0

Wierzycie jeszcze w jakieś nawet małe wzmocnienie po Leo? Zakładając ten pozytywny scenariusz, że ktoś odejdzie(Umtiti, Pjanic itd).

8

@AntekGriezmann Słabe zachowanie

3

Jeżeli poprzedni sezon był przejściowy, to strach myśleć jaki będzie przyszły.

0

@macio_944 Śmieszne to co on pisze. Zawodnicy mają umowy, mają podpisane kontrakty z klubem. Nikt nie zmuszał Barcelony by podpisać z nimi umowę. Każdy będzie przede wszystkim walczył o swoje

2

@tristan87 Jeżeli nie będzie grać przeciwko Barcelonie, to będę wspierał Leo.

0

@macio_944 Ale to nie piłkarze są winni, albo są najmniej winni.

3

Przede wszystkim jestem kibicem Barcelony, ale umówmy się; kibic Blaugrany, nie będzie umiał nie kibicować również Leo, gdziekolwiek będzie.

3

A mi coś się zdaje, że jeszcze Chelsea powalczy o Leo.

1

Laporta daj w końcu konkrety. Dobre/złe, ale konkrety.

1

@HarveySpecter Niestety to tak nie działa, że Barcelona może dać pod stołem
To klub socios.

0

@tristan87 Zobaczymy jeszcze

0

Na ytb zaś jest że konferencja jutro, ale o 23

0

@JohnnyBarca O 11 jutro chyba. Ale pewnie żartujesz

0

Coś tu smierdzi. Obstawiam że Leo zostanie

0

@LuisSalvano Ale wiesz że oprócz Marci już wielu to potwierdziło?

0

@Bobo25 Pytanie czy z Laporta takie gierki przejdą

0

Pewnie oglądał wczorajszy mecz

0

Tylko po co w takim razie przyleciał do Barcelony

3

Brait wziął 9, to tera 10. Co się będzie

0

@VamosRakieta Myślisz że aż tak bardzo by się kompromitowali? News wydaje się być jakimś fejkiem

1

@barcamember Na dzisiaj Nacho. Potencjał zdecydowanie większy ma Araujo

2

Jak ktoś najpierw rozkmini zasady gry w szachy(wcale nie takie trudne), to wręcz pewne że je polubi.

0

@Bobo25 Łatwa gra

0

@Encore Być może te zmienne były tak oczywiste, że Barcelona dawno je zapłaciła. Nie zdziwiłbym się.

0

@Janiama Puig jest na tyle dziwnym piłkarzem, że widzę możliwość, szybkiego jego upadku po Barcelonie, ale również nie będę zdziwiony jak trafi na jakiegoś "Guardiole", który go zbuduje.

0

@Rewolucja123 Depay/Griezmann/ może Demir

1

@AntekGriezmann 3-4-3.Z Albą i Destem po bokach

0

@Janiama Busi i Nico. Formacja 3-4-3

1

@Janiama Inni pomocnicy. Prędzej to szansa dla Nico, chociaż liczę na transfer do środka.

0

Jakby ktoś pytał po co potrzebny jest nowy pomocnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?