kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 I kupno obrońcy
54
A pamiętam jak Gavi miał z 16 lat, i hasał po murawie. Ehh, jak ten czas zapieprza
0
Taki duet obronny Araujo-Romero. Ehh, marzenia. Chociaż warto byłoby powalczyć o Argentyńczyka. Czy już w Tottenhamie?
1
@Messibestplayerintheworld I najgorsze że nie wiele robimy z tą obroną. Alba, Lenglet, Roberto, Pique, ci goście pamiętają zbyt wiele wysokich porażek. Przydałaby się obrońca, fakt
3
Z Koemanem mam tak; lubię i mega szanuję za to co zrobił dla Barcelony. Widać jak wiele Blaugrana dla niego znaczy. Ale niestety, nie uważam go za wybitnego trenera. Po prostu my z nim chyba za wiele nie ugramy. Obym się mylił.
1
Tu trzeba klasowego obrońcę
1
Niech Lenglet odejdzie. Straszne drewno
9
Messi dalej będzie pudrował to gówno
0
Wraca Barca z tamtego sezonu. Laporta wzmocnij ten skład
3
@Survier Lewica
0
@Shroud Oczywiście że 3-5-2. Po prostu napisałem, że prędzej od 4-4-2, już bym widział klasyczne 4-3-3, z Gavim może bliżej boku.
0
@ObiektywnyKibic121 Już prędzej 4-3-3, ale kto wtedy obok Depaya i Griezmanna, Gavi?
0
@cat_r37 Dokładnie, co z tego że ilościowo dużo ci u nas obrońców, jak jakościowo dno
0
@Survier Arthur. Chociaż od początku irytował że gra do najbliższego
5
Spokojnie, Messi jak przechuśta siano to wróci
0
Kiedy oszczep Pań?
0
Super bieg Dobka, mam nawet niedosyt
4
Brawo Fajdek, będą medale
0
Jak myślicie, Dobek zdobędzie medal?
0
Wow, ale rzuty. Brawoooo
1
@MesQueUnClub96 Jasna sprawa, ale MŚ to też duża impreza
0
Ale Paweł jest przecież 4 krotnym MŚ, więc jakoś wytrzymywał presję. Ja wiem że IO, to oczywiście jeszcze większy stres, ale MŚ to mimo wszystko też duża impreza.
0
Fajdek jaki ma rekord?
1
@FC1899Barca Jeszcze chyba Yeti pośrodku księżyca stoi
1
@MrShakira A nie prawie 68 mln? 1/4 czy 1/5?
0
No to lecimy po Haalanda, może Mbappe
5
@horang A jak Koeman mial ich odwiedzać, skoro był w Niemczech?
0
@BarcaInfo W sumie to ma sens. Odejście Moriby i Pjanicia, a w ich miejsce Saul za Griezmanna
0
@LuisSalvano Przecież Laporta mówił że nie wie czy jeszcze jakieś będą. Ja wątpię chyba że jakaś jedna zamiana
1
@sergio5 2 to w młocie samym