kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Messi. Dawaj herb
0
@mrboom PS. Brązowe?
0
@mrboom Hahhahaha, i właśnie o to chodzi. Tych piłkarzy jest wielu, wy zaś zgadujecie, kogo autor miał na myśli
0
@Khajio Już było, nie
0
@Tridente2015 Nie, dalej nie
0
@Janas11224 Dobrze, sformowałem. Macie zgadnąć, o jakiego piłkarza konkretnego chodzi mi.
0
@Szicek10 Aaaa, nie
0
@Messibestplayerintheworld Nie. Znaczy tak, ale miałem na myśli kogoś innego. I co tera?
0
Co to za piłkarz? Grał z Messim, Neymarem, Xavim, Iniesta, Puyolem, Pique??
0
@DonMatteo901 Hiszpania ich cisnęła, i tylko szczęście pomogło Włochom. A gość pisze o taktyce trenera Włoch, japrd żenada.
5
Gdyby nie to, że musielibyśmy zapłacić LFC za Coutinho, to chciałbym żeby został. Na początku poprzedniego sezonu wyglądał solidnie, i podobała mi się jego gra z Ansu. Ale niestety wysoki kontrakt również wszystko utrudnia.
1
@masq Bo PSG ma obsadzony atak. Inaczej na pewno by o niego walczyli. O City były pogłoski. Ciężki czas na rynku transferowym, i duże zarobki Griezmanna nie pomagają
1
@Rewolucja123 Nie lubię gościa, ale top 3 wśród obrońców spokojnie
4
Z tym Griezmannem, to nie ma złotego środka, i dobrego wyjścia. Kasy od tak, nikt nam nie da, za niego.
6
Atletico w życiu nie odda młodego Felixa. Nawet na to, nie liczcie. Wywalili na niego mnóstwo kasy, a sam Portugalczyk ma przed sobą wielką przyszłość.
1
@DonMatteo901 Dobre źródła piszą tylko o Saulu
0
Chciałem transferów, ale jak to ma tak wyglądać, to lepiej zamykać kadrę
0
@Pawelsky Fati problemy z kontuzją, Aguero również miał problemy. Oczywiście że mało
3
Z Saula się cieszę, z odejścia Griezmann nie
0
@HERORICH2 Carrasco chociaż
0
@Jankes94 Przecież to już było, w Barcelonie. Kiepski duet
1
Niech dopłacą 20-30 mln. Średnio mi się to podoba
9
Coraz bardziej lubię Florentino, coraz bardziej. Jeszcze niech coś powie o Ramosie i Pepe
0
@Bartek22 Aguero też jest znakiem zapytania, a właściwie jego zdrowie.
0
@Bartek22 Wypadł Dembele, odszedł Trincao, Ansu nie ma.
0
@BarcaInfo I kogoś takiego chciałbym, z ławki. Kogoś kto wyjdzie po za schemat, i zrobi coś innego. W Atletico mają np. Carasco.
0
Jak odejdzie Griezmann, to wypadałoby nawet wypożyczyć jakiegoś skrzydełowego. Kogoś kto da impuls z ławki. Bo po odejściu Francuza, nasz atak będzie mizerniał. Były plotki o Admie Traore, widziałbym takiego gościa wchodzącego z ławki na 20-30 min
1
@BarcaInfo Laporta mówił o wymianach piłkarzy, więc trzeba się spodziewać czegoś takiego
0
Czemu usunięto mój komentarz o Saulu, I Griezmannie?
1
Saula bym chciał, ale nie przez oddanie Griezmanna