1

@Bobo25 No ja jestem pewny że przejdzie. Tebas straszy niby, ale czy to wszystko niezbyt medialne, by pokazać się mniejszym klubom? Tacy piłkarze jak Depay, Aguero, będą przyciągać kibiców do LaLigi, a co za tym idzie, pieniądze

0

@Coutinho007 Chyba nie zrozumiałeś:)

1

@kuz Luzz. Gdyby nawet nie udało się zmniejszyć tych limitów(chociaż trochę się na pewno uda), to LaLiga w końcu się ugnie dla Barcelony. To zbyt duża marka dla tej ligi. PS. I zbyt znaczący piłkarze

3

Demir wczoraj tak sobie fajnie radził, że z przyzwyczajenia pierwszą myśl jaką miałem, to czy poradzi sobie na LS:).

0

Nie jestem zaślepionym fanem Puiga, nawet bym powiedział że przez ostatni rok mnie irytował. Ale mimo wszystko uważam, że taki Guardiola, raz żeby na niego postawił odważnie, a dwa, gość mógłby zrobić konkretny krok do przodu.

2

Jak świetnym trenerem jest Lucho, pokazuje skład Hiszpanów na IO. Wielu piłkarzy się pokrywa

4

@Coutinho007 On i Demir, to potencjał na 1 zespół

0

Może strzeliliśmy coś, ale z taką grą nie zajedziemy daleko:)

1

@Kgorecki2500 No nie bardzo

11

@escarabajo Ale poczekaj, z Pedrim również tak było. I proszę, sprawdziło się, gość jest fantastyczny.

0

@DonMatteo901 Militao ma również wielkie papiery do grania, i w tym momencie jest dużo lepszy od naszych młodych. Nacho też solidny zawodnik. Alaba byłby u nas podstawowym obrońcą

0

@DonMatteo901 I tak dużo lepiej niż w Barcelonie. A przypominam że pożegnali już Ramosa.

0

@socha Kreacją zajmie się Pedri z Messim. My potrzebujemy kogoś do biegania

0

@Deeespacito Nawet na to nie licz

0

Nabyć obrońcę i pomocnika, pozbyć się kilku nie potrzebnych graczy, i uważam że mamy przyzwoitą kadrę

1

@macio_944 Oj nie mogę się doczekać

0

Jest gdzieś lista powołanych, na ten mecz legend?

0

Obejrzę gdzieś w internecie, Vicky Cristina Barcelona?

0

@DonMatteo901 Niestety zdementowane

0

@Janiama Ja obstawiam że obydwaj będą w Barcelonie w przyszłym sezonie. Odejdą może Coutinho, Umtiti, Pjanić

0

@horang Wydawało mi się, że grywał nie mało u niego. Widocznie byłem w błędzie

0

Bez dopłaty wymieniłbym Cou za Romagnoliego. Jeszcze może Lengleta chcą

0

@Coutinho007 Może Frenkie będzie pomału wchodził w buty właśnie Busiego, wówczas VdB może dostanie minuty. Chociaż ja chciałabym Renato Sanchesa

1

Jeżeli Barcelona faktycznie pozyska pomocnika, to obstawiam na Van de Beeka. United ma trochę przesyt w pomocy, przed Holendrem jest Fernandes, a przecież jest również Pogba. Dodatkowo Koeman go chciał, i chyba dalej chce. A wasze typy?

0

Van de Beek dałby radę grać obok de Jonga, na 6? Albo za de Jonga, obok Busiego? Czy to raczej bardziej ofensywny zawodnik, pozycja Pedriego?

1

@MesQueUnClub_87 W ogóle nie mieszać. Trochę cytryny

2

Szkoda tera Wijnalduma. Byłby spokój w pomocy

1

Może Pep w City chciałby Griezmanna. Wówczas na przykład wymiana Griezmann-Laporte

0

@BarcaInfo Griezmann za Laporte? Chyba realne

0

@Kettger Akurat Włocha bym chciał. Kogokolwiek, byle Lenglet nie grał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?