0

@DonMatteo901 I kupno obrońcy

54

A pamiętam jak Gavi miał z 16 lat, i hasał po murawie. Ehh, jak ten czas zapieprza

0

Taki duet obronny Araujo-Romero. Ehh, marzenia. Chociaż warto byłoby powalczyć o Argentyńczyka. Czy już w Tottenhamie?

1

@Messibestplayerintheworld I najgorsze że nie wiele robimy z tą obroną. Alba, Lenglet, Roberto, Pique, ci goście pamiętają zbyt wiele wysokich porażek. Przydałaby się obrońca, fakt

3

Z Koemanem mam tak; lubię i mega szanuję za to co zrobił dla Barcelony. Widać jak wiele Blaugrana dla niego znaczy. Ale niestety, nie uważam go za wybitnego trenera. Po prostu my z nim chyba za wiele nie ugramy. Obym się mylił.

1

Tu trzeba klasowego obrońcę

1

Niech Lenglet odejdzie. Straszne drewno

9

Messi dalej będzie pudrował to gówno

0

Wraca Barca z tamtego sezonu. Laporta wzmocnij ten skład

3

@Survier Lewica

0

@Shroud Oczywiście że 3-5-2. Po prostu napisałem, że prędzej od 4-4-2, już bym widział klasyczne 4-3-3, z Gavim może bliżej boku.

0

@ObiektywnyKibic121 Już prędzej 4-3-3, ale kto wtedy obok Depaya i Griezmanna, Gavi?

0

@cat_r37 Dokładnie, co z tego że ilościowo dużo ci u nas obrońców, jak jakościowo dno

0

@Survier Arthur. Chociaż od początku irytował że gra do najbliższego

5

Spokojnie, Messi jak przechuśta siano to wróci

0

Kiedy oszczep Pań?

0

Super bieg Dobka, mam nawet niedosyt

4

Brawo Fajdek, będą medale

0

Jak myślicie, Dobek zdobędzie medal?

0

Wow, ale rzuty. Brawoooo

1

@MesQueUnClub96 Jasna sprawa, ale MŚ to też duża impreza

0

Ale Paweł jest przecież 4 krotnym MŚ, więc jakoś wytrzymywał presję. Ja wiem że IO, to oczywiście jeszcze większy stres, ale MŚ to mimo wszystko też duża impreza.

0

Fajdek jaki ma rekord?

1

@FC1899Barca Jeszcze chyba Yeti pośrodku księżyca stoi

1

@MrShakira A nie prawie 68 mln? 1/4 czy 1/5?

0

No to lecimy po Haalanda, może Mbappe

5

@horang A jak Koeman mial ich odwiedzać, skoro był w Niemczech?

0

@BarcaInfo W sumie to ma sens. Odejście Moriby i Pjanicia, a w ich miejsce Saul za Griezmanna

0

@LuisSalvano Przecież Laporta mówił że nie wie czy jeszcze jakieś będą. Ja wątpię chyba że jakaś jedna zamiana

1

@sergio5 2 to w młocie samym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?