kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@paweldunajecfcb Nam teraz oceniać jest bardzo łatwo, a tak naprawdę nie mamy pojęcia w jak ciężkiej sytuacji byli nasi przodkowie. Walczyli o lepsze jutro, nie dbając o własne życie.
9
Tyle że teraz to Barca, może nie być zainteresowana Saulem. Dlaczego? Gavi i Nico:)
1
Nico i Gavi mnie kupili. Jak jeszcze niedawno uważałem że pomocnik jest potrzebny, tak teraz tutaj jestem spokojny. Proszę jedynie o obrońcę, Romero byłby świetny. Może wpadnie coś za Moribe.
1
@barcelonista80 Ok, spoko
1
Ale bieg, niebywałe
2
Gavi talent olbrzymi, ale jestem niemalże pewny że to Nico będzie odgrywał większą rolę. Gość gotowy na już
2
@Janiama Dokładnie, mogę to oglądać cały czas. Chociaż niestety, na żywo nie dałem rady oglądać, dopiero powtórki.
3
@JaroCoach Jest jeden problem. U nas pomocnik musi być cały czas pod grą. Antoine lubi znikać
1
@Conqueror Ile meczy z rzędu niby Roberto zagrał w tej pomocy? Czy przypadkiem nie grał cały czas na PO? Gość w środku prawdziwej szansy nie dostał.
0
@Coutinho007 Dest prawdopodobnie będzie zmiennikiem Alby, wówczas z prawej Emerson i Roberto.
1
Co do Roberto. Jeżeli Barcelona nie planuje kupować środkowego pomocnika, ani zmiennika dla Alby, to wówczas może niech zostanie
1
@Coutinho007 Gdyby Thiago zachował trochę cierpliwości, to byłby naturalnym następcą Xaviego. Kupno Rakiticia nie byłoby potrzebne.
0
@ZiX Bardzo dobrze się oglądało wówczas tą Legię. Szkoda tej głupiej decyzji
0
@Rust_Cohle Jesteś kibicem Sevilli?
0
@MarioVeB! Coś wskoczy jeszcze
1
@Janiama Dwójki się przyciągają:)
0
@Pawel13sz No ilu młodych ze szkółki Lucho postawił? Ilu chłopaków zbudował?
0
@PatrychoO A dogrywka?
0
@DonMatteo901 Ale co złego powiedział?
0
@MrShakira Nie, Nie, Nie, 4 xD, Tak
0
Już widzę jak Koeman rezygnuje z Romero i Sanchesa, bo w odwodzie ma Pjanicia i Lengleta. Co za bzdury
0
@Encore Uwielbiałem Dembele. Napiszę inaczej, Sancho to bardziej poukładany na boisku piłkarz(ktoś na już). Ale miałem wrażenie że sufit Dembele sięga wyżej.
0
@Encore Dembele z BVB dla mnie minimalnie lepszy był
8
@Pawel13sz Wierzysz w te głupoty?
0
Swoją drogą, Umtiti już kawał czasu bez urazów i problemów. Szkoda że z nim się tak wszystko ułożyło, bo gdzieś lepiej go wspominam niż Lengleta.
4
@FC1899Barca Myślę że liga się ugnie Barcelonie w kwestii Messiego. Nawet jak będzie to oznaczało naruszenie limitu płac. Messi spokojnie podpisze kontrakt z Barcą
0
@Dertinho Pan Wiesiek by wygrał
3
@AmigoBlancos No ale ktoś musi to taekwondo komentować. A może akurat coś wie o tym
0
Kop ją kop dawaj
0
Dawać to półobrotu w głowę najlepiej, albo liścia