1

O Messi dalej nie gra w pierwszej 11, czyżby ciężka rywalizacja;)

2

Dembele w prime (o ile coś takiego miał) >>Sancho

0

@DonAndrzejos Obecnie byłby wzmocnieniem

2

Przez długi czas jakimś mega dużym fanem Olmo nie byłem, ale to co zagrał na euro, dla mnie top. Wychowanek, młody, czemu nie. Tylko liczę że max 50 mln

0

@tristan87 Kryzysowa narzeczona

4

I dwa dni wyjebki, ale to kuwa szybko minie.

0

@mikiiki Nie lubię

0

Poniedziałek, ehh

3

Przeboje w Opolu oglądane, dom z papieru jutro

0

@MarioVeB! Czy opinia to już spojler?

0

Biorę się za dom z papieru, 5 sezon oczywiście. Jak oceniacie?

0

@blodziakk Mimo wszystko ciężko porównywać Fatiego/Pedriego którzy mają 18 lat, do piłkarzy 22letnich. 4 lata u młodego piłkarza to bardzo dużo. Trochę dziwny ten ranking.

0

@Criss18Barca Dobry troll

0

@MesQueUnClub96 Nie no bez jaj

0

@Messibestplayerintheworld Dla mnie Ansu to już zupełnie inny kaliber. Chociaż Gavi ma równie wielki talent, to jednak Fati już udowodnił że to gracz top

1

Dobry moment, żeby Demir wskoczył nawet do pierwszej 11. Niech chłopak dostanie szansę, konkurencja-brak. Cieszy 10 dla Ansu, ostatnia nadzieja Blaugrany

0

Mogę zrozumieć pozbycie się Griezmanna, nie zrozumiem transferu Luuka. Stary, od bardzo dawna pod formą. Laporta wybrał łatwiznę

0

Co oni odwalili.

2

W normalnym świecie to powinien wlecieć taki Olmo tera

0

Chyba Laporta czytał LR, i Luuk nie będzie jedyny

0

Czyli Luuk pewnie ma DNA Barcelony, bo to kluczowe.

0

Koeman chciał napastnika, to przy okazji straci napastnika. Napiszę to, oby Griezmann jednak został

0

To lepiej nikogo nie kupować niż de Jonga. Laporta mega mnie zawodzisz. Zostajemy tylko z Depayem? Wiem że Fati wraca, no ale jego kontuzja

0

Obejrzałem Skills Felixa, potem Olmo, w między czasie Cavaniego... Nie, Luuka nie będę, ehhh

1

Mam nadzieję że ktoś przyjdzie za Griezmanna. Nie Luuk tylko

0

Jakiś transfer będzie, te sprzedaże coś mówią

2

Tymczasem Pjanic i Umtiti, spokojnie

0

Chyba że Olmo zastąpi Griezmanna. A klub dalej szukałby 9

0

A Darwin Nunez?

0

Mi tym jednym meczem na euro, Olmo tak zaimponował, że takie info i banan na twarzy. Chociaż to bzdury

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?