kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlwaysBlaugrana Tak w sumie, to wszystko to pasuje również do Barcy.
4
@Momals11 Brać Icardiego. Wolę jego niż Aube.
0
Sto razy bardziej wolałbym aby szansę gry dostali nawet mniej utalentowani wychowankowie, niż ściąganie takich wypalonych graczy jak Auba, czy słabych jak Adama. To są transfery typu, weźmy kogoś/kogolwiek żeby był. Ja rozumiem, ciężka sytuacja finansowa, walka o top 4, ale wolę przegrać z tymi młodymi chłopakami, nawet jak Abde/Jutgla/Akhomach, bo Auba czy Traore również nie są żadnym gwarantem sukcesu. Auba, Luuk, Brait, lubię gości, no ale to nie droga Barcelony.
2
@lndyki Dobry zmiennik dla Krzyśka
1
@Messibestplayerintheworld Jeżeli Dembele odejdzie, to jednak będzie grał w pierwszym, tak myślę.
1
Wiem że Adama mało strzela, ale był już testowany na 9? Jestem ciekaw jaki plan będzie miał ja niego Xavi.
1
@TheNekro94 Jestem przy 2 sezonie, mega serial. Uwielbiam to poczucie humoru
0
@ElKamil Bez przesady.
0
Teraz możliwe są tylko wypożyczenia, więc trudno, niech przyjdzie Morata, Adama, Tagliafico, a nuż się uda i któryś odpali. W idelanym świecie, i starej Barcelonie, nie bylibyśmy nimi zainteresowani, ale niestety inne realia.
0
Co powiiedziała babka najmanowi?
5
Można lubieć/nie lubieć Neymara, ale gość miał/ma niesamowite umiejętności. Oczywiście jego kariera trwa, ale według mnie trochę zmarnował swój talent. Odważę się napisać, że miał możliwości bardzo zbliżone do Leo.
1
@kubaa3 Przeprosić szefa, każdemu może się zdarzyć.
0
Jeżeli Dembele odejdzie, a Ansu będzie pauzował x czasu, to może z braku laku ten Adama? Nie śledzę go, czytam że jest bardzo kiepsko, no ale ograniczone fundusze i czas nam nie pomaga.
0
@daniel32778 Bez przesady, ostatnio się może relacje zrobiły chłodniejsze, na linii Tebas-Barca. To przez tą umowę, z której się Barcelona wycofała. Według mnie Javier zazwyczaj w wypowiedziach w porządku jest dla Barcelony.
3
@Rewolucja123 Może prime Suarez miał wyższy, ale ogółem zdecydowanie Robert>>Luis
0
@damianex10 Obejrzyj koniecznie Pulp Fiction, mój ulubiony film
3
@Rewolucja123 Frenkie wczoraj strzelił tyle goli, ile Busi przez jeden sezon.
0
@Rewolucja123 Pedri chyba, chociaż Pique też solidnie
0
Nie ma nikogo kto indywidualnie jest w stanie zagrozić Alaves. Na razie gra Pedriego podoba mi się najbardziej
1
@konrad1661 Ja tam lubię z spritem pić
0
@HighestInTheRoom Co xD?? Jeden z najlepszych dziennikarzy
0
Tak jak nie lubię Dembele, nie zachowuje się jak profesjonalista, i jest mega przepłacony,, tak według mnie, obecna sytuacja nie jest zero-jedynkowa. Oczywiście nie zasługuje na taki kontrakt, ale czy to pierwsza sytuacja w piłce nożnej, gdzie piłkarz nie chce przedłużyć kontraktu? Depay w Lyon grał, Lewandowski grał, czy naprawdę mamy w obecnej sytuacji aż taki wybór by rezygnować na 6 miesięcy z Ousmane?
4
@Pilka_jest_okragla Edek Durda tam???
3
Tak czytam ten wywiad z Luukiem, i faktycznie mógłby zostać nawet rezerwowym napastnikiem, w przypadku przyjścia nowej 9,w nadchodzącym sezonie. Zawsze byłby jakąś alternatywą przy wrzutkach, rożnych, coś innego mógłby zaoferować. Czy jednak należy go pożegnać, coś myślicie?
5
@nabial Ale Ansu teraz też był gotowy na 100, cierpliwie był wprowadzany, i co? Niestety coś zdrowie mu nie dopisuje.
0
Ansu uraz, Dembele out, a miało być pięknie. Liczę na jakiegoś skrzydłowego.
0
@MesQueUnClub_87 Nie piszę o jego wymaganiach, bo uważam że nie może dostać takich pieniędzy, to oczywiste. Mam na myśli tylko najbliższe 6 miesięcy, i ewentualne jego pozostanie.
0
@Chaoss Ale jest jedynym piłkarzem (obok Ansu) który potrafi sam wygrać mecz, jest naszym najlepszym skrzydłowym. Chcemy chyba zagrać w LM w następnym sezonie?
0
Ok Dembele nie jest przyszłością klubu, i w zdrowych okolicznościach powinien odejść. No ale,, jesteśmy w walce o top 4 ligi, w LE ciężki rywal, a nasz skład nie jest zbyt szeroki. Ciężka sprawa.
0
Wrócił Ansu, Ferran i Depay, to jesteśmy w stanie zrezygnować sobie z Dembele, ciekawe czy byliby tacy odważni, gdyby ci piłkarze dalej się leczyli. Zresztą Ansu dopiero wrócił po bardzo długiej kontuzji, i niestety jest dużą niewiadomą(podobnie jak sam francuz). W każdym razie, cieszę się z jego odejścia, licząc jedynie na kupno skrzydłowego.