za Moribe, chyba bym się zastanowił. Jest w obwodzie Nico, który profil ma chyba bardziej potrzebny Barcelonie. Dodatkowo ktoś ma przyjść do środka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?