0

Mimo że to Dembele ma większe umiejętności niż Ferran, i to że wcale nie jestem jakimś dużym fanem hiszpana, to koniec końców, wychodzimy na plus. Dembele właściwie od +4 lat bywał na boisku gościnnie, i żaden trener nie mógł na nim budować składu. PS. Ciekawe czy z Adeyemi'm jest coś na rzeczy.

1

@HighestInTheRoom Rany jak ten czas leci. A Paula bardzo lubiłem.

0

@TheNekro94 Według mnie dużo lepsza, jakby większy balans tam panował. Szczerze, dla mnie jeden z poważnych faworytów.

1

Ładny gest Leo. Brawo

0

Co on powiedział?

0

@Janiama Ile razy oglądałeś go w akcji, w lidze? Tylko szczerze

6

Sancho przereklamowany gracz, opinia. PS. Moja opinia

0

@Piernik Jak się zje całą michę tych pierogów, to już nic nie potrzeba

0

@Rewolucja123 Przez głowę przeszło mi nawet, że oni bez Neymara i Leo, być może wyglądaliby lepiej.

0

@Janiama Bez względu na wyniki (mamy mega młode pokolenie), można stwierdzić że Alemany to fachowiec. Spójrz na jego poprzednią pracę.

0

@Coutinho007 Po prostu staram się trochę tonować ten hura optymizm co do Ferrana. Cieszę się że może przyjść młody/zdolny gracz, ale zdaję sobie sprawę z jego braków.

1

@Coutinho007 Ale w sumie skoro mamy wydać 50mln, to warto rozważyć co potrzebujemy. Ferran nie jest ani takim dryblerem jak Dembele, ani nie ma wykończenia jak Ansu. Oczywiście potrzebujemy skrzydłowego, ale według mnie Ferran to kolejny piłkarz do zbudowania, i czy z drugiej strony Guardiola oddałby kogoś na kim chce budować skład.

2

@Coutinho007 Fajna opcja, ale bez podniety. Ferran ma bardzo średnie liczby, a czy właśnie nie o wykończenie akcji nam chodzi? Fajny, młody gracz, który na dzisiaj zbawieniem niekoniecznie będzie.

0

@dafik85 Coś w tym jest

1

@Emhyr Czemu City miałoby się na to zgodzić? Oby bez wymiany

4

@BarcaInfo Pełna zgoda. Osobiście przeczuwałem transfer Olmo, a jest chyba nawet lepiej. Mam nadzieję tylko, że żaden z naszych pomocników nie będzie w to włączony.

1

@tbas Przecież ten doktor Pruna był jeszcze za czasów Bartomeu, i miał okazje pracować z Dembele. Chyba że coś mylę

8

@jq91 Chciałbym żeby odszedł, nawet za darmo. Po prostu jako kibic Barcelony, mam go serdecznie dość. A myślenie że nagle przestanie łapać kontuzje (po 5 latach prawie) jest bardzo naiwne. Oczywiście umiejętności ma spore,ale co z tego...

1

W kogo byście polowali z piłkarzy którym w 22 kończą się kontrakty? Tylko realnie, bez Mbappe. Azpilicueta, co myślicie? Oczywiście nie jest najmłodszy, ale pewien poziom w defensywie gwarantuje.

1

@hayek Mam wrażenie że Pep często tak mówi.

0

W sumie Ferran Torres ma dużą rywalizację w ataku City. Czy przy dostępnych;Grealishu, Silvie, Jesusie, Mahrezie, będzie pierwszym wyborem? Według mnie bardziej realny transfer, niż Sterling

1

Można próbować z tym losowaniem. Rywale oczywiście nie łatwi, ale cholera mogliśmy mieć Włochy/Portugalie

0

Obejrzy gdzieś na ytb losowanie?

3

Gavi trochę mi przypomina Kimmicha. Jest bardziej dynamiczny nawet. Mamy obecnie wysyp talentów, ale to właśnie jemu wróżę największą karierę. Super chłopak.

0

Przy tylu samych pkt, co pierwsze się liczy;bezpośredni mecz/gole?

2

@Arkon Pulp fiction ulubiony

0

Dobra, nie było pytania. Nwm na co patrzyłem xd

0

@Rewolucja123 Ale mamy biedę z przodu.

0

@Cochise Oczywiście że jest dużo za wcześnie,,,, ale malutkie jakieś nowe niuanse były.

0

Co Kasjo powiedział do Kawulskiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?