0

@cat_r37 To fakt. Ogólnie gra Emersona nie podoba mi się, ale kurcze to nie on jest problemem

1

@Ratamahatta Griezmann i drybling, powiedz że błąd?

0

Felix przypadkiem nie ma częstych urazów/kontuzji? Kolejny do Aguero, Dembele, a Fati wraca po ciężkiej.

0

@TheNekro94 Fabregas dzisiaj na 9, marzenie

1

Nikt nie przyjdzie. Pismaki chcą żeby się działo jak najwięcej, w końcu ostatni sierpnia.

0

Dziwię ci się Ilaix

0

Macie jakiś zajebisty żart? Ale zajebisty, przed snem?

1

Nie Paco, naiwnie czekałem

0

@kuz Hahahahahahhaha

0

Czyli co, Barcelona włącza się do walki o Mbappe?

0

Ale jestem ciekaw kto..

0

Jestem pewny Hallanda;)

0

Jak Leo wczoraj?

0

Czemu Leo w fifie 21 jest już w PSG, a Depay i reszta u nas nie?

30

@Rewolucja123 Masz rację, odpuść Frenkiemu

1

Frenkie to nasz najlepszy piłkarz, a co tam.

0

No bo grają tylko na Messiego, ehhh

0

@Jakchcesz Ansu

0

Coutinho i Ansu, za Griezmanna i Braita. Niedługo

2

@Janiama 3-0, Barcelona

0

@Encore Demir, lub grać na 2 napastników (Depay i Griezmann). Coutinho jeszcze nie gotowy.

1

Brait znowu gra japrdl. Tak wiem ma 2 gole

0

@cat_r37 Hahaha, oni właśnie mieli odejść

0

@Messibestplayerintheworld Taki żart to był:)

0

3 dni sierpnia, i jeszcze 3 transfery o których mówił Laporta. Czyżby sytuacja z 3 transferami w 3 dni się powtórzyła?

1

Real dzisiaj przegra, róbta screeny

0

@AmigoBlancos Vini 2 dobre mecze, to teraz 15 fatalnych.

0

Dobra, Lewy zasługuje na tą złotą piłkę, również i w tym roku.

0

Ndombele za Moribe/Emersona? Francuz ma problemy w Anglii, a to ciekawy piłkarz.

0

Ciekawe czy Manchester to ostatni klub CR w Europie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?