0

@jokerfcb1899 Pulp Fiction. Ewentualnie tak dla odmóżdżenia, Kac Vegas.

5

Uważam że jeżeli Pedri wróci do swojej optymalnej formy, to razem z Gavim, mogą stworzyć coś wyjątkowego w środku pola Barcelony. W ogóle mam przeczucie, że wiosna będzie dla nas, kibiców Barcy, bardzo udana. Połączenie Xaviego z tą arcy zdolną młodzieżą, dam nam wiele radości.

1

@doc "Złap mnie jeśli potrafisz", nawet nie wiedziałem że to jego dzieło.

3

@Coutinho007 Ta pomoc zdobyła mistrza Hiszpanii,, i prawie zagrała w finale LM.

4

@tomek8756 Marek Mostowiak. Gość z zasadami, które sam ustala.

1

@DonAndrzejos Drobne szczegóły; skontaktowanie z Man City.

1

W sumie dlaczego United miałoby puścić Cavaniego w środku sezonu. Po drugie, niby cieszy możliwość nabycia Cavaniego, ale te jego kontuzje/urazy, no to mnie martwi. Sportowo na pewno się obroni.

0

@Kgorecki2500 Serio minister ma wiedzieć wszystko o każdym jednym żołnierzu?

3

@damian16161212 Zdarza się zapomnieć zdjąć, wychodząc wcześniej z miejsca publicznego.

3

Ciekawe kiedy, Hiszpania doczeka się takiego napadziora jak David Villa. Niesamowicie darzyłem go sympatią, kojarzył mi się z najlepszym czasem Barcelony. A mimo wszystko, mam jakiś niedosyt z jego pobytu w barwach Blaugrany.

0

@Jakchcesz Ferran-Depay-Ansu. Niestety nie liczę już na Dembele, i mam nadzieję że opuści Barcelone jak najszybciej.

0

@baartekk97 O wiele szybszy piłkarz. Typowy skrzydłowy.

0

@kaamil1910 Mam wrażenie że trochę wypalony gracz. Pewnie szybko wskoczyłby u nas do 11, ale to świadczy o słabości naszej ofensywy.

1

@barteq Azpi mocno by się przydał. U nas defensywa jest fatalna. Ale co do Auby i Alexisa, to prawda, są tutaj nie potrzebni.

2

@Coutinho007 Pedro i Ibra byliby w pierwszej 11 u nas.

0

@Coutinho007 Więc nie mógłby wejść w deal z Interem. Proponuję, niech Inter bierze od tak holendra, a do nas nie przychodzi nikt, mam dość średniaków tutaj.

0

Przecież Luuk to nawet nie piłkarz Barcelony, jest tylko wypożyczony.

0

Mimo wszystko, w tamtym momencie był topem na obronie.

0

@bartekvisca Jestem pewien, że gdyby nie ter Stegen, to Onana by tu przyleciał.

1

Przedstawiciele City są obecni? Brakuje trochę flag i herbu Manchesteru. Aguero to ich legenda, ale trzeba przyznać że Barcelona też bardzo ładnie się zachowała.

0

@Janiama Laporte można krytykować za działania, ale gość jest nieprzewidywalny, i jemu obecna sytuacja Barcelony, a raczej jej status jest mocno nie po nosie. Wcale bym się nie zdziwił, jakby jakimś cudem pozyskał Norwega, i na nim budował projekt.

1

Mazaraoui, Christensen, Zakaria, warto się zainteresować tymi piłkarzami, kończą się im kontrakty, co myślicie? Dwaj pierwsi chyba byliby wzmocnieniem obrony Barcelony. Zaś Zakaria, pewnie tylko w przypadku odejścia Frenkiego. Byłem długo obrońcą holendra, no ale... Po za tym można ładnie zarobić na nim.

1

@Lola120 Jeszcze Zenka raz puszczę, i koniec.

1

@Coutinho007 I Zakarie za free spróbować

12

@BarcaInfo Joan udaje niedostępnego. Pewnie to już etap negocjacji.

0

@patry295 Ale Leo miał gaz w nodze. Dzisiaj już trochę mu brakuje

0

Ja wiem że Real może wygrać, bo jest mocny itd. Ale mimo wszystko, radość duża xD.

0

Real będzie miał trudnego rywala

0

@MeMyselfAndI Tak, pęka

0

Beka będzie jak Atletico trafi Bayern jeszcze raz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?