kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajne to jest hehe
0
Uwielbiam w wolnym czasie oglądać tą dyscypline. Trzymamy kciuki.
1
@cules100pro Pique to cień dawnego zawodnika. Cięższe mecze go weryfikują, np. PSG w zeszłym sezonie. Araujo ma fajny potencjał, ale raz że łapie ciągłe urazy, a dwa że błędy również mu się zdarzały, na dzisiaj jest sporo za Militao. Piszę to z bólem serca, ale tak jest
2
Letnie skoki powinny być
1
@cules100pro Może tylko 3 obrońców, ale każdy lepszy od naszych stoperów na dzisiaj. My ilościowo mamy obrońców sporo, ale jakościowo słabizna.
1
@Krokiet A Gerard to wie bo pewnie codziennie gada z Koemanem. Mało mu wierzę
0
Ciekawe jakby taki Leon wyglądał grając w plażówkę, 2vs2. Wiem że trochę inna gra, no ale z takimi umiejętnościami.
2
Żużel i loty szybowcami powinny być na IO, wcale nie chodzi mi o Polaków :)
15
@VamosRakieta Złote piłki
2
@kamilop Hahahaha
11
@Messibestplayerintheworld Co robi bramkarz Barcelony? Nie penia, heuheeu
3
@Mns21 Alba nie odejdzie, nie ma szans
4
@PatrychoO Na półkach z alko
0
@Kgorecki2500 No właśnie, 30 lat. Garcia i Araujo dużo mogliby się nauczyć, i z czasem wchodzić w jego buty. Mam dość oglądania Lengleta i Pique, a Garcia i Araujo, to wciąż zagadka
0
Koulibaly podobno na rynku transferowym. Ach taki obrońca u nas, marzenie
0
@tristan87 A może LM
12
@Janas11224 Według mnie to dalej świetny gracz, i Manchester może mieć pociechę
1
@DonMatteo901 Ale United ma pakę
0
@Dembouz1899 A gdyby nie CR, miałby ich więcej.
Albo na odwrót
0
Jak Brazylia Argentyna?
0
@korolocik Trochę za drogi tylko
11
Z tych 4 Francuzów, Griezmanna jedynego bym zostawił (jeżeli obniży pensje). Gość w odróżnieniu od Umtitiego i Dembele, nie łapie kontuzji. I w odróżnieniu od Lengleta, daje coś w obronie:)
0
Bardziej meczu z Chinami szkoda
0
Real stracił Ramosa i Varane, a i tak ma mocniejszy środek obrony od nas.
0
A pomyślcie o IO zimowych, w następnym roku. Skoczkowie, i co więcej?
0
@zadafcb Oglądam tylko na IO, ale miałem wrażenie że przy tak dynamicznej i szybkiej grze, 6/21 to tragedia.
0
Dobrze słyszałem, 6/21 udanych rzutów za 2?
0
Jakim cudem????
1
@Janiama A co dopiero na zimowych IO
1
@clyde Na pewno coś pomaga. Zależy ile jest kobiet w okresie, w którym mogą mieć dzieci