0

@Rust_Cohle Sory ale xDD. Max 2 zawodników United wchodzi do składu PSG. Chociaż nawet tego nie jestem pewien.

0

W ogóle zapodział mi się gdzieś certyfikat szczepienia, nie będzie problemu z wyrobieniem go jeszcze raz?

0

Kiedyś Real zatęskni za tym środkiem pola. Modrić, Kroos i Casemiro, fenomenalni zawodnicy.

0

@Hosh Chyba nie w tym meczu, z jednym wyjątkiem

1

Mbappe gol, asysta Leo

0

Leo dzisiaj kiepsko

0

@BarcaInfo Przypadek. Wszyscy grają kupe

0

Insigne przedłużył kontrakt?

2

Widziałbym Luuka na skrzydle. Ma w sobie taką nieprzewidywalność.

0

Może dajcie się rozegrać Luukowi, ok?

5

Jakiś dokument o Leo Messim na eleven, pewnie oglądaliście już.

7

Stoch podium. Brawo

0

@Rewolucja123 Szkoda, że ta cała czwórka pomocników, bardzo mizernie wygląda w ofensywie. Brakuje niestety liczb naszym pomocnikom. Nie mają ciągu na bramkę, chociaż Frenkie miał kiedyś taki moment.

0

@Rewolucja123 A ja już mam dość oglądania naraz 4 pomocników. Nico i Frenkie to dość podobni gracze+ defensywny Busi. No ale niestety, skład mamy mizerny.

6

@Survier Akurat Azpilicueta byłby wzmocnieniem tej kadry

0

@Momals11 A nie pomyślałeś że jako kibic Realu, raczej będzie sympatyzował z CR, a nie Leo? Po drugie, przecież to oczywiste że Mbappe jest bardziej kompletny, niż Haaland

1

@Robert1603 Wydaje mi się że Barcelona chce obu panów. Torres to prawdopodobnie priorytet, zaś Cavani mógłby być gwarancją goli.

0

@BulaKG A ja patrzę na mecze River, i tam w prawie kazdym meczu gol lub więcej Alvareza

0

@Rust_Cohle Aj nie wyłapałem ironi. Myślałem że piszesz o Barcelonie xD.

0

@Rust_Cohle bariera językowa?

1

To jeszcze drugi Torres by się przydał, z Villarealu. Martwi mnie że tak mało poświęca się uwagi na wzmocnienie obrony. Chociaż w ataku również tragedia.

0

@Rewolucja123 Valverde wiedział kogo chce.

0

W sumie za Frenkiego i Desta, można otrzymać koło 100 mln, co myślicie? Według mnie holender byłby rozchwytywany na rynku, mimo obecnej jego postawy.

1

Pedri, Gavi, Nico, fajni, młodzi, perspektywiczni gracze. Ale na dzisiaj, to za mało mają do pokazania, by wygrywać z najlepszymi. Cała trójka; potrafi walczyć, biegać, fajnie wymienić piłkę z kolegą,, ale żaden z nich nie potrafi dawać kluczowych piłek, długich piłek, a jak już to sporadycznie. Nie wspomnę o uderzeniu z daleka, czy ciągu na bramkę, nie mają tego. Oczywiście, oni są najmniej winni, i jak mamy dostawać łomot w Europie, to niech chociaż nasi młodzi grają, jedyne co mi się nie podoba, to że strasznie pompujemy młodych.

0

Ciekawe co będzie z Depayem. Gość wygląda fatalnie. Pytanie czy pozycja napastnika mu nie odpowiada, czy niestety to nie ten poziom

0

Śmierdzi golem ehh

0

Uffffffffff 3-0

0

Lenglet ma chyba coś do udowodnienia. Według mnie dostał koło ratunkowe, być może ostatnie.

1

@Coutinho007 Trójką z tyłu. Gavi środek chyba

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?