0

Tak na nosa coś mi mówi, że Barjuan dokończy przynajmniej ten sezon

0

@kaamil1910 To żart taki

0

@Rust_Cohle Sumienność, głowa analityka, spokój, głód zwycięstw, staranność, estetyka, higiena pracy. Może jeszcze jego wnikliwość.

0

Ciekawe co z asystentami Koemana. Praca Schreudera mi się podoba

0

@kryhaa Jak liczby Suáreza są gorsze? 80 spotkań różnicy przecież

0

@RomanHoffer Zawsze możesz nie brać

0

@Rewolucja123 A ja uważam że Demir za mało zrobił i pokazał by go żałować

0

@Kondziubarca Dobry żart. Holender odstawił Pjanicia, Umtitiego, teraz Lengleta, żeby grać mógł Pedri, Moriba, Mungueza, Araujo.

0

@BarcaInfo Collado miał odejść przecież, kluby się nie dogadały. To wina Koemana? Demir dostawał małe szansę, i nie pokazał nic. Oczywiście jest młody itd, ale nie widzimy jego treningów

0

@Rewolucja123 Mecz z Realem to nie mecz na danie szansy. Jeszcze raz zaznaczę, rownież chciałbym odejścia Koemana. Ale oddajmy mu jedno, postawił na większą ilość młodych graczy niż Valverde, Enrique i Setien razem.

0

@BarcaInfo Postawienie Desta na skrzydle to był/jest dobry pomysł, już nie przesadzaj. W ogóle o wszystko można dojebać się na Koemana, ale nie że nie stawia na młodych. Pomyślałeś że Demir jest po prostu za słaby?

0

@Messibestplayerintheworld Bez szału jak na tą ligę

0

Taki Salah w Barcelonie, marzenia

0

Alaba bez 1 a to Alba

1

@Janiama 3-0 Barcelona

0

Jedno jest pewne, strona padnie

2

@Batys Zarabiać taką kasę i doprowadzić się do takiego stanu, trochę smutne. Nawet jeśli to zdj z wakacji

1

@Rewolucja123 Oo, i tu się zgadzamy

0

@pacior95 Masz linka?

0

@Rewolucja123 Ależ mądrość wielka że wszyscy muszą wywiązywać się z zadań defensywnych. To oczywistość. Chodzi o to że jeżeli Frenkie ma problemy z tyłu (bo ma), to warto w jakiś sposób tuszować te mankamenty. Prime Barcelony, to Xavi i Iniesta w pomocy, czyli goście którzy jeżeli chodzi o samą gre w obronie to demonami nie byli. Po za tym ty chyba oczekujesz coś niemożliwego od Frenkiego. Asyst, podań prostopadłych, kreacji. A ja chcę tylko po zbliżył się do np. Goretzki.

2

@cat_r37 Spojrz jak świetnie wchodził w pole karne, odnajdywał się tam, strzelał. Pokazywał się do gry, mimo braku 9. Potrafi ponadto zabrać się z piłką, i napędzić akcję. I jeszcze jedno Frenkie to NIE XAVI, ma inne zalety i inne zadania.

1

@Rewolucja123 Jest inaczej? To że jest świetnym graczem, i od biedy zagra na obronie (na względnym poziomie) tylko dobrze o nim świadczy.

2

@Coutinho007 Zawsze holendra darzyłem dużą sympatią (w odróżnieniu od kogoś;))

2

@jordus100 Ale to nie obrońca, a w pomocy pewne mankamenty można pudrowac

3

Co do de Jonga, to według mnie jak gość trafi na trenera, który się za niego weźmie, to są papiery na pomocnika top. Holender ma niesamowite predyspozycje do gry w piłkę, jest szybki, dość silny, czuje grę, jest dobry technicznie, jest bardziej bezpośredni niż np. Pedri. Liczę na ten Haga, albo kogoś kto ogarnia trochę więcej niż Koeman.

1

@kamilop Hahahaha, to fakt

0

@CLionelMessi By było śmieszne

11

@kamilop Hahahaha

3

Klasyk bez gran derbi to nie klasyk

0

Nie oglądam Legii dzisiaj, ktoś streści?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?