9

@Nano22 Obecny poziom Leo, również jest niższy od CR w prime.

0

@RichardWinters Jakoś nie wyobrażam sobie żeby wojskowe korwety wpłynęły na morze, do którego Ukraina nie ma nawet dostępu, bez zezwolenia/zgody, ale może się mylę. Ale przecież państwa bałtyckie pełnią kontrolę nad morzem i je monitorują, więc jak te korwety miałyby od tak wpłynąć?

0

@fenix1983 Chyba od tak to sobie nie może wysłać

3

@MarioVeB! A mnie wkurza to ciągłe, bredzisz, bredzisz, bredzisz, tylko ty nigdy nie bredzisz.

10

Oglądam la liga bonita, i tam tekst że Real grał tak jak chciał i oddawał piłkę Barcelonie, wcześniej że mogli strzelić 6,8 bramek. No japrdl, przecież to był mecz na styku, gdyby Real go tak zaplanował to raczej nie doszłoby do dogrywki.

2

@Oskar00 Młodzieży

0

@tristan87 Nie wierzę xd

0

@CatalanDream Tutaj akurat fakt mamy

0

@Rewolucja123 Dokładnie, Ferran to inny profil, zaś Ansu wrócił dopiero po kontuzji.

0

@DonMatteo901 Na pewno mógłby nauczyć się takiego opanowania z piłką, gry głową, długiej piłki

49

Ciekawe czy Haaland zgodziłby się, przynajmniej rok/dwa być zmiennikiem Luuka, jokerem, który odciążyłby holendra od ciągłej gry.

63

W sumie widziałbym takiego dzika jak Coutinho w Barcelonie. Ciekawy pomocnik

0

@Emhyr Jego trzeba było od razu sprzedać, nawet za trochę mniej.

3

@Rewolucja123 A co my robimy sami;?

0

@Coutinho007 W przypadku odejścia Dembele, to nowy skrzydłowy będzie ważniejszy nawet od nowej 9. Pamiętajmy że Ansu wrócił po długiej kontuzji, a Xavi preferuje grę skrzydłowymi, tylko nie lubiany przeze mnie Dembele potrafi zrobić sam różnicę. Ferran to nie ten profil skrzydłowego, uważam że bliżej będzie mu do gry na 9, z braku laku można spróbować Morate, który w reprezentacji Hiszpanii nawet mi się podobał, chociaż jego skuteczność... No chyba że Laporta rzuci wszystko na Haalanda.

5

Uważam, że trzeba szukać konkretnych wymian z udziałem Frenkiego i Depaya, bądź ich spieniężyć. Długo i zawsze broniłem Frenkiego, bo to piłkarz niemal skrojony do nowoczesnego futbolu, ale niestety mnie zawiódł. Dodatkowo to czas Nico, Gaviego i Pedriego. No a Depay, to ani 9, ani skrzydłowy. Mimo wszystko, w odróżnieniu od Umtitiego, Pjanicia czy Coutinho, holendrzy będą łakomym kąskiem na rynku transferowym. Fajnie byłoby spożytkować te pieniądze na obrońcę, i ogólne wzmocnienia w defensywie, może jakiś skrzydłowy,, jeśli odejdzie Dembele.

2

@shinthps Oddaj, moje to

1

@Rewolucja123 Starasz się chyba wybić na takich głupotach. Araujo może nie jest idealny, zresztą jak każdy. Ale ma walory, by za jakiś czas być najlepszym obrońcą świata. Dzisiaj wszystkie topowe drużyny mają takich stoperów. Gra z piłką, faktycznie do poprawy

0

@Rewolucja123 Dla mnie jednak Frenkie powinien grać na defensywny pomocniku. Oczywiście zdążają mu się tam błędy, ale według mnie tam wygląda najlepiej. No ale przed nim jest lepszy Busi.

2

@Pawel13sz Przecież nikt na poważnie nie pisał, że to niewypał.

1

Ferran kiepsko na razie

0

@Zielu2001 Nie ma. Umiejętności Neymara pozwalały dorównać Leo/CR, niestety nie ta mentalność.

2

@Rastafarnianin O duże;)

0

Myślicie że Luuk to już najlepsza 9 w lidze, czy za wcześnie na takie wnioski?

0

@Rewolucja123 Przede wszystkim zagraliśmy bardzo słabo.

0

Słaby mecz 15 znaków

0

W środku pola ciężko zdominować nam Granade. Ciężki mecz.

6

@Janiama Nie no, akurat młodych graczy, którzy będą dźwigać ciężar gry mamy. Trzonu drużyny nie da się od tak wymienić. Pique pewnie byłby na ławce, przy zdrowym Araujo, Busquets zaś jest w dobrej formie. Od finału LM, mamy zupełnie zmieniony atak, w pomocy został tylko Busi. Obrona jest bolączką.

0

@DonAndrzejos Nie wierzę w to. Mało kto pociągnie taką pensje.

3

@Kitek1640 Niby dolne, a jakby górne;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?