kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama Serio? Trochę powagi dla stanowiska które pełni Laporta. Ma latać na zawołanie, żeby spakować trenera? Ciekawe czy w Realu, Juve itd. też tak to działa
7
Messi to dla mnie najlepszy piłkarz w historii, i ma za sobą świetny rok. Ale mimo że jestem jego ogromnym kibicem, to cholernie liczę na ZP dla Lewandowskiego. Cytując klasyka "po prostu się należy". Pamiętam jak kiedyś człowiek się cieszył z jakiegoś gola Polaka, w mocnej lidze w Europie, to była rzadkość, a teraz rzadkością jest brak bramki/dwóch Lewego. Jakże mało jest tak kompletnych 9 w historii futbolu.
0
@barteq Eric to inna kwestia. Dla mnie melodia przyszłości, piłkarz do zbudowania. Potencjał spory
0
Z całym szacunkiem do Lengleta, bo wczoraj grał dobre zawody, mam nadzieję że nowy trener się na niego nie nabierze. Gdy przychodzi cięższy rywal, obrona z Lengletem jest mocno nie pewna. PS. W sumie jak z każdym stoperem Barcelony
0
Swoją drogą, zaczyna nam się robić fajna i zdrowa rywalizacja w środku pola. Jeszcze jak wróci Pedri. Naprawdę, pomoc to jedyna fajnie obsadzona pozycja w Barcelonie
0
Cieszę się że Bayern ostatnio wtopił, i to wyraźnie. Przynajmniej można być spokojnym że dzisiaj będą na 100% skoncentrowani.
3
@TheNekro94 Coś w tym jest
0
@Transu96 Wątpię, że Sevilla chciałby się osłabiać w środku sezonu
9
Na znak wdzięczności Al Sadd, że nie robią problemu z Xavim; oddałbym im Umtitiego, Luuka,i może Coutinho,, a co tam, nie ma co żałować.
1
@Sau_Ron To też racja. Ale bardziej chyba potrzebny obrońca, typowa 9, nie wspominając o prawym obrońcy
0
Gdyby Barca miała dokonać 1 wartościowego wzmocnienia w styczniu, choćby przez złą sytuację w lidze, to jaką chcielibyście wzmocnić pozycję? Ja środkowego obrońcę.
0
Właśnie dlatego kompletnie nie jarał mnie transfer Aguero. Trzymaj się Kun, bo bardzo cię lubię i zdrowie najważniejsze. Ale jednak ciężko będzie jakiemukolwiek trenerowi budować skład na nim, Dembele, Coutinho, którzy cały czas są po za grą,, i ostatnio też Ansu.
3
@Pilka_jest_okragla Obaj klapa, ale jednak do Hazarda były jeszcze większe oczekiwania.
5
@GeraltzKatalonii Ok
0
Swoją drogą jest jeszcze jakiś piłkarz, powiedzmy pokroju i potencjału Casha, który ma polskie korzenie, lub stara się obywatelstwo? Ktoś kto jeszcze nie grał w innej kadrze.
0
Marley i ja, gdyby nie końcówka to oglądałbym po raz 100
0
Frenkie na wahadle, co myślicie?
0
Komentarz usunięty
1
Chyba juz odpuściłbym przedłużanie kontraktu z Dembele. Ciężko jest budować projekt piłkarski, na zawodniku który ciągle wypada na kilka miesięcy, i nie można na niego liczyć. Długo się łudziłem co do niego, ale niestety kontuzje spowolniły jego rozwój, a sam pobiera nieadekwatne pieniądze. Marzy mi się Sterling za niego.
4
Mam nadzieję że wpadnie ocena gry Frenkiego, bo dzisiaj jest kompletnie nie widoczny i nie pokrywa wolnych stref, nie wspomnę o słabym kryciu. Mógłby też zacząć rozciągać grę.
2
Efekt nowej miotły. Pamiętam pierwszy mecz Setiena, graliśmy słabo, ale jakoś inaczej więc zajebiście.
0
@eckov Turan nie był taki zły jeszcze, ba nawet Aleix miał fajny moment
1
Gratuluję Xaviemu "wielkich" sukcesów w Katarze, ale absolutnie bardziej by mi zaimponował fajną pracą w rezerwach, nawet nie kończącą się awansem, ale czymś takim co pokazał np. Pimienta, chociaż on prawie awansował. Nie lubię porównywania dotychczasowej pracy Xaviego, do tego co miał Guardiola przed objęciem 1 drużyny.
0
@amanter Po tłustych latach, kryzys musiał przyjść. Nie lubię określenia memiczny klub, w stosunku do tak utytułowanych drużyn. Wiele zespołów marzy o sytuacji w jakiej jest Barca/Milan/Arsenal. Jeżeli Barcelona jest w okropnym kryzysie, jest memiczna, ale mimo wszystko do końca walczyła o mistrza Hiszpanii z Realem i Atletico, to jest pewna hipokryzja
44
@Azbest Ja pójdę dalej, Messi to piłkarz jednej reprezentacji.
1
Neymar mógł zrobić o wiele większą karierę, bezwzględnie gdzie, szkoda. Niesamowity potencjał, ale mam wrażenie że coś przygasa u niego, to już nie to. To powinien być nr 1,a tymczasem...
0
@PatrykBarca Co ma ilość, do jakości
0
Jeżeli klub nie wzmocni obrony, to Xavi za dużo nie pomoże. Obym się mylił.
1
Czyli jednak nie Xavi? Dobry ten generał?
0
@Comentateiro Ale musisz mieć dużo czasu, żeby pisać takie głupoty. Zazdro