kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Sory ale xDD. Max 2 zawodników United wchodzi do składu PSG. Chociaż nawet tego nie jestem pewien.
0
W ogóle zapodział mi się gdzieś certyfikat szczepienia, nie będzie problemu z wyrobieniem go jeszcze raz?
0
Kiedyś Real zatęskni za tym środkiem pola. Modrić, Kroos i Casemiro, fenomenalni zawodnicy.
0
@Hosh Chyba nie w tym meczu, z jednym wyjątkiem
1
Mbappe gol, asysta Leo
0
Leo dzisiaj kiepsko
0
@BarcaInfo Przypadek. Wszyscy grają kupe
0
Insigne przedłużył kontrakt?
2
Widziałbym Luuka na skrzydle. Ma w sobie taką nieprzewidywalność.
0
Może dajcie się rozegrać Luukowi, ok?
5
Jakiś dokument o Leo Messim na eleven, pewnie oglądaliście już.
7
Stoch podium. Brawo
0
@Rewolucja123 Szkoda, że ta cała czwórka pomocników, bardzo mizernie wygląda w ofensywie. Brakuje niestety liczb naszym pomocnikom. Nie mają ciągu na bramkę, chociaż Frenkie miał kiedyś taki moment.
0
@Rewolucja123 A ja już mam dość oglądania naraz 4 pomocników. Nico i Frenkie to dość podobni gracze+ defensywny Busi. No ale niestety, skład mamy mizerny.
6
@Survier Akurat Azpilicueta byłby wzmocnieniem tej kadry
0
@Momals11 A nie pomyślałeś że jako kibic Realu, raczej będzie sympatyzował z CR, a nie Leo? Po drugie, przecież to oczywiste że Mbappe jest bardziej kompletny, niż Haaland
1
@Robert1603 Wydaje mi się że Barcelona chce obu panów. Torres to prawdopodobnie priorytet, zaś Cavani mógłby być gwarancją goli.
0
@BulaKG A ja patrzę na mecze River, i tam w prawie kazdym meczu gol lub więcej Alvareza
0
@Rust_Cohle Aj nie wyłapałem ironi. Myślałem że piszesz o Barcelonie xD.
0
@Rust_Cohle bariera językowa?
1
To jeszcze drugi Torres by się przydał, z Villarealu. Martwi mnie że tak mało poświęca się uwagi na wzmocnienie obrony. Chociaż w ataku również tragedia.
0
@Rewolucja123 Valverde wiedział kogo chce.
0
W sumie za Frenkiego i Desta, można otrzymać koło 100 mln, co myślicie? Według mnie holender byłby rozchwytywany na rynku, mimo obecnej jego postawy.
1
Pedri, Gavi, Nico, fajni, młodzi, perspektywiczni gracze. Ale na dzisiaj, to za mało mają do pokazania, by wygrywać z najlepszymi. Cała trójka; potrafi walczyć, biegać, fajnie wymienić piłkę z kolegą,, ale żaden z nich nie potrafi dawać kluczowych piłek, długich piłek, a jak już to sporadycznie. Nie wspomnę o uderzeniu z daleka, czy ciągu na bramkę, nie mają tego. Oczywiście, oni są najmniej winni, i jak mamy dostawać łomot w Europie, to niech chociaż nasi młodzi grają, jedyne co mi się nie podoba, to że strasznie pompujemy młodych.
0
Ciekawe co będzie z Depayem. Gość wygląda fatalnie. Pytanie czy pozycja napastnika mu nie odpowiada, czy niestety to nie ten poziom
0
Śmierdzi golem ehh
0
Uffffffffff 3-0
0
Lenglet ma chyba coś do udowodnienia. Według mnie dostał koło ratunkowe, być może ostatnie.
1
@Coutinho007 Trójką z tyłu. Gavi środek chyba
2
Komentarz usunięty