kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wierzycie jeszcze w jakieś nawet małe wzmocnienie po Leo? Zakładając ten pozytywny scenariusz, że ktoś odejdzie(Umtiti, Pjanic itd).
8
@AntekGriezmann Słabe zachowanie
3
Jeżeli poprzedni sezon był przejściowy, to strach myśleć jaki będzie przyszły.
0
@macio_944 Śmieszne to co on pisze. Zawodnicy mają umowy, mają podpisane kontrakty z klubem. Nikt nie zmuszał Barcelony by podpisać z nimi umowę. Każdy będzie przede wszystkim walczył o swoje
2
@tristan87 Jeżeli nie będzie grać przeciwko Barcelonie, to będę wspierał Leo.
0
@macio_944 Ale to nie piłkarze są winni, albo są najmniej winni.
3
Przede wszystkim jestem kibicem Barcelony, ale umówmy się; kibic Blaugrany, nie będzie umiał nie kibicować również Leo, gdziekolwiek będzie.
3
A mi coś się zdaje, że jeszcze Chelsea powalczy o Leo.
1
Laporta daj w końcu konkrety. Dobre/złe, ale konkrety.
1
@HarveySpecter Niestety to tak nie działa, że Barcelona może dać pod stołem
To klub socios.
0
@tristan87 Zobaczymy jeszcze
0
Na ytb zaś jest że konferencja jutro, ale o 23
0
@JohnnyBarca O 11 jutro chyba. Ale pewnie żartujesz
0
Coś tu smierdzi. Obstawiam że Leo zostanie
0
@LuisSalvano Ale wiesz że oprócz Marci już wielu to potwierdziło?
0
@Bobo25 Pytanie czy z Laporta takie gierki przejdą
0
Pewnie oglądał wczorajszy mecz
0
Tylko po co w takim razie przyleciał do Barcelony
3
Brait wziął 9, to tera 10. Co się będzie
0
@VamosRakieta Myślisz że aż tak bardzo by się kompromitowali? News wydaje się być jakimś fejkiem
1
@barcamember Na dzisiaj Nacho. Potencjał zdecydowanie większy ma Araujo
2
Jak ktoś najpierw rozkmini zasady gry w szachy(wcale nie takie trudne), to wręcz pewne że je polubi.
0
@Bobo25 Łatwa gra
0
@Encore Być może te zmienne były tak oczywiste, że Barcelona dawno je zapłaciła. Nie zdziwiłbym się.
0
@Janiama Puig jest na tyle dziwnym piłkarzem, że widzę możliwość, szybkiego jego upadku po Barcelonie, ale również nie będę zdziwiony jak trafi na jakiegoś "Guardiole", który go zbuduje.
0
@Rewolucja123 Depay/Griezmann/ może Demir
1
@AntekGriezmann 3-4-3.Z Albą i Destem po bokach
0
@Janiama Busi i Nico. Formacja 3-4-3
1
@Janiama Inni pomocnicy. Prędzej to szansa dla Nico, chociaż liczę na transfer do środka.
0
Jakby ktoś pytał po co potrzebny jest nowy pomocnik.