1

@Khajio Nikt kluczowy nie odejdzie

1

@10SzymonBarca10 Nie żeby coś, ale ostatnio finał, i półfinał. Więc jest nieźle

2

Ale PSG ma pakę. Już nie tylko atak, ale i obrona, pomoc, no szał

0

Było blisko finału Hiszpania-Dania. Szkoda

0

@tomek8756 Jak to były sędzia mówił. Chyba troszkę lepiej od nas się zna?

0

No i co sędziowie???

0

@Sulimo Lubię Laskowskiego, ale to Borek jest nr 1, jeżeli chodzi o komentarz. Oczywiście, to tylko moja opinia. Merytorycznie według mnie top

0

@Bobo25 Teraz wiem że nie, ale nawet po pierwszej powtórce miałem wątpliwości

0

@Sulimo Nie żartuj. Słuchałeś jego ostatnich meczy? Choćby meczy z Danią? Gość ma głos nie do zdarcia, i daje olbrzymie emocje.

2

Sam myślałem że karny. Ale widzę że tutaj sami sędziowie, szczególnie po fakcie

1

@Sulimo xD, niezły żart

0

Hiszpania mogła spokojnie wygrać i w finale. Szkoda

1

XD i 15 znaków, ehh

1

@Janiama 3-1, Anglia

0

@koziar To Bodo jest całkiem niezłą drużyną podobno

0

Ja się cieszę ze zwycięstwa, każdej Polskiej drużyny w Europie.

0

@DonAndrzejos Nie ma szans, nawet jak my dopłacimy 30 mln

0

@Comentateiro To co, Alba również miał podnieść Chielliniego? Według mnie to było taktyką Włocha, pokazać że jest się pewnym siebie, pokazać wyższość.

0

Wiem że będziecie pisać, że oceniam Olmo tylko po wczorajszym meczu, i że gdyby nie mecz z Włochami, to nawet bym o nim nie wspomniał. I będziecie mieli rację. Ale gdyby Griezmann faktycznie odszedł, gdyby udało się pozbyć Dembele i Coutinho, to co myślicie o Olmo w Barcelonie?

0

@Janiama Tak jak zgadzam się że Donnarumma to jest kapitalny bramkarz, a będzie tylko lepszy. Tak nie widzę jednak podobieństw z Neuerem. Zupełnie inni bramkarze.

2

Pedri, Eric, Pau, Olmo itd. ci piłkarze mogą być za rok na mistrzostwach jeszcze lepsi. Tylko z przodu jest straszna miernota, może zdrowy Ansu to odmieni. Wczoraj, wszystko aż do pola karnego Włochów, wychodziło ekipie Enrique

5

Pedri pewnie na luzie by wjebał

1

Powiedziałem że on to zjebie, no musiał Alvaro, no musiał

8

Oczywiście on to musiał zepsuć

0

Japierdole jak tak można

13

Nie jestem fanem Olmo, ale dzisiaj jego gra mi się podoba.

0

Jak można tak psuć

0

Nic nie grali ehhh

0

@PIWOSZ89 Jak Barca może przedłużyć od tak

1

@dv7wisnia 10 min, i dalej tak myślę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?