0

Fajne to jest hehe

0

Uwielbiam w wolnym czasie oglądać tą dyscypline. Trzymamy kciuki.

1

@cules100pro Pique to cień dawnego zawodnika. Cięższe mecze go weryfikują, np. PSG w zeszłym sezonie. Araujo ma fajny potencjał, ale raz że łapie ciągłe urazy, a dwa że błędy również mu się zdarzały, na dzisiaj jest sporo za Militao. Piszę to z bólem serca, ale tak jest

2

Letnie skoki powinny być

1

@cules100pro Może tylko 3 obrońców, ale każdy lepszy od naszych stoperów na dzisiaj. My ilościowo mamy obrońców sporo, ale jakościowo słabizna.

1

@Krokiet A Gerard to wie bo pewnie codziennie gada z Koemanem. Mało mu wierzę

0

Ciekawe jakby taki Leon wyglądał grając w plażówkę, 2vs2. Wiem że trochę inna gra, no ale z takimi umiejętnościami.

2

Żużel i loty szybowcami powinny być na IO, wcale nie chodzi mi o Polaków :)

15

@VamosRakieta Złote piłki

2

@kamilop Hahahaha

11

@Messibestplayerintheworld Co robi bramkarz Barcelony? Nie penia, heuheeu

3

@Mns21 Alba nie odejdzie, nie ma szans

4

@PatrychoO Na półkach z alko

0

@Kgorecki2500 No właśnie, 30 lat. Garcia i Araujo dużo mogliby się nauczyć, i z czasem wchodzić w jego buty. Mam dość oglądania Lengleta i Pique, a Garcia i Araujo, to wciąż zagadka

0

Koulibaly podobno na rynku transferowym. Ach taki obrońca u nas, marzenie

0

@tristan87 A może LM

12

@Janas11224 Według mnie to dalej świetny gracz, i Manchester może mieć pociechę

1

@DonMatteo901 Ale United ma pakę

0

@Dembouz1899 A gdyby nie CR, miałby ich więcej.
Albo na odwrót

0

Jak Brazylia Argentyna?

0

@korolocik Trochę za drogi tylko

11

Z tych 4 Francuzów, Griezmanna jedynego bym zostawił (jeżeli obniży pensje). Gość w odróżnieniu od Umtitiego i Dembele, nie łapie kontuzji. I w odróżnieniu od Lengleta, daje coś w obronie:)

0

Bardziej meczu z Chinami szkoda

0

Real stracił Ramosa i Varane, a i tak ma mocniejszy środek obrony od nas.

0

A pomyślcie o IO zimowych, w następnym roku. Skoczkowie, i co więcej?

0

@zadafcb Oglądam tylko na IO, ale miałem wrażenie że przy tak dynamicznej i szybkiej grze, 6/21 to tragedia.

0

Dobrze słyszałem, 6/21 udanych rzutów za 2?

0

Jakim cudem????

1

@Janiama A co dopiero na zimowych IO

1

@clyde Na pewno coś pomaga. Zależy ile jest kobiet w okresie, w którym mogą mieć dzieci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?