0

Gdzie obejrzy Legię?

3

@amanter Ansu nie jest szybki, wtf?

0

Zdrowie Ansu najważniejsze,,, ale czy aby to nie mecz o wszystko?

0

@Vebrol Podstawa to nowy stoper, jak dla mnie. Eric jest mocno nie pewny. Pique i Lenglet niestety odstają, a Araujo zaczyna mnie martwić.

0

@Vebrol Z tej ruiny pomału wychodzi, albo będzie wychodził klub. Według mnie to nie koliduje z zatrudnieniem nowego trenera.

3

Dać Koemanowi dokończyć ten sezon na spokojnie, i próbować namówić ten Haga na przejęcie Blaugrany od nowego sezonu. Gość robi wyniki ponad stan nie pierwszy raz. Młoda drużyna powinna mu leżeć.

2

Czlowiek ma przerwę w pracy, odpala fb, a tam sąsiadka jakiś post dała i jeszcze swój komenatrz, że nawet 2 wojna nie zniszczyła tak Polski jak obecne rządy, japrdl jak można takie coś napisać. Miliony ofiar. Pewnie po kilku piwach bym jej tam napisał.

0

@Jakchcesz Co? Xd

0

@Rewolucja123 To samo pomyślałem

0

@Encore A Faktiko

0

Kto rok temu wygrał golden boya, Ansu?

9

@Rewolucja123 Ehh że zawodowi trenerzy nie mają tej wiedzy

0

@Coutinho007 Ansu to nie drybler? Ciekawe. Robi to rozsądnie, a nie jak jeździec bez głowy. Podanie również ma dobre, Leo też z czasem stawał się kreatorem.PS. Szybkość porównywalna do Neymara na pewno

0

@VeB 1899 A ja za 2 tyg dopiero wracam do Polski, ehh

3

Coutinho wygląda na wypalonego gracza. O ile bardzo mi się podobał na początku tamtego sezonu, przed kontuzją, tak teraz tragedia. Mam wrażenie że rok temu miał większy zapał do gry.

0

@Rewolucja123 To się okaże, chociaż przy Koemanie pewnie tak

1

Szukać prawego obrońcy, a Dest na skrzydełko

2

Nwm czy było. Legia >>>>Manchester U

0

@A_Gomesinho_21 My nie mamy Olmo jak coś

5

@NaFazieHitman Niemożliwe że ktoś taki ma swoich wyborców. Niemożliwe że ktoś na nią świadomie głosuje. To wszystko musi być żartem

2

Buksa top. PS. Co jest z tym sędzią, kac xd

0

Tvp Sport za granicą działa?

3

@Esteban_ Swojego ojca tak, Fernando nie

0

@Rewolucja123 Ma mega dobre progresywne podanie

0

Gdyby drużyny zamieniły się trenerami, to Francja pewnie spokojnie by wygrywała

1

Słaby mecz, lepiej San Marino grało

0

Ogólnie to mam wrażenie że Hiszpania dostanie dzisiaj na dziurę. Lucho potrafi zaczarować, ale Eric vs Mbappe, obym się mylił

0

1

@Sau_Ron Mario w lewo

0

@Barwindg Taktyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?