1

Niby Luuk, a jakby nie widział. Fajna gra słów, dzięki

1

Xavi loading xd

1

@AmigoBlancos A Real wygrałby z Legią? Czy to co z Sheriffem?

0

Laporta,na ch. j ty czekasz?

2

@Ratamahatta Skład mamy, ale czy trenera...

0

Barcelona w LE, japrdl

0

Ter Stegen po krótkim hmmm

0

Oglądacie kozacką miłość?

10

Uwielbiam Leo, ale za ten rok dałbym ZP Lewandowskiemu.

0

@Encore Mimo że to ogólnie śmieszne, to jakoś żal się Leo zrobiło, widząc jak sobie leżakuje.

22

W Barcelonie prędzej ter Stegen by leżał za murem, niż Leo.

0

Real przegrał z "słabiutką" drużyną? A to pewnie gorszy dzień mieli, ich przeciwnicy mega się spieli, i w ogóle wystarczy lekko na oliwić tą maszynę itd. Ale gdy Barcelona się potyka, ehh dziady, wstyd, kompromitacja.

1

@kkbarca No tak xD na pewno. Co za farmazony

1

Leo będzie grał panowie?

0

@Janiama Zależy wszystko od trenera. Koeman nie wypnie się na młodych, nawet jak będą jakkolwiek pieniądze na transfery. A czy inny trener będzie wyrozumiały dla wychowanków, nie wiem.

0

Jestem ciekaw, jak rzeczywiście mocna jest liga rosyjska. Ile razy słyszeliśmy o świetnych występach Krychowiaka w Lokomotiwie, a w kadrze dno. Przecież był tam jedynym z najlepszych, a w reprezentacji bez zwrotności, słabiutko. Jestem ciekaw, czy Szymański faktycznie jest tak dobry jak wszyscy go promują, albo inaczej, kto dzisiaj w ogóle ogląda tą ligę? Bo mnie w kadrze jakoś nie przekonywał, do tej pory.

0

@Emhyr Na pewno wziął mnóstwo wychowanków? Pamiętaj, że duża część chłopaków była w pierwszym składzie.

7

@tbas XD co za pytanie? Pedri ostatnio gra bardzo przeciętnie, a mamy zdolnych pomocników

9

Chciałabym częściej oglądać Gaviego, nawet kosztem Pedriego

0

Bramka Ansu cieszy równie, a może bardziej niż 3 pkt

0

@AmigoBlancos Barcelona nie zremisuje, to Real to zrobił

2

@masq Trochę się nie zgodzę. Oczywiście Xavi w wieku Pedriego, nie był jeszcze jakąś wielką postacią, ale to również nie tak, że dopiero przyjście Guardioli zmieniło Xaviego. Xavi solidny był odkąd go pamiętam, ale wtedy nie było jeszcze takiego hype itd.

0

@MarioVeB! Ale po co to?

0

Jeszcze chwilę, i będę chciał powrotu boskiego Ernesto

0

Laporta działaj pan

0

Wiedziałem, łatwe pytanie

1

Gavi gra, więc jednak lubię Koemana

1

@masq Dokładnie. Takie 3 transfery idealnie by wpadły

1

Jakoś tylko kandydatura ten Haga do mnie przemawia.

0

Niech już Xavi przychodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?