La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

0

Koulibaly podobno na rynku transferowym. Ach taki obrońca u nas, marzenie

2

@kamilop 30 lat. Mamy Garcie i Araujo to już lepiej tak grać.

0

@Kgorecki2500 No właśnie, 30 lat. Garcia i Araujo dużo mogliby się nauczyć, i z czasem wchodzić w jego buty. Mam dość oglądania Lengleta i Pique, a Garcia i Araujo, to wciąż zagadka

1

@Kgorecki2500 Przeraża mnie to pierdo***** 30 lat. No i co z tego. Do 35 roku życia poniżej poziomu się nie schodzi.
Szybciej młodym odbija po jednym przyzwoitym sezonie.

1

@Criss18Barca "Do 35 poniżej poziomu się nie schodzi"

Powiedz to Pique. :P

0

@Criss18Barca Nie mamy pieniędzy. Już samo to powinno dam ludziom do zrozumienia, że szkoda wydawac kasy na 30 letniego stopera kiedy ma się ta pozycję obsadzona. Do tego gość lepiej wygląda bez piłki niż z nią. A w Barcelonie tacy się gubią...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?