3

Pozostanie Araujo jest naszym najlepszym transferem

1

@FCMichalo Nagle i szybko, no nie wiem

0

@Rewolucja123 No właśnie, nie rozumiesz

3

@Rewolucja123 Nie no żal

0

@Momals11 Leo był dobry, kiedyś.

1

@hayek No tak, Grosik vs Leo

1

Najlepszy piłkarz na świecie kontra były najlepszy.

1

@PiotrR To oczywiste że tylko Polska. Taka prowokacja

0

To komu kibicujemy?

0

@Zoker Krykiet od tenisa, no nwm. W Polsce tenisem jest chyba większe zainteresowanie niż koszykówką. Hokej chyba też popularnością przegrywa z tenisem.

0

@TheNekro94 Na początku też tak pomyślałem,, ale w sumie tenis i piłka nożna to bardzo popularne sporty.

1

@lucca87 Azpi pewnie

1

@Peszko07 Na olej się rzucili, ciężko było kupić.

0

Gdyby to oświetlenie było ciut leosze to byśmy prowadzili.

0

@Bykunn Zaczyna mnie wkurzać owa trójca

0

@OsamaDembele Zajęcia po za lekcyjne, korepetycje z matmy może, nwm.

0

W przyszłym sezonie postawiłbym na Aube na 9, i teraz ewentualnie rozglądać się za kimś perspektywicznym na tą pozycję. Według mnie ważniejsze będzie wzmocnienie skrzydła, po odejściu Dembele i pewnie Traore.

1

Ciekaw jestem co powie nitro tera

0

@marcin62 Jak go lubię, tak bardzo jego cwaniarstwo względem walki się nie podobała, trochę kozak w necie,,,

0

Walka śmieszna, ale rozrywkę daje,,, to najważniejsze. Nitro dostaje naukę pokory

0

Ale będzie walka ciekawa, ja czekam bardzo

0

Dawaj ponczek, dawaj

0

Ach szkoda, mocno kibicowałem takefunowi

0

@lukaszbarca15 Ale piszesz przecież stricte o skokach w kom wyżej. Co do zaniedbania innych dyscyplin to tak, to prawda.

0

@lukaszbarca15 Serio? Ktoś chyba musi piastować stanowisko prezesa związku. I o ile dużo dyscyplin zostało zaniedbanych, tak skoki naprawdę są kluczowe w Polsce.

0

A jak dla mnie to nowy trener skoczków to mus. Ciągle skacze stara gwardia, która dodatkowo bardzo zaniżyła swój poziom. Wiemy że nie wszystko jest w gestii pierwszego trenera, i kluczowe jest szkolenie, no ale kurcze kto u Dolezala na dzisiaj zrobił postęp?Nikt nowy nie zagraża tym doświadczonym. Trochę też wkurzają te słowa Stocha i Kubackiego.

2

@Mow_mi_Douglas Raphinia, skrzydłowy faktycznie będzie potrzebny.

0

Dla mnie Chelsea faworytem, Real był bardzo słaby z PSG, i fuksem gra dalej

0

@jakub1906 Uuuu to mało zainteresowań

0

@Worny Azpi tam zagra w potrzebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?