1

@MesQueUnClub_87 Messi. Dawaj herb

0

@mrboom PS. Brązowe?

0

@mrboom Hahhahaha, i właśnie o to chodzi. Tych piłkarzy jest wielu, wy zaś zgadujecie, kogo autor miał na myśli

0

@Khajio Już było, nie

0

@Tridente2015 Nie, dalej nie

0

@Janas11224 Dobrze, sformowałem. Macie zgadnąć, o jakiego piłkarza konkretnego chodzi mi.

0

@Szicek10 Aaaa, nie

0

@Messibestplayerintheworld Nie. Znaczy tak, ale miałem na myśli kogoś innego. I co tera?

0

Co to za piłkarz? Grał z Messim, Neymarem, Xavim, Iniesta, Puyolem, Pique??

0

@DonMatteo901 Hiszpania ich cisnęła, i tylko szczęście pomogło Włochom. A gość pisze o taktyce trenera Włoch, japrd żenada.

5

Gdyby nie to, że musielibyśmy zapłacić LFC za Coutinho, to chciałbym żeby został. Na początku poprzedniego sezonu wyglądał solidnie, i podobała mi się jego gra z Ansu. Ale niestety wysoki kontrakt również wszystko utrudnia.

1

@masq Bo PSG ma obsadzony atak. Inaczej na pewno by o niego walczyli. O City były pogłoski. Ciężki czas na rynku transferowym, i duże zarobki Griezmanna nie pomagają

1

@Rewolucja123 Nie lubię gościa, ale top 3 wśród obrońców spokojnie

4

Z tym Griezmannem, to nie ma złotego środka, i dobrego wyjścia. Kasy od tak, nikt nam nie da, za niego.

6

Atletico w życiu nie odda młodego Felixa. Nawet na to, nie liczcie. Wywalili na niego mnóstwo kasy, a sam Portugalczyk ma przed sobą wielką przyszłość.

1

@DonMatteo901 Dobre źródła piszą tylko o Saulu

0

Chciałem transferów, ale jak to ma tak wyglądać, to lepiej zamykać kadrę

0

@Pawelsky Fati problemy z kontuzją, Aguero również miał problemy. Oczywiście że mało

3

Z Saula się cieszę, z odejścia Griezmann nie

0

@HERORICH2 Carrasco chociaż

0

@Jankes94 Przecież to już było, w Barcelonie. Kiepski duet

1

Niech dopłacą 20-30 mln. Średnio mi się to podoba

9

Coraz bardziej lubię Florentino, coraz bardziej. Jeszcze niech coś powie o Ramosie i Pepe

0

@Bartek22 Aguero też jest znakiem zapytania, a właściwie jego zdrowie.

0

@Bartek22 Wypadł Dembele, odszedł Trincao, Ansu nie ma.

0

@BarcaInfo I kogoś takiego chciałbym, z ławki. Kogoś kto wyjdzie po za schemat, i zrobi coś innego. W Atletico mają np. Carasco.

0

Jak odejdzie Griezmann, to wypadałoby nawet wypożyczyć jakiegoś skrzydełowego. Kogoś kto da impuls z ławki. Bo po odejściu Francuza, nasz atak będzie mizerniał. Były plotki o Admie Traore, widziałbym takiego gościa wchodzącego z ławki na 20-30 min

1

@BarcaInfo Laporta mówił o wymianach piłkarzy, więc trzeba się spodziewać czegoś takiego

0

Czemu usunięto mój komentarz o Saulu, I Griezmannie?

1

Saula bym chciał, ale nie przez oddanie Griezmanna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?