kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Khajio Nikt kluczowy nie odejdzie
1
@10SzymonBarca10 Nie żeby coś, ale ostatnio finał, i półfinał. Więc jest nieźle
2
Ale PSG ma pakę. Już nie tylko atak, ale i obrona, pomoc, no szał
0
Było blisko finału Hiszpania-Dania. Szkoda
0
@tomek8756 Jak to były sędzia mówił. Chyba troszkę lepiej od nas się zna?
0
No i co sędziowie???
0
@Sulimo Lubię Laskowskiego, ale to Borek jest nr 1, jeżeli chodzi o komentarz. Oczywiście, to tylko moja opinia. Merytorycznie według mnie top
0
@Bobo25 Teraz wiem że nie, ale nawet po pierwszej powtórce miałem wątpliwości
0
@Sulimo Nie żartuj. Słuchałeś jego ostatnich meczy? Choćby meczy z Danią? Gość ma głos nie do zdarcia, i daje olbrzymie emocje.
2
Sam myślałem że karny. Ale widzę że tutaj sami sędziowie, szczególnie po fakcie
1
@Sulimo xD, niezły żart
0
Hiszpania mogła spokojnie wygrać i w finale. Szkoda
1
XD i 15 znaków, ehh
1
@Janiama 3-1, Anglia
0
@koziar To Bodo jest całkiem niezłą drużyną podobno
0
Ja się cieszę ze zwycięstwa, każdej Polskiej drużyny w Europie.
0
@DonAndrzejos Nie ma szans, nawet jak my dopłacimy 30 mln
0
@Comentateiro To co, Alba również miał podnieść Chielliniego? Według mnie to było taktyką Włocha, pokazać że jest się pewnym siebie, pokazać wyższość.
0
Wiem że będziecie pisać, że oceniam Olmo tylko po wczorajszym meczu, i że gdyby nie mecz z Włochami, to nawet bym o nim nie wspomniał. I będziecie mieli rację. Ale gdyby Griezmann faktycznie odszedł, gdyby udało się pozbyć Dembele i Coutinho, to co myślicie o Olmo w Barcelonie?
0
@Janiama Tak jak zgadzam się że Donnarumma to jest kapitalny bramkarz, a będzie tylko lepszy. Tak nie widzę jednak podobieństw z Neuerem. Zupełnie inni bramkarze.
2
Pedri, Eric, Pau, Olmo itd. ci piłkarze mogą być za rok na mistrzostwach jeszcze lepsi. Tylko z przodu jest straszna miernota, może zdrowy Ansu to odmieni. Wczoraj, wszystko aż do pola karnego Włochów, wychodziło ekipie Enrique
5
Pedri pewnie na luzie by wjebał
1
Powiedziałem że on to zjebie, no musiał Alvaro, no musiał
8
Oczywiście on to musiał zepsuć
0
Japierdole jak tak można
13
Nie jestem fanem Olmo, ale dzisiaj jego gra mi się podoba.
0
Jak można tak psuć
0
Nic nie grali ehhh
0
@PIWOSZ89 Jak Barca może przedłużyć od tak
1
@dv7wisnia 10 min, i dalej tak myślę