3

Taki Lacazette w miejsce Braita. Szkoda kontuzji Aguero

5

Cieszę się że gra Eric, ale nie kosztem Araujo. Dziwne

0

Co to za piłkarz; grał w Barcelonie B, i FC Barcelonie?

0

Całkiem realne jest że za rok Pogba i Mbappe wylądują w Realu.

0

Koeman jeszcze wczoraj bodajże na konferencji wspominał o Coutinho, mówiąc że wraca z Ansu niedługo. Dziwne, liczyłem że zostanie

0

Leo niewidoczny, czyżby liga wymagająca?

0

Patrząc jak gra Pogba i Bruno, to szkoda Van de Beeka, bo będzie siedział na ławce. Szkoda że ciężko byłoby go nawet wypożyczyć.

2

Kto strzeli najwięcej w PSG; Mbappe, Messi, Ney? Ja mimo wszystko mówię Leo

2

@AllBundy Bardzo pozytywnie. Szkoda że nie został rok dłużej

0

Ale ja szanuję Pique. Nawet jak sportowo się nie obroni, to po tysiąckroć wolę jego niż kolejnych najemników.

1

Może Moribe da się włączyć w jakąś wymianę? Na pewno chłopak ma spory potencjał, i kluby będą zainteresowane

0

@Gaucho Rafa Mir, chyba że już w Atletico

0

@Kwiatek67 Ale on jeszcze nie przeszedł do Atletico,, chyba.

0

A ja nie bardzo się cieszę że Manaj zarejestrowany. Lubię gościa, ale tak jak Koeman, liczyłem na jakąś 9. Oczywiście, żadną typową, ale coś jak Rafa Mir. Ale najpierw trzeba obniżyć kontrakty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@MesQueUnClub96 Byliśmy blisko

0

Jak Suarez strzelił na 2-4 z Bayernem, to miałem nadzieję że już drugiej 4 nie dostaniemy

0

@hayek Jeszcze gorzej, na trenera

2

@Ratamahatta Tierney, Martinelli, Pepe, White, mają potencjał jakiś

0

Pewnie po Koemanie, Arteta tu wyląduje

4

@Comentateiro Pamiętam że bardzo chciałem gościa w Barcelonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@A_Gomesinho_21 Wycisnął maxa z drużyny, a przy odrobinie szczęścia mógł nawet wygrać LM. W każdym razie; Valverde>>>Koeman>Setien

2

@marcin000019 U Koemana wyglądał, solidnie.

3

Coutinho przed kontuzją oglądało się przyjemnie, razem z Fatim tworzyli fajny duecik. Cholerka naprawdę nie dziwię się, że Koeman prosił o napastnika. Depay/Griezmann, zaczynają akcje na bokach, a taki lis pola karnego by się przydał. Oczywiście wiem że jest Brait:)

0

@sergio5 Leo, 0 mln

5

Współpraca Ansu i Coutinho na początku zeszłego sezonu wyglądała obiecująco. Mam nadzieję że ominą ich kontuzje. Zwłaszcza czekam na Ansu.

0

Ale blisko, szkoda

5

Co Boniek napisał. Żal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?