0

A taki Jerome Boateng, jeżeli obniżyłby swoje wymagania finansowe? Szukamy obrońcy podobno.

1

@Uukasz_93 To akurat dobry pomysł

1

@barcamember Barwy

0

@Nerazzurro James Bond, dyzodorant.

3

Live na kanale sportowym, cała ekipa, jak ja to lubię

0

Ale ulewa, Krynica

0

@Dawid66 Nie widzi mi się Pique w składzie

0

@Barca1992 A nie Michał?

0

@IronSanHybrid Napisałem o tym w trakcie meczu. Bez odzewu

2

Chyba pierwszy raz kibicowałem Niemcom

1

@Janiama 2-0 Ukraina

0

O łysy z xDDD hahah

2

@kacper0911 Spokojnie, ma 18 lat xdd

0

@Kacper1432 Ogromne przestrzenie między liniami, gdzieś to słyszałem

1

@Explode Do tego zmierzam. Nie ma co sugerować się tym, że Barcelona rozwiązała kontrakt z Ferndesem, w kwestii kolejnych podobnych ruchów

1

@SaulGoodman I myślisz że taki np. Griezmann miałby w umowie, że klub może rozwiązać z nim umowę w dowolnym momencie?

1

Skoro to Barcelona rozwiązuje umowę z zawodnikiem, to wydaje się wręcz oczywiste że musi zapłacić mu jakieś odchodne. Nie chce mi się wierzyć, że od tak mogłaby rozwiązać kontrakt np. z Griezmannem

1

Jeżeli Barcelona może tylko zablokować wyjazd swoich na IO, to niech się nawet nie zastanawiają

1

Mimo wszystko dobrze będę wspominał Fernandesa. Gość z fajnym potencjałem, i niekonwencjonalnymi zagraniami. To nie on był winien naszych porażek, i to nie on powinien odchodzić. Trzymaj się Matheus.

1

@Qlewer Nie zdążyłem za to ja

5

@patrykzmc2000 To chyba jakiś żart?? Jak niby chcą go zastąpić?

0

@Yoshi94 Piszę, o realnych transferach.

2

@Heheszek71 Ok, siedzę

2

2 realne transfery według mnie; van de Beek, wypożyczenie, lub jakaś zamiana. Koeman chce wzmocnić pomoc, a holendra chciał rok wcześniej. I drugi, Lisandro Martinez, młody, nie wysoka cena, zagra na lewej obronie, na środku, a i nawet w pomocy. Ciekawy zawodnik.

1

@cat_r37 Eric to jeszcze pół biedy. Niech się ogrywa, bo grał mało w City, chociaż lepiej żeby miał go Koeman, no ale cóż.

3

@cat_r37 Japierdziele, piłkarze po euro będą zajechani, to jeszcze IO

0

@Pawelsky Jak pójdzie do USA, to może tam strzelić sporo.

3

Ale chciałbym że Barcelona kupiła tego dzika, jakim jest Messi. Świetny gracz mógłby pomóc Barcelonie

0

I jeszcze Mbappe hahahahahah, super

1

Oby Francja przegrała, wówczas Dembele sobie odpocznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?