3

@Coutinho007 Według mnie dużo lepszy od Rakiety

0

Ciągle się słyszy jak szeroki skład mamy, a dzisiaj punktował tylko Leon i Kurek. Zastępstwa dla słabego Drzyzgi nie ma

0

@GeneralXavi Krytyka czy hejt?

1

@DonAndrzejos A nie uważasz że przede wszystkim to my zawiedliśmy?

0

@Uukasz_93 Ale śmieszne kuwa

0

@Rastafarnianin No i w czym to poprawia humor?

0

Chyba jakieś zmiany są potrzebne

1

Japierdziele czemu? Czemu tak średnio graliśmy, czemu znowu z IO odpadamy

0

Ale mnie Drzyzga wkurza

0

Ale jakie rozegranie w Francji

0

Kubiak coś skończył?

1

@FanBarcy123 Najbardziej perspektywicznych

0

Kubiak bardzo słabo

0

Dawaj Lisek, oby się udało

0

@abram3k Wiem że skoczył 5,80. Ale dalej skakał, 5,87?

0

Lisek już skakał po 5,80?

0

Jest jest jest i jest

2

Gdzie oni tą siatkę stawiają? Mądre to, ehh

2

To jeszcze 3 medale dzisiaj? :)

1

@masterandservant To drugie

0

@AmigoBlancos E tam, czepianie:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@patry295 Chyba nie wiedziałaś jak Leo atakuje z drugiej linii

1

Gdyby jeszcze Leo tam grał

0

O której młot kobiet?

0

@MarioVeB! Umtiti miał odejść, a i przyszłość słabego Lengleta była nieoczywista. Pique zaś borykał się z kontuzjami. Uważam że brak nam klasowego stopera. Ale zdaję sobie sprawę z sytuacji finansowej, liczyłem na wymiany.

0

@MarioVeB! Środkowego. Zresztą była nawet krótka saga z Laporte

0

Czyli po słowach Laporty, raczej nie ma co się spodziewać już transferów. W zasadzie liczyłem jeszcze tylko na obrońcę, no ale cóż. Ważny sprawdzian czeka wielu wychowanków.

0

Aż ciężko określić wartość Moriby. Dzisiaj bardzo dużo płaci się za sam potencjał, Moriba bez wątpienia ma olbrzymi. Dodatkowo jest bardzo młody, i już coś liznoł poważnej piłki. Ja typuje 20/25 mln, a wy, ile uważacie Barcelona mogłaby zarobić?

0

@Comentateiro Z drugiej strony na wielkich imprezach jak MŚ/ME dawał radę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?