kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Belgia mając ogromny potencjał, jakoś nie do końca do mnie przemawiała. Eric ten Hag, ma doświadczenie z pracy z młodymi piłkarzami, i według mnie to za nim mocno przemawia.
7
Nie no jak czytam że Messi zagubiony w parku książąt, a mamy dopiero wrzesień, to normalnie śmiać się chce.
0
Albo Xavi,,, albo Loew. Chciałbym Niemca jako trenera Blaugrany, a np. Xavi jego asystentem. Barierą pewnie byłby język, ale Loew w Barcelonie, czemu nie... Ja to czuję;)
1
Z obecnym składem, żaden trener nic dużego nie zdziała. Koeman powiedział bolesne słowa, niepotrzebne, ale czy nieprawdziwe? Bez wzmocnienień, będziemy czekać wiele lat, aż ci młodzi gracze wejdą na wyższy poziom.
0
Jak Leo się prezentuje?
0
@kuz To dopiero pierwsze mecze, bez jaj
0
@Kgorecki2500 Nie rozumiem
1
Koeman niby stawia na młodych, ale ciągle zamula tymi samymi. Wolałbym oglądać ciągle Demira, który jest wielką niewiadomą, niż Luuka. Druga sprawa, wiem że Pedri to przyszłość itd. ale jego gra jest bardzo kiepska w ostatnim czasie.
0
@Rewolucja123 Przecież nawet nie oglądasz tego Grimaldo
5
Ansu i Fati to dwa olbrzymie talenty
2
@Comentateiro Bo alibi można mieć jedno
0
@MarioVeB! To prawda
0
@Drozdu7 Ale Leon gra najlepiej
0
Co teraz hahahahah
0
Paint loading haha
0
Hahahaha ale jajca
0
Leon wowww i wow
0
Który to w koszulce Barcelony paradował po fabrycznej w Krakowie?
0
Jest szansa że KS odzyska subskrybentów?
1
Koeman, człowiek Barcelona. Legenda piłkarska, następnie porzucił reprezentację narodową, właśnie dla Blaugrany, i jest z nią w ciężkiej sytuacji. Ale strasznie męczy bułe, i mam tego dość.
0
Gdyby nie to że mega czekam na powrót Ansu, to ten sezon zbrzydłby jakoś
0
Ale na razie ich ciśniemy
1
Co robi napastnik Barcelony??? Widzi, hehe
0
1-1, typujcie i wy
0
@masq Głupoty. PSG, United, Chelsea, również mają forsy jak lodu. Ale nie po to my zainwestowaliśmy w Frankiego, by teraz miał odejść. Wiem że mamy ciężką sytuację, ale mimo wszystko, de Jong, Pedri, Fati, są nie do ruszenia. Jak się okazało nawet Leo, był za nimi.
1
@MesQueUnClub96 Ale czemu Frenkie w ataku?
0
Nowy kontrakt dla Dembele, tak czy nie? Wiadomo że musi zejść z wynagrodzenia, ale ja chyba bym odpuścił. Za wiele razy się na nim zawiodłem.
0
Kiedy CR strzela w dublet w United, Messi dalej bez gry w pierwszej 11 PSG. Kto by się spodziewał.
0
@pres Ale mówimy o sytuacjach kontrowersyjnych, czy zero-jedynkowych?
1
@pres Ja tam widzę jeden poważny błąd. Brak karnego dla PSG bodajże.