kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Taki Lacazette w miejsce Braita. Szkoda kontuzji Aguero
5
Cieszę się że gra Eric, ale nie kosztem Araujo. Dziwne
0
Co to za piłkarz; grał w Barcelonie B, i FC Barcelonie?
0
Całkiem realne jest że za rok Pogba i Mbappe wylądują w Realu.
0
Koeman jeszcze wczoraj bodajże na konferencji wspominał o Coutinho, mówiąc że wraca z Ansu niedługo. Dziwne, liczyłem że zostanie
0
Leo niewidoczny, czyżby liga wymagająca?
0
Patrząc jak gra Pogba i Bruno, to szkoda Van de Beeka, bo będzie siedział na ławce. Szkoda że ciężko byłoby go nawet wypożyczyć.
2
Kto strzeli najwięcej w PSG; Mbappe, Messi, Ney? Ja mimo wszystko mówię Leo
2
@AllBundy Bardzo pozytywnie. Szkoda że nie został rok dłużej
0
Ale ja szanuję Pique. Nawet jak sportowo się nie obroni, to po tysiąckroć wolę jego niż kolejnych najemników.
1
Może Moribe da się włączyć w jakąś wymianę? Na pewno chłopak ma spory potencjał, i kluby będą zainteresowane
0
@Gaucho Rafa Mir, chyba że już w Atletico
0
@Kwiatek67 Ale on jeszcze nie przeszedł do Atletico,, chyba.
0
A ja nie bardzo się cieszę że Manaj zarejestrowany. Lubię gościa, ale tak jak Koeman, liczyłem na jakąś 9. Oczywiście, żadną typową, ale coś jak Rafa Mir. Ale najpierw trzeba obniżyć kontrakty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@MesQueUnClub96 Byliśmy blisko
0
Jak Suarez strzelił na 2-4 z Bayernem, to miałem nadzieję że już drugiej 4 nie dostaniemy
0
@hayek Jeszcze gorzej, na trenera
2
@Ratamahatta Tierney, Martinelli, Pepe, White, mają potencjał jakiś
0
Pewnie po Koemanie, Arteta tu wyląduje
4
@Comentateiro Pamiętam że bardzo chciałem gościa w Barcelonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@A_Gomesinho_21 Wycisnął maxa z drużyny, a przy odrobinie szczęścia mógł nawet wygrać LM. W każdym razie; Valverde>>>Koeman>Setien
2
@marcin000019 U Koemana wyglądał, solidnie.
3
Coutinho przed kontuzją oglądało się przyjemnie, razem z Fatim tworzyli fajny duecik. Cholerka naprawdę nie dziwię się, że Koeman prosił o napastnika. Depay/Griezmann, zaczynają akcje na bokach, a taki lis pola karnego by się przydał. Oczywiście wiem że jest Brait:)
0
@sergio5 Leo, 0 mln
5
Współpraca Ansu i Coutinho na początku zeszłego sezonu wyglądała obiecująco. Mam nadzieję że ominą ich kontuzje. Zwłaszcza czekam na Ansu.
0
Ale blisko, szkoda
5
Co Boniek napisał. Żal