kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O Messi dalej nie gra w pierwszej 11, czyżby ciężka rywalizacja;)
2
Dembele w prime (o ile coś takiego miał) >>Sancho
0
@DonAndrzejos Obecnie byłby wzmocnieniem
2
Przez długi czas jakimś mega dużym fanem Olmo nie byłem, ale to co zagrał na euro, dla mnie top. Wychowanek, młody, czemu nie. Tylko liczę że max 50 mln
0
@tristan87 Kryzysowa narzeczona
4
I dwa dni wyjebki, ale to kuwa szybko minie.
0
@mikiiki Nie lubię
0
Poniedziałek, ehh
3
Przeboje w Opolu oglądane, dom z papieru jutro
0
@MarioVeB! Czy opinia to już spojler?
0
Biorę się za dom z papieru, 5 sezon oczywiście. Jak oceniacie?
0
@blodziakk Mimo wszystko ciężko porównywać Fatiego/Pedriego którzy mają 18 lat, do piłkarzy 22letnich. 4 lata u młodego piłkarza to bardzo dużo. Trochę dziwny ten ranking.
0
@Criss18Barca Dobry troll
0
@MesQueUnClub96 Nie no bez jaj
0
@Messibestplayerintheworld Dla mnie Ansu to już zupełnie inny kaliber. Chociaż Gavi ma równie wielki talent, to jednak Fati już udowodnił że to gracz top
1
Dobry moment, żeby Demir wskoczył nawet do pierwszej 11. Niech chłopak dostanie szansę, konkurencja-brak. Cieszy 10 dla Ansu, ostatnia nadzieja Blaugrany
0
Mogę zrozumieć pozbycie się Griezmanna, nie zrozumiem transferu Luuka. Stary, od bardzo dawna pod formą. Laporta wybrał łatwiznę
0
Co oni odwalili.
2
W normalnym świecie to powinien wlecieć taki Olmo tera
0
Chyba Laporta czytał LR, i Luuk nie będzie jedyny
0
Czyli Luuk pewnie ma DNA Barcelony, bo to kluczowe.
0
Koeman chciał napastnika, to przy okazji straci napastnika. Napiszę to, oby Griezmann jednak został
0
To lepiej nikogo nie kupować niż de Jonga. Laporta mega mnie zawodzisz. Zostajemy tylko z Depayem? Wiem że Fati wraca, no ale jego kontuzja
0
Obejrzałem Skills Felixa, potem Olmo, w między czasie Cavaniego... Nie, Luuka nie będę, ehhh
1
Mam nadzieję że ktoś przyjdzie za Griezmanna. Nie Luuk tylko
0
Jakiś transfer będzie, te sprzedaże coś mówią
2
Tymczasem Pjanic i Umtiti, spokojnie
0
Chyba że Olmo zastąpi Griezmanna. A klub dalej szukałby 9
0
A Darwin Nunez?
0
Mi tym jednym meczem na euro, Olmo tak zaimponował, że takie info i banan na twarzy. Chociaż to bzdury