2

@Janiama Serio? Trochę powagi dla stanowiska które pełni Laporta. Ma latać na zawołanie, żeby spakować trenera? Ciekawe czy w Realu, Juve itd. też tak to działa

7

Messi to dla mnie najlepszy piłkarz w historii, i ma za sobą świetny rok. Ale mimo że jestem jego ogromnym kibicem, to cholernie liczę na ZP dla Lewandowskiego. Cytując klasyka "po prostu się należy". Pamiętam jak kiedyś człowiek się cieszył z jakiegoś gola Polaka, w mocnej lidze w Europie, to była rzadkość, a teraz rzadkością jest brak bramki/dwóch Lewego. Jakże mało jest tak kompletnych 9 w historii futbolu.

0

@barteq Eric to inna kwestia. Dla mnie melodia przyszłości, piłkarz do zbudowania. Potencjał spory

0

Z całym szacunkiem do Lengleta, bo wczoraj grał dobre zawody, mam nadzieję że nowy trener się na niego nie nabierze. Gdy przychodzi cięższy rywal, obrona z Lengletem jest mocno nie pewna. PS. W sumie jak z każdym stoperem Barcelony

0

Swoją drogą, zaczyna nam się robić fajna i zdrowa rywalizacja w środku pola. Jeszcze jak wróci Pedri. Naprawdę, pomoc to jedyna fajnie obsadzona pozycja w Barcelonie

0

Cieszę się że Bayern ostatnio wtopił, i to wyraźnie. Przynajmniej można być spokojnym że dzisiaj będą na 100% skoncentrowani.

3

@TheNekro94 Coś w tym jest

0

@Transu96 Wątpię, że Sevilla chciałby się osłabiać w środku sezonu

9

Na znak wdzięczności Al Sadd, że nie robią problemu z Xavim; oddałbym im Umtitiego, Luuka,i może Coutinho,, a co tam, nie ma co żałować.

1

@Sau_Ron To też racja. Ale bardziej chyba potrzebny obrońca, typowa 9, nie wspominając o prawym obrońcy

0

Gdyby Barca miała dokonać 1 wartościowego wzmocnienia w styczniu, choćby przez złą sytuację w lidze, to jaką chcielibyście wzmocnić pozycję? Ja środkowego obrońcę.

0

Właśnie dlatego kompletnie nie jarał mnie transfer Aguero. Trzymaj się Kun, bo bardzo cię lubię i zdrowie najważniejsze. Ale jednak ciężko będzie jakiemukolwiek trenerowi budować skład na nim, Dembele, Coutinho, którzy cały czas są po za grą,, i ostatnio też Ansu.

3

@Pilka_jest_okragla Obaj klapa, ale jednak do Hazarda były jeszcze większe oczekiwania.

5

0

Swoją drogą jest jeszcze jakiś piłkarz, powiedzmy pokroju i potencjału Casha, który ma polskie korzenie, lub stara się obywatelstwo? Ktoś kto jeszcze nie grał w innej kadrze.

0

Marley i ja, gdyby nie końcówka to oglądałbym po raz 100

0

Frenkie na wahadle, co myślicie?

0

Komentarz usunięty

1

Chyba juz odpuściłbym przedłużanie kontraktu z Dembele. Ciężko jest budować projekt piłkarski, na zawodniku który ciągle wypada na kilka miesięcy, i nie można na niego liczyć. Długo się łudziłem co do niego, ale niestety kontuzje spowolniły jego rozwój, a sam pobiera nieadekwatne pieniądze. Marzy mi się Sterling za niego.

4

Mam nadzieję że wpadnie ocena gry Frenkiego, bo dzisiaj jest kompletnie nie widoczny i nie pokrywa wolnych stref, nie wspomnę o słabym kryciu. Mógłby też zacząć rozciągać grę.

2

Efekt nowej miotły. Pamiętam pierwszy mecz Setiena, graliśmy słabo, ale jakoś inaczej więc zajebiście.

0

@eckov Turan nie był taki zły jeszcze, ba nawet Aleix miał fajny moment

1

Gratuluję Xaviemu "wielkich" sukcesów w Katarze, ale absolutnie bardziej by mi zaimponował fajną pracą w rezerwach, nawet nie kończącą się awansem, ale czymś takim co pokazał np. Pimienta, chociaż on prawie awansował. Nie lubię porównywania dotychczasowej pracy Xaviego, do tego co miał Guardiola przed objęciem 1 drużyny.

0

@amanter Po tłustych latach, kryzys musiał przyjść. Nie lubię określenia memiczny klub, w stosunku do tak utytułowanych drużyn. Wiele zespołów marzy o sytuacji w jakiej jest Barca/Milan/Arsenal. Jeżeli Barcelona jest w okropnym kryzysie, jest memiczna, ale mimo wszystko do końca walczyła o mistrza Hiszpanii z Realem i Atletico, to jest pewna hipokryzja

44

@Azbest Ja pójdę dalej, Messi to piłkarz jednej reprezentacji.

1

Neymar mógł zrobić o wiele większą karierę, bezwzględnie gdzie, szkoda. Niesamowity potencjał, ale mam wrażenie że coś przygasa u niego, to już nie to. To powinien być nr 1,a tymczasem...

0

@PatrykBarca Co ma ilość, do jakości

0

Jeżeli klub nie wzmocni obrony, to Xavi za dużo nie pomoże. Obym się mylił.

1

Czyli jednak nie Xavi? Dobry ten generał?

0

@Comentateiro Ale musisz mieć dużo czasu, żeby pisać takie głupoty. Zazdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?