1

@paweldunajecfcb Nam teraz oceniać jest bardzo łatwo, a tak naprawdę nie mamy pojęcia w jak ciężkiej sytuacji byli nasi przodkowie. Walczyli o lepsze jutro, nie dbając o własne życie.

9

Tyle że teraz to Barca, może nie być zainteresowana Saulem. Dlaczego? Gavi i Nico:)

1

Nico i Gavi mnie kupili. Jak jeszcze niedawno uważałem że pomocnik jest potrzebny, tak teraz tutaj jestem spokojny. Proszę jedynie o obrońcę, Romero byłby świetny. Może wpadnie coś za Moribe.

1

@barcelonista80 Ok, spoko

1

Ale bieg, niebywałe

2

Gavi talent olbrzymi, ale jestem niemalże pewny że to Nico będzie odgrywał większą rolę. Gość gotowy na już

2

@Janiama Dokładnie, mogę to oglądać cały czas. Chociaż niestety, na żywo nie dałem rady oglądać, dopiero powtórki.

3

@JaroCoach Jest jeden problem. U nas pomocnik musi być cały czas pod grą. Antoine lubi znikać

1

@Conqueror Ile meczy z rzędu niby Roberto zagrał w tej pomocy? Czy przypadkiem nie grał cały czas na PO? Gość w środku prawdziwej szansy nie dostał.

0

@Coutinho007 Dest prawdopodobnie będzie zmiennikiem Alby, wówczas z prawej Emerson i Roberto.

1

Co do Roberto. Jeżeli Barcelona nie planuje kupować środkowego pomocnika, ani zmiennika dla Alby, to wówczas może niech zostanie

1

@Coutinho007 Gdyby Thiago zachował trochę cierpliwości, to byłby naturalnym następcą Xaviego. Kupno Rakiticia nie byłoby potrzebne.

0

@ZiX Bardzo dobrze się oglądało wówczas tą Legię. Szkoda tej głupiej decyzji

0

@Rust_Cohle Jesteś kibicem Sevilli?

0

@MarioVeB! Coś wskoczy jeszcze

1

@Janiama Dwójki się przyciągają:)

0

@Pawel13sz No ilu młodych ze szkółki Lucho postawił? Ilu chłopaków zbudował?

0

@PatrychoO A dogrywka?

0

@DonMatteo901 Ale co złego powiedział?

0

@MrShakira Nie, Nie, Nie, 4 xD, Tak

0

Już widzę jak Koeman rezygnuje z Romero i Sanchesa, bo w odwodzie ma Pjanicia i Lengleta. Co za bzdury

0

@Encore Uwielbiałem Dembele. Napiszę inaczej, Sancho to bardziej poukładany na boisku piłkarz(ktoś na już). Ale miałem wrażenie że sufit Dembele sięga wyżej.

0

@Encore Dembele z BVB dla mnie minimalnie lepszy był

8

@Pawel13sz Wierzysz w te głupoty?

0

Swoją drogą, Umtiti już kawał czasu bez urazów i problemów. Szkoda że z nim się tak wszystko ułożyło, bo gdzieś lepiej go wspominam niż Lengleta.

4

@FC1899Barca Myślę że liga się ugnie Barcelonie w kwestii Messiego. Nawet jak będzie to oznaczało naruszenie limitu płac. Messi spokojnie podpisze kontrakt z Barcą

0

@Dertinho Pan Wiesiek by wygrał

3

@AmigoBlancos No ale ktoś musi to taekwondo komentować. A może akurat coś wie o tym

0

Kop ją kop dawaj

0

Dawać to półobrotu w głowę najlepiej, albo liścia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?