0

@Krystian_mix A ja właśnie uważam, że taki nie naturalny nr jak 30 mu pasuje. Nie naturalny to w końcu transfer był. Teraz nr 30 każdemu będzie się z Leo kojarzył

4

@Bamek94 Tylko ty chyba

1

@masterandservant chyba łatwiejszego?

2

Kto jeszcze tydzień temu by pomyślał że Leo założy inną koszulkę. Człowiek od lat ogląda Barcelone, i od lat widział Messiego, w koszulce Barcelony. Szkoda

1

Wielkieś mi Leo uczynił smutki, nasze serca krwawią, zjem se trochę zupki. Ty masz Neymara,,, a my ino browara.

0

@Encore O, dzięki

17

Liczę na tryplet w tym sezonie. Liga to formalność, ale jestem pewny wygranej w LM. Mamy mocarny skład; Ney, Mbappe, i jeszcze Leo. PS. Ajjj, to nie ta strona

8

Messi dwa dni temu płakał na konferencji, wyraźnie zaznaczając że opuszcza w tym momencie Barcelone. Dostał dziesiątki pożegnań (w tym w drużynie), i teraz miałby zostać? Przecież to niemożliwe

0

Wypożyczenie Mira na 9, pomarzyć można.

0

Ciekawe czy Juve weźmie całą pensje

0

@Kusco15 Nie no Laporta się wypowiadał

12

Szybko wrócimy do 3-5-2 z Depayem i Griezmannem w przodzie. Odejście Messiego, uraz Aguero,, chyba że Demir zaskoczy nas wszystkich. Boże, niech Ansu ominą te cholerne kontuzje, czekam na jego radość w grze.

0

@Survier De Jong, rok wcześniej z Ajaxem w Europie grali bardzo dobrze. No i faktycznie bieda, ale to kwestia słabych dyrektorów sportowych, którzy ściągali piłkarzy nie do końca tu pasujących. Jak spojrzymy na inne topowe, dobrze zarządzane kluby, to zobaczymy jak dobre można robić transfery.

1

@Survier Spoko, ale transfery już sprawdzonych w Europie piłkarzy, również jest ważne. Oczywiście teraz Barcelony nie stać, ale jeżeli chcemy jeszcze kiedyś wrócić na top.

1

Najgorsze że nawet nie stać nas jakiejkolwiek transfery/wzmocnienia. Jeszcze pamiętam jak rok temu Leo chciał odejść, to pojawiał się temat Bernardo itd. Ale wówczas za Leo mogliśmy jeszcze coś dostać

0

@Encore Dokładnie, najlepiej żeby odszedł, i zszedł z pensji. Chciałem tylko zobrazować, że nawet w ataku mogą być duże problemy.

0

W ogóle się nie napalałem na transfer Aguero. Gość w ostatnich chyba 2 sezonach miał ciągle problemy zdrowotne. On, Dembele, i Ansu, trochę się boję o nich.

0

@Ratamahatta Nie pozbył się nikogo z (Umtiti, Coutinho, Pjanic, Griezmann, Lenglet). Nie przyciągnął jakichś nowych dużych sponsorów.

0

Ale co by nie mówić, to Laporta w kampanii jechał trochę na tym że zatrzyma Leo. Mieli być podobno nowi sponsorzy, a jedyne co dalej jest w klubie, to piłkarze jak Pjanic, Coutinho, Umtiti, Lenglet

1

@KacperVEB Legendą Barcelony przez duże L nie jest Messi?? Gość spędził naście lat w klubie, wygrał wszystko z klubem, i indywidualnie. Mówiłeś Barca, myślałeś Messi, i na odwrót. Najlepsze lata w historii Blaugrany, to te z Messim.

4

@KacperVEB Ale głupoty, o matko. Zaraz się okaże że Leo nie jest legendą Barcelony.

0

Ile jeszcze medali typujecie na IO dla Polski? Ja obstawiam 2

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Każdy klub pewnie by negocjował z Leo zarobki, a PSG pewnie miało na zarobki Leo wyjebane, bo na wtorek mają Wieżę Eiffla wynajęta:)

0

To pikuś mały tylko został xd

1

Gdyby była chociaż pewność co do zdrowia Ansu, to jakoś może łagodniej bym przyjął to Info o Leo. Wierzę mocno w Fatiego.

1

@Coutinho007 3,1/4, finał. Ansu, Depay, Griezmann, Gavi, Aguero

0

@bodzio10 To fakt.

0

@Image Przede wszystkim to spokojnie. Mam na myśli jakąś wymianę/wypożyczenie. Laporta mówił że jeszcze może coś.

0

@bodzio10 Wymiany/wypożyczenia. Laporta raczej mówi że będą. Oczywiście sytuacja ciężka, ale jeszcze może coś małego być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?