1

Oj kaszaneczka wleciała

0

@Coutinho007 Ale za 2-3 lata mogą dojść kolejni. Przecież 11 wychowanków Barcelony z legendarnego meczu, dzieliła różnica wieku

0

@AntekGriezmann No Leoszek, Leoszek

3

@Kwiatek67 To że zostanie i podpisze, to oczywistość

0

Proszę, proszę o ten medal

2

@DonAndrzejos 4K to wciąż dobre zarobki, naprawdę. Wielu może pomarzyć, a pracują jeszcze ciężej.

0

@zadafcb Będzie medal, jak czujesz?

0

Patrząc że bardzo możliwe jest, że nikt już nie przyjdzie do Barcelony. Jak myślicie, który chłopak z rezerw dostanie najwięcej minut, i kto będzie się cieszył zaufaniem Koemana, jak Pedri? Balde, Gavi, Demir, Nico, ktoś inny?

1

@Sulimo Też patrzę

2

@cat_r37 Dużym fanem Collado nigdy nie byłem, więc odpowiedź w moim przypadku nasuwa się sama.

3

Balde predyspozycje na top zawodnika. Gość wygląda na gotowego na teraz

3

Coś czuję, że Emerson szybko wskoczy do 11.

0

@cat_r37 Chyba żeby dać go na lewe skrzydło, wówczas z prawej strony mógłby szukać strzału. A chyba potrafi uderzyć.

5

Swoją drogą, ale ten Dest to dziwny piłkarz.

0

@cat_r37 Według mnie, Roberto w Barcelonie nigdy nie dostał prawdziwej szansy w środku pola. Prawdziwa szansa, to dla mnie kilka/kilkanaście meczy od 1 minuty, by Hiszpan mógł pokazać wachlarz możliwości. Gdy przyszedł Semedo, wówczas Roberto miał grać w pomocy, no ale Portugalczyk grał słabo.

0

@Janiama To dobrze, czy źle?

1

Podoba mi się gra Roberto w pomocy, przynajmniej dzisiaj

0

@BarcaInfo Jak link do meczu, to proszę serdecznie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Ale napisałem, z grupy wyjdziemy, i to spokojnie. Po prostu mega się napaliłem na grę siatkarzy na IO, trochę zawód. Tyle

0

Z grupy oczywiście wyjdziemy, ale szczerze wam napiszę. Gdzieś mnie to porażka przygnębiła

0

@patry295 Myślę że np. Jaki szybko my go pokonał

0

@Dundersztyc Tusk przekonał wszystkich, w momencie kiedy PO rządziło.

4

Balonik to był pompowany w stosunku do piłkarzy. Co do siatkarzy, jak mamy go nie pompować, skoro jesteśmy mistrzami świata, i gramy kapitalnie od lat?

0

Co do Roberto, to cieszy fakt że dostaje szansę w pomocy, a nie zabiera miejsca na PO. Jeżeli ma już zostać, to niech próbuje go Koeman w środku pola. Mam wrażenie, że poważnej szansy w drugiej linii, nigdy nie dostał.

4

@wojopancer A to nie idzie?

0

@DaPidejpi Borek nr 1. Top

2

@mextexperu XD. Nie ma jak o wszystko się dopieprzać. Może garnitur prowadzących również przeszkadza.

0

@zadafcb Ok. Jak coś to informujcie:)

0

Jak kolarze, bo w trasie człowiek jest?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?