- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
4
Balonik to był pompowany w stosunku do piłkarzy. Co do siatkarzy, jak mamy go nie pompować, skoro jesteśmy mistrzami świata, i gramy kapitalnie od lat?
0
@kamilop kapitalnie od lat?
1
@MarioVeB! No a nie? Od ponad dekady zawsze jedziemy jako jeden z faworytów
3
@MarioVeB! Tak. Od lat. Przesledz sobie historie. Na każdej praktycznie imprezie jesteśmy w ścisłym top. Pierdzielenie o baloniku to jest w tym temacie debilne.
0
@MarioVeB! A nie?
2
@MarioVeB! Chłopie, Polska w siatkę jest jedną z potęg. Od rozgrywek młodzieżowych po seniorów.
0
@Reiv111 Olimpiady weryfikuja te od lat.
0
@MarioVeB! Ciebie weryfikuje Twoja ignorancja. Jak nie masz pojęcia to siedź cicho, bo robisz z siebie błazna. :)
Mistrzostwa świata 2014: Mistrz Świata Polska
Mistrzostwa świata 2018: Mistrz Świata Polska
Mistrzostwa Europy 2009: Mistrz Europy Polska
Mistrzostwa Europy 2011: 3 miejsce
Mistrzostwa Europy 2019: 3 miejsce
Puchar Świata 2011: 2 miejsce
Puchar Świata 2015: 3 miejsce
Puchar Świata 2019: 2 miejsce
Liga Światowa 2011: 3 miejsce
Liga Światowa 2012: 1 miejsce wygrywa Polska
Liga Narodów 2019: 3 miejsce
Liga Narodów 2021: 2 miejsce
Przyjdzie Ci taki typ @MarioVeB! i powie, że Olimpiada weryfikuje. xD
0
@Reiv111 Zaczyna sie atak adpersona gdy ma sie problemy z czytaniem ze Zrozumieniem Polecam jeszcze wkleic wyniki na igrzyskach jest sie czym chwalic.
0
@MarioVeB! Tym, że jesteśmy nieustannie od 10 lat w top 8 drużyn na świecie. To, że jedna impreza Nam nie siedzi, to nie znaczy, że "weryfikuje".
Jesteś po prostu ignorantem siatkarskim, bo kiedy dostajesz suche fakty, to nagle z podkulonym ogonem piszesz o IO. Tak jakby pozostałe reprezentacje nie starały się wygrać Mistrzostw Świata albo Europy. Deprecjonujesz osiągnięcia Naszej kadry co stawia Cię na równi z typowymi Januszami przed telewizorem. :) Więc szczekaj sobie dalej.
0
@Reiv111
naucz sie czytac wyraznie mówie o IO Twoje lanie wody możesz sobie wcsiskać kolegom z piaskownicy.
Komentarz usunięty
0
@Reiv111 wiecie gimbusiarskiego "xd" .bo merytorycznie jestes na niskim poziomie.
0
@MarioVeB! Nawet zdania nie potrafisz napisać poprawnie, a się bierzesz za tematy, w których nie masz zielonego pojęcia. Szkoda mojego czasu na Ciebie.