kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Nie wiem czy dotrwam do meczu, ale róbta screeny, Argentyna wygrywa po rzutach karnych. Miłej nocy
0
@Patrykl145 Po co zarywać, w ogóle nie spać
0
@Sysia11 ??? Tzn, chyba nie jesteś na bieżąco
1
@marko111122 Barcelona wykupiła Emersona. Obecnie jest z reprezentacją.
22
Oglądając Włochów, duże wrażanie robił na mnie Emerson. Będziemy mieli pociechę, z naszego bocznego obrońcy.
1
@masq No, oby Włosi wygrali. Emerson da radę. PS. Jutro
0
Wymieniając Griezmanna na Saula, zejdziemy z tej astronomicznej pensji Francuza. Dodatkowo można zyskać fajnego pomocnika, według mnie Saul nie pasuje do Atletico. Jedyna wątpliwości moja to, ciężka sytuacja z przodu/w ataku. Niepewna przyszłość Ansu, kontuzje Aguero.
2
@MesQueUnClub_87 Przecież to była ironia. Największy zaszczyt, to reprezentować drużynę narodową. W tym przypadku Argentyne
0
@zadafcb Może grałby dla Hiszpanii
0
Fati bez presezonu, ehhh. Kto by się spodziewał że to wszystko będzie tyle trwało
0
Ansu będzie dostępny od pierwszego treningu, weźmie udział w presezonie?
1
@Kengo No ale co źle powiedział?
2
@Rewolucja123 Di Maria dostępny?
1
@Kgorecki2500 Zmienione
0
@masq Co masz na myśli?
0
@Pogba Uważam, że Saul w drużynie która gra piłką, zrobi karierę jeszcze.
0
Laporta mówił o wymianach piłkarzy, więc może jest coś na rzeczy, Griezmann-Saul. Hiszpan ma fajny potencjał, czemu nie
5
Niech PSG, City, itd. płacą dalej olbrzymie pieniądze w futbolu, trudno tutaj ich Barcelona nie pobije. Ale dalej, młodzi zaczynają przygodę z piłką, by w przyszłości założyć koszulkę Barcelony. Dalej, to Barcelona jest miejscem, gdzie wszyscy chcą docelowo trafić. Dalej, to Barcelona jest marką, pewnym symbolem w futbolu, i wyznacznikiem. Ani, PSG, ani City, nie są w stanie kupić takiej historii, i takiej tożsamości, jaką posiada Barca, Real, Ajax. Wierzę, że Barcelona przezwycięży ten ciężki czas.
3
@FC1899Barca Szkoda że tak mało się mówi, o tym jak kościół pomaga na wszystkich kontynentach. Dociera do najbiedniejszych, na całym świecie. Wielu księży/misjonarzy naraża swoje życie, tylko po to by ci ludzie, zaznali chociaż ułamek szczęścia.
2
W sumie taki Dest na lewej obronie, wcale nie głupi pomysł. Niezły strzał, mobilność. Emerson po prawej
5
@LeoMessi1994 Polecam obejrzeć bardzo dramatyczny, i wzruszający film. Poznaj moich Spartan.
0
@Janiama Cieszę się, że finał skomentuje ktoś lepszy, jak Borek. Ale osobiście szkoda mi pana Darka. Na internecie dużo się na niego wylało, a uważam że ten finał mógłby jakoś ukoronować jego karierę
10
@SaulGoodman Trochę sympatyzuje xddd
0
Griezmann jest okazem zdrowia, i gwarantem gry przez cały sezon. Oczywiście, nie jest spektakularny, ale jest mega solidny. Ansu, Aguero, Dembele, nie wiadomo jak z ich zdrowiem. Trudna sytuacja
0
Jest szansa dostać z 30 mln za Moribe? Dzisiaj za talent płaci się ogromnie. Mi osobiście szkoda trochę chłopaka
0
@kuz Zbawienie nie, ale fajny zawodnik, z minutami w LaLiga. Koeman mówi o potrzebie wzmocnienia środka pola, a my jeszcze się będziemy pozbywać.
0
Mamy biedę w pomocy, niech jeszcze Moriba odejdzie, i grajmy cały sezon tymi samymi pomocnikami.
0
@Janiama Mi tam szkoda Szpakowskiego. No chyba że to jego nie ostatni turniej?
0
Ciekawe czy w przyszłości, Barcelone przejmie/kupi, jakiś prywatny inwestor. Szejk na przykład. Jeżeli Barcelona dalej będzie miała takie długi, to takie widmo nie jest chyba niemożliwe, i jeżeli socios by się zgodzili.
0
@FC1899Barca Messi będzie w Barcelonie. LaLiga by najbardziej ucierpiała bez Leo, Tebas gra cwaniaka. Co do Leo spokój, będzie dalej u nas