kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A taki Jerome Boateng, jeżeli obniżyłby swoje wymagania finansowe? Szukamy obrońcy podobno.
1
@Uukasz_93 To akurat dobry pomysł
1
@barcamember Barwy
0
@Nerazzurro James Bond, dyzodorant.
3
Live na kanale sportowym, cała ekipa, jak ja to lubię
0
Ale ulewa, Krynica
0
@Dawid66 Nie widzi mi się Pique w składzie
0
@Barca1992 A nie Michał?
0
@IronSanHybrid Napisałem o tym w trakcie meczu. Bez odzewu
2
Chyba pierwszy raz kibicowałem Niemcom
1
@Janiama 2-0 Ukraina
0
O łysy z xDDD hahah
2
@kacper0911 Spokojnie, ma 18 lat xdd
0
@Kacper1432 Ogromne przestrzenie między liniami, gdzieś to słyszałem
1
@Explode Do tego zmierzam. Nie ma co sugerować się tym, że Barcelona rozwiązała kontrakt z Ferndesem, w kwestii kolejnych podobnych ruchów
1
@SaulGoodman I myślisz że taki np. Griezmann miałby w umowie, że klub może rozwiązać z nim umowę w dowolnym momencie?
1
Skoro to Barcelona rozwiązuje umowę z zawodnikiem, to wydaje się wręcz oczywiste że musi zapłacić mu jakieś odchodne. Nie chce mi się wierzyć, że od tak mogłaby rozwiązać kontrakt np. z Griezmannem
1
Jeżeli Barcelona może tylko zablokować wyjazd swoich na IO, to niech się nawet nie zastanawiają
1
Mimo wszystko dobrze będę wspominał Fernandesa. Gość z fajnym potencjałem, i niekonwencjonalnymi zagraniami. To nie on był winien naszych porażek, i to nie on powinien odchodzić. Trzymaj się Matheus.
1
@Qlewer Nie zdążyłem za to ja
5
@patrykzmc2000 To chyba jakiś żart?? Jak niby chcą go zastąpić?
0
@Yoshi94 Piszę, o realnych transferach.
2
@Heheszek71 Ok, siedzę
2
2 realne transfery według mnie; van de Beek, wypożyczenie, lub jakaś zamiana. Koeman chce wzmocnić pomoc, a holendra chciał rok wcześniej. I drugi, Lisandro Martinez, młody, nie wysoka cena, zagra na lewej obronie, na środku, a i nawet w pomocy. Ciekawy zawodnik.
1
@cat_r37 Eric to jeszcze pół biedy. Niech się ogrywa, bo grał mało w City, chociaż lepiej żeby miał go Koeman, no ale cóż.
3
@cat_r37 Japierdziele, piłkarze po euro będą zajechani, to jeszcze IO
0
@Pawelsky Jak pójdzie do USA, to może tam strzelić sporo.
3
Ale chciałbym że Barcelona kupiła tego dzika, jakim jest Messi. Świetny gracz mógłby pomóc Barcelonie
0
I jeszcze Mbappe hahahahahah, super
1
Oby Francja przegrała, wówczas Dembele sobie odpocznie