1

Ja uważam że 10 na plecach mogłaby odbudować Coutinho. Byłby to taki znak, że teraz wyraźnie stawiamy na ciebie, i to ty masz poniekąd prowadzić Barcelone. Oczywiście, ta 10 po Messim będzie bardzo ciężka, ale co Coutinho ma do stracenia? Był na odstrzale od dawna, tamten rok miał pechowy, zaryzykowałbym.

3

@Janiama Pedri to obecny dimanet i pewien symbol Barcelony. Nie mam wątpliwości że zostanie. Chłopak jest mądry, i wie że to Barcelona na niego postawiła, i przede wszystkim wierzą w niego.

0

@Uukasz_93 Oj małe marzenie, i dość chyba realne. Koeman chce 9, i szczerze lepszej opcji nie widzę. Ale wiadomo jak z funduszami.

3

@Bamek94 Borek jest słaby? Wam nie dogodzi.

0

Skoro Atletico idzie po Vlahovicia, to ciekawe co z Rafa Mirem. Bardzo ciekawy napastnik, i aż dziw, że jeszcze nie jest w jakiejś innej drużynie. PS. Chyba że zostaje.

0

0

@VenoM Spojrzałem na transfermarkt, i zobacz sobie ilu więcej jest ciekawych graczy z rokiem kontraktu.

0

@VenoM Realnie proszę:) Ciekawe co z Dybala, naturalny "następca" Leo, w sumie.

0

To za rok kogo bierzemy "za darmo" :)? Ciekawi piłkarze, ale i chyba po za naszym zasięgiem.

0

@Kapsel12 Kilka miesięcy.

0

@Kamiloza91 Już mam dość słuchania z 3 sezon że to tylko sezon przejściowy Realu, a za rok kupią Mbappe, Pogbe i w ogóle narobią transferów. Ich również Covid i problemy finansowe musiały dotknąć. Aczkolwiek jakby tam Mbappe i Pogba wylądowali to trochę smutek.

0

Myślałem że Haaland do Barcelony B

3

@Gaucho Był pierwszym wyborem, przed Semedo, o ile nic nie pokręciłem

0

@RosjaninBut Koeman mówił o nim na konferencji. Gdyby nie było chętnych na niego, to nie zdziwię się jak zostanie

0

@MaTt_BarcaFan W zeszłym sezonie miał naprawdę fajny czas do kontuzji. Koeman sam ostatnio mówił że niedługo wróci on i Ansu.

1

@LuisSalvano Jeżeli nie odejdzie, to będzie grał sporo. Koeman go ceni, co było widać w zeszłym sezonie

0

Wydaje mi się że to Coutinho może odciążyć trochę Pedriego, w najbliższym czasie. Jestem ciekaw roli Cou w najlżejszym sezonie. Chociaż najchętniej wymieniłbym go na 9.

0

@DaPidejpi Umtitiego chyba nikt za darmo nie chce. Jedynie według mnie, możliwa jest wymiana Coutinho/Laca.

0

@DaPidejpi Myślę że Laca znowu jakiś drogi nie jest. Ale raczej tylko wymiana jest możliwa. Może Coutinho za Francuza?

1

@DaPidejpi Jest Eric, i Araujo, więc raczej nie. Prędzej walczyłbym o Lacazette, z całym szacunkiem do Braita.

2

@masq Słabo gra piłką, trochę kuleje w rozegraniu.

1

To lubię u Koemana, nie owija w bawełnę

0

To Koeman dostał napadziora

0

LM idziemy, idziemy

0

Nowa 9 papapapapa

1

@AmigoBlancos I mało kto o tym pamięta. To Barcelona naznaczyła te czasy swoją grą, stylem itd.

5

@GeneralXavi W końcu jak Laporta coś obiecuje...

1

@Janiama 3-1 Barcelona

0

I jak Brathvaite ma odejść, jak Koeman robi mu nadzieję na gre.

0

Sancho i Grealish nawet w pierwszej 11 Anglii nie byli na euro, dobrze pamiętam?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?