22

Nie wiem czy dotrwam do meczu, ale róbta screeny, Argentyna wygrywa po rzutach karnych. Miłej nocy

0

@Patrykl145 Po co zarywać, w ogóle nie spać

0

@Sysia11 ??? Tzn, chyba nie jesteś na bieżąco

1

@marko111122 Barcelona wykupiła Emersona. Obecnie jest z reprezentacją.

22

Oglądając Włochów, duże wrażanie robił na mnie Emerson. Będziemy mieli pociechę, z naszego bocznego obrońcy.

1

@masq No, oby Włosi wygrali. Emerson da radę. PS. Jutro

0

Wymieniając Griezmanna na Saula, zejdziemy z tej astronomicznej pensji Francuza. Dodatkowo można zyskać fajnego pomocnika, według mnie Saul nie pasuje do Atletico. Jedyna wątpliwości moja to, ciężka sytuacja z przodu/w ataku. Niepewna przyszłość Ansu, kontuzje Aguero.

2

@MesQueUnClub_87 Przecież to była ironia. Największy zaszczyt, to reprezentować drużynę narodową. W tym przypadku Argentyne

0

@zadafcb Może grałby dla Hiszpanii

0

Fati bez presezonu, ehhh. Kto by się spodziewał że to wszystko będzie tyle trwało

0

Ansu będzie dostępny od pierwszego treningu, weźmie udział w presezonie?

1

@Kengo No ale co źle powiedział?

2

@Rewolucja123 Di Maria dostępny?

1

@Kgorecki2500 Zmienione

0

@masq Co masz na myśli?

0

@Pogba Uważam, że Saul w drużynie która gra piłką, zrobi karierę jeszcze.

0

Laporta mówił o wymianach piłkarzy, więc może jest coś na rzeczy, Griezmann-Saul. Hiszpan ma fajny potencjał, czemu nie

5

Niech PSG, City, itd. płacą dalej olbrzymie pieniądze w futbolu, trudno tutaj ich Barcelona nie pobije. Ale dalej, młodzi zaczynają przygodę z piłką, by w przyszłości założyć koszulkę Barcelony. Dalej, to Barcelona jest miejscem, gdzie wszyscy chcą docelowo trafić. Dalej, to Barcelona jest marką, pewnym symbolem w futbolu, i wyznacznikiem. Ani, PSG, ani City, nie są w stanie kupić takiej historii, i takiej tożsamości, jaką posiada Barca, Real, Ajax. Wierzę, że Barcelona przezwycięży ten ciężki czas.

3

@FC1899Barca Szkoda że tak mało się mówi, o tym jak kościół pomaga na wszystkich kontynentach. Dociera do najbiedniejszych, na całym świecie. Wielu księży/misjonarzy naraża swoje życie, tylko po to by ci ludzie, zaznali chociaż ułamek szczęścia.

2

W sumie taki Dest na lewej obronie, wcale nie głupi pomysł. Niezły strzał, mobilność. Emerson po prawej

5

@LeoMessi1994 Polecam obejrzeć bardzo dramatyczny, i wzruszający film. Poznaj moich Spartan.

0

@Janiama Cieszę się, że finał skomentuje ktoś lepszy, jak Borek. Ale osobiście szkoda mi pana Darka. Na internecie dużo się na niego wylało, a uważam że ten finał mógłby jakoś ukoronować jego karierę

10

@SaulGoodman Trochę sympatyzuje xddd

0

Griezmann jest okazem zdrowia, i gwarantem gry przez cały sezon. Oczywiście, nie jest spektakularny, ale jest mega solidny. Ansu, Aguero, Dembele, nie wiadomo jak z ich zdrowiem. Trudna sytuacja

0

Jest szansa dostać z 30 mln za Moribe? Dzisiaj za talent płaci się ogromnie. Mi osobiście szkoda trochę chłopaka

0

@kuz Zbawienie nie, ale fajny zawodnik, z minutami w LaLiga. Koeman mówi o potrzebie wzmocnienia środka pola, a my jeszcze się będziemy pozbywać.

0

Mamy biedę w pomocy, niech jeszcze Moriba odejdzie, i grajmy cały sezon tymi samymi pomocnikami.

0

@Janiama Mi tam szkoda Szpakowskiego. No chyba że to jego nie ostatni turniej?

0

Ciekawe czy w przyszłości, Barcelone przejmie/kupi, jakiś prywatny inwestor. Szejk na przykład. Jeżeli Barcelona dalej będzie miała takie długi, to takie widmo nie jest chyba niemożliwe, i jeżeli socios by się zgodzili.

0

@FC1899Barca Messi będzie w Barcelonie. LaLiga by najbardziej ucierpiała bez Leo, Tebas gra cwaniaka. Co do Leo spokój, będzie dalej u nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?