kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oj kaszaneczka wleciała
0
@Coutinho007 Ale za 2-3 lata mogą dojść kolejni. Przecież 11 wychowanków Barcelony z legendarnego meczu, dzieliła różnica wieku
0
@AntekGriezmann No Leoszek, Leoszek
3
@Kwiatek67 To że zostanie i podpisze, to oczywistość
0
Proszę, proszę o ten medal
2
@DonAndrzejos 4K to wciąż dobre zarobki, naprawdę. Wielu może pomarzyć, a pracują jeszcze ciężej.
0
@zadafcb Będzie medal, jak czujesz?
0
Patrząc że bardzo możliwe jest, że nikt już nie przyjdzie do Barcelony. Jak myślicie, który chłopak z rezerw dostanie najwięcej minut, i kto będzie się cieszył zaufaniem Koemana, jak Pedri? Balde, Gavi, Demir, Nico, ktoś inny?
1
@Sulimo Też patrzę
2
@cat_r37 Dużym fanem Collado nigdy nie byłem, więc odpowiedź w moim przypadku nasuwa się sama.
3
Balde predyspozycje na top zawodnika. Gość wygląda na gotowego na teraz
3
Coś czuję, że Emerson szybko wskoczy do 11.
0
@cat_r37 Chyba żeby dać go na lewe skrzydło, wówczas z prawej strony mógłby szukać strzału. A chyba potrafi uderzyć.
5
Swoją drogą, ale ten Dest to dziwny piłkarz.
0
@cat_r37 Według mnie, Roberto w Barcelonie nigdy nie dostał prawdziwej szansy w środku pola. Prawdziwa szansa, to dla mnie kilka/kilkanaście meczy od 1 minuty, by Hiszpan mógł pokazać wachlarz możliwości. Gdy przyszedł Semedo, wówczas Roberto miał grać w pomocy, no ale Portugalczyk grał słabo.
0
@Janiama To dobrze, czy źle?
1
Podoba mi się gra Roberto w pomocy, przynajmniej dzisiaj
0
@BarcaInfo Jak link do meczu, to proszę serdecznie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Ale napisałem, z grupy wyjdziemy, i to spokojnie. Po prostu mega się napaliłem na grę siatkarzy na IO, trochę zawód. Tyle
0
Z grupy oczywiście wyjdziemy, ale szczerze wam napiszę. Gdzieś mnie to porażka przygnębiła
0
@patry295 Myślę że np. Jaki szybko my go pokonał
0
@Dundersztyc Tusk przekonał wszystkich, w momencie kiedy PO rządziło.
4
Balonik to był pompowany w stosunku do piłkarzy. Co do siatkarzy, jak mamy go nie pompować, skoro jesteśmy mistrzami świata, i gramy kapitalnie od lat?
0
Co do Roberto, to cieszy fakt że dostaje szansę w pomocy, a nie zabiera miejsca na PO. Jeżeli ma już zostać, to niech próbuje go Koeman w środku pola. Mam wrażenie, że poważnej szansy w drugiej linii, nigdy nie dostał.
4
@wojopancer A to nie idzie?
0
@DaPidejpi Borek nr 1. Top
2
@mextexperu XD. Nie ma jak o wszystko się dopieprzać. Może garnitur prowadzących również przeszkadza.
0
@zadafcb Ok. Jak coś to informujcie:)
0
Jak kolarze, bo w trasie człowiek jest?