kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie obejrzy Legię?
3
@amanter Ansu nie jest szybki, wtf?
0
Zdrowie Ansu najważniejsze,,, ale czy aby to nie mecz o wszystko?
0
@Vebrol Podstawa to nowy stoper, jak dla mnie. Eric jest mocno nie pewny. Pique i Lenglet niestety odstają, a Araujo zaczyna mnie martwić.
0
@Vebrol Z tej ruiny pomału wychodzi, albo będzie wychodził klub. Według mnie to nie koliduje z zatrudnieniem nowego trenera.
3
Dać Koemanowi dokończyć ten sezon na spokojnie, i próbować namówić ten Haga na przejęcie Blaugrany od nowego sezonu. Gość robi wyniki ponad stan nie pierwszy raz. Młoda drużyna powinna mu leżeć.
2
Czlowiek ma przerwę w pracy, odpala fb, a tam sąsiadka jakiś post dała i jeszcze swój komenatrz, że nawet 2 wojna nie zniszczyła tak Polski jak obecne rządy, japrdl jak można takie coś napisać. Miliony ofiar. Pewnie po kilku piwach bym jej tam napisał.
0
@Jakchcesz Co? Xd
0
@Rewolucja123 To samo pomyślałem
0
@Encore A Faktiko
0
Kto rok temu wygrał golden boya, Ansu?
9
@Rewolucja123 Ehh że zawodowi trenerzy nie mają tej wiedzy
0
@Coutinho007 Ansu to nie drybler? Ciekawe. Robi to rozsądnie, a nie jak jeździec bez głowy. Podanie również ma dobre, Leo też z czasem stawał się kreatorem.PS. Szybkość porównywalna do Neymara na pewno
0
@VeB 1899 A ja za 2 tyg dopiero wracam do Polski, ehh
3
Coutinho wygląda na wypalonego gracza. O ile bardzo mi się podobał na początku tamtego sezonu, przed kontuzją, tak teraz tragedia. Mam wrażenie że rok temu miał większy zapał do gry.
0
@Rewolucja123 To się okaże, chociaż przy Koemanie pewnie tak
1
Szukać prawego obrońcy, a Dest na skrzydełko
2
Nwm czy było. Legia >>>>Manchester U
0
@A_Gomesinho_21 My nie mamy Olmo jak coś
5
@NaFazieHitman Niemożliwe że ktoś taki ma swoich wyborców. Niemożliwe że ktoś na nią świadomie głosuje. To wszystko musi być żartem
2
Buksa top. PS. Co jest z tym sędzią, kac xd
0
Tvp Sport za granicą działa?
3
@Esteban_ Swojego ojca tak, Fernando nie
0
@Rewolucja123 Ma mega dobre progresywne podanie
0
Gdyby drużyny zamieniły się trenerami, to Francja pewnie spokojnie by wygrywała
1
Słaby mecz, lepiej San Marino grało
0
Ogólnie to mam wrażenie że Hiszpania dostanie dzisiaj na dziurę. Lucho potrafi zaczarować, ale Eric vs Mbappe, obym się mylił
0
@paweldunajecfcb Siedem
1
@Sau_Ron Mario w lewo
0
@Barwindg Taktyk