kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cat_r37 To fakt. Ogólnie gra Emersona nie podoba mi się, ale kurcze to nie on jest problemem
1
@Ratamahatta Griezmann i drybling, powiedz że błąd?
0
Felix przypadkiem nie ma częstych urazów/kontuzji? Kolejny do Aguero, Dembele, a Fati wraca po ciężkiej.
0
@TheNekro94 Fabregas dzisiaj na 9, marzenie
1
Nikt nie przyjdzie. Pismaki chcą żeby się działo jak najwięcej, w końcu ostatni sierpnia.
0
Dziwię ci się Ilaix
0
Macie jakiś zajebisty żart? Ale zajebisty, przed snem?
1
Nie Paco, naiwnie czekałem
0
@kuz Hahahahahahhaha
0
Czyli co, Barcelona włącza się do walki o Mbappe?
0
Ale jestem ciekaw kto..
0
Jestem pewny Hallanda;)
0
Jak Leo wczoraj?
0
Czemu Leo w fifie 21 jest już w PSG, a Depay i reszta u nas nie?
30
@Rewolucja123 Masz rację, odpuść Frenkiemu
1
Frenkie to nasz najlepszy piłkarz, a co tam.
0
No bo grają tylko na Messiego, ehhh
0
@Jakchcesz Ansu
0
Coutinho i Ansu, za Griezmanna i Braita. Niedługo
2
@Janiama 3-0, Barcelona
0
@Encore Demir, lub grać na 2 napastników (Depay i Griezmann). Coutinho jeszcze nie gotowy.
1
Brait znowu gra japrdl. Tak wiem ma 2 gole
0
@cat_r37 Hahaha, oni właśnie mieli odejść
0
@Messibestplayerintheworld Taki żart to był:)
0
3 dni sierpnia, i jeszcze 3 transfery o których mówił Laporta. Czyżby sytuacja z 3 transferami w 3 dni się powtórzyła?
1
Real dzisiaj przegra, róbta screeny
0
@AmigoBlancos Vini 2 dobre mecze, to teraz 15 fatalnych.
0
Dobra, Lewy zasługuje na tą złotą piłkę, również i w tym roku.
0
Ndombele za Moribe/Emersona? Francuz ma problemy w Anglii, a to ciekawy piłkarz.
0
Ciekawe czy Manchester to ostatni klub CR w Europie?