kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja uważam że 10 na plecach mogłaby odbudować Coutinho. Byłby to taki znak, że teraz wyraźnie stawiamy na ciebie, i to ty masz poniekąd prowadzić Barcelone. Oczywiście, ta 10 po Messim będzie bardzo ciężka, ale co Coutinho ma do stracenia? Był na odstrzale od dawna, tamten rok miał pechowy, zaryzykowałbym.
3
@Janiama Pedri to obecny dimanet i pewien symbol Barcelony. Nie mam wątpliwości że zostanie. Chłopak jest mądry, i wie że to Barcelona na niego postawiła, i przede wszystkim wierzą w niego.
0
@Uukasz_93 Oj małe marzenie, i dość chyba realne. Koeman chce 9, i szczerze lepszej opcji nie widzę. Ale wiadomo jak z funduszami.
3
@Bamek94 Borek jest słaby? Wam nie dogodzi.
0
Skoro Atletico idzie po Vlahovicia, to ciekawe co z Rafa Mirem. Bardzo ciekawy napastnik, i aż dziw, że jeszcze nie jest w jakiejś innej drużynie. PS. Chyba że zostaje.
0
@Messibestplayerintheworld Ufffffff
0
@VenoM Spojrzałem na transfermarkt, i zobacz sobie ilu więcej jest ciekawych graczy z rokiem kontraktu.
0
@VenoM Realnie proszę:) Ciekawe co z Dybala, naturalny "następca" Leo, w sumie.
0
To za rok kogo bierzemy "za darmo" :)? Ciekawi piłkarze, ale i chyba po za naszym zasięgiem.
0
@Kapsel12 Kilka miesięcy.
0
@Kamiloza91 Już mam dość słuchania z 3 sezon że to tylko sezon przejściowy Realu, a za rok kupią Mbappe, Pogbe i w ogóle narobią transferów. Ich również Covid i problemy finansowe musiały dotknąć. Aczkolwiek jakby tam Mbappe i Pogba wylądowali to trochę smutek.
0
Myślałem że Haaland do Barcelony B
3
@Gaucho Był pierwszym wyborem, przed Semedo, o ile nic nie pokręciłem
0
@RosjaninBut Koeman mówił o nim na konferencji. Gdyby nie było chętnych na niego, to nie zdziwię się jak zostanie
0
@MaTt_BarcaFan W zeszłym sezonie miał naprawdę fajny czas do kontuzji. Koeman sam ostatnio mówił że niedługo wróci on i Ansu.
1
@LuisSalvano Jeżeli nie odejdzie, to będzie grał sporo. Koeman go ceni, co było widać w zeszłym sezonie
0
Wydaje mi się że to Coutinho może odciążyć trochę Pedriego, w najbliższym czasie. Jestem ciekaw roli Cou w najlżejszym sezonie. Chociaż najchętniej wymieniłbym go na 9.
0
@DaPidejpi Umtitiego chyba nikt za darmo nie chce. Jedynie według mnie, możliwa jest wymiana Coutinho/Laca.
0
@DaPidejpi Myślę że Laca znowu jakiś drogi nie jest. Ale raczej tylko wymiana jest możliwa. Może Coutinho za Francuza?
1
@DaPidejpi Jest Eric, i Araujo, więc raczej nie. Prędzej walczyłbym o Lacazette, z całym szacunkiem do Braita.
2
@masq Słabo gra piłką, trochę kuleje w rozegraniu.
1
To lubię u Koemana, nie owija w bawełnę
0
To Koeman dostał napadziora
0
LM idziemy, idziemy
0
Nowa 9 papapapapa
1
@AmigoBlancos I mało kto o tym pamięta. To Barcelona naznaczyła te czasy swoją grą, stylem itd.
5
@GeneralXavi W końcu jak Laporta coś obiecuje...
1
@Janiama 3-1 Barcelona
0
I jak Brathvaite ma odejść, jak Koeman robi mu nadzieję na gre.
0
Sancho i Grealish nawet w pierwszej 11 Anglii nie byli na euro, dobrze pamiętam?