kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Ale jednak Tusk, to żaden wybór. Według mnie, Donald źle kojarzy się Polakom, większe szanse miałby Trzaskowski/Hołownia
3
Przecież na Tuska, oprócz twardego elektoratu PO, nikt nie zagłosuje. Polityk pewnie i wybitny, ale czy na pewno ktoś się jeszcze nabierze?
2
O pani Sylwia, no no
0
Vermaelen ciągłe kontuzje w Barcelonie, ale co to turniej reprezentacyjny, to widzę że pełna profeska.
0
Też pomyślałem że to Chiesa
0
Zawodnikiem meczu, Alba?
1
Ajj jakąś piłką dostałem na polu
0
Japrdl dramat czemu
0
Busi, ale emocje
0
Alba nie strzeli
2
Dawaj Hiszpania. Kibicuję wam
0
Nieee Pedriego. Miał strzelać, ehhh
0
@Coutinho007 Bo ogólnie pomoc i obrona, jest w miarę ok.
1
Ansu do ataku, Ramos za Pau Torresa, i ta reprezentacja mogłaby grać dużo lepiej
3
@Janiama Dokładnie. Nie doceniamy go strasznie. Od lat, to on i Leo stanowią o naszej sile.
0
Tej Szwajcarii, nie należy się ten półfinał. Ale szacun za to co robią
4
Alba dzisiaj naprawdę fajnie gra. Cały czas aktywny. Najlepszy skrzydłowy Hiszpanii
3
Ansu nawet by nie pasował, to tego drewnianego ataku.
0
Oyarzabal na 2-1 strzeli
3
W Hiszpanii brakuje strasznie kogoś takiego jak Ansu.
1
@Dundersztyc Spójrz na ostatnie turnieje Hiszpanii. Po za tym, wszyscy wiemy że obecny skład Hiszpanii nie powala. Szwajcaria ograła Francje, dzisiaj blado na tle Hiszpanii.
4
Reprezentacja Hiszpanii, to świetny przykład tego, ile w futbolu znaczy dobry trener.
0
Alba Brawo, brawo
1
@Janiama 2-0 Hiszpania
2
@Yosemite Szkoda że bez Erica
0
@Zoker Kasy za niego żadnej nie dostaniemy. A gość w 4-2-3-1, wyglądał nieźle
2
@SaulGoodman Na początku sezonu wyglądał dobrze u Koemana. Holender na niego liczył
2
@Kgorecki2500 A faktycznie zapomniałem o tych 20 mln
5
@Rewolucja123 Ale napisał,, zdrowy Ansu. Ja bardzo w niego wierzę, bo to kapitalny chlopak.
1
Gdyby tak Coutinho zgodził się obniżyć zarobki, to mógłby w sumie zostać. Może być ciężko o jakieś transfery, a brazylijczyka akurat lubię.