kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie oczekujmy że Ferran po wakacjach będzie super dryblerem, wizjonerem itd. Chłopak takich predyspozycji nigdy nie miał, wierzę że złapie jakąś stabilność, no ale mam co do niego dużo wątpliwości.
0
@Kamiloza91 Ale nie każdy następny piłkarz będzie Pedrim. Czasem trzeba wydać grube pieniądze z portfela, tylko oczywiście z głową.
2
@Nano22 Proszę cię, odpuść w tym temacie. Rakitic to bardzo dobry, solidny gracz, i tyle. Modric zaś to piłkarz wybitny, jest legendą futbolu. Szkoda że suche statystyki mają stanowić opinie o tych graczach. Ja byłem znudzony grą Rakiticia po 2 sezonach w Barcelonie, żałowałem że to nie Gundogan czy Kroos do nas przyszli, nagle ludzie jakby zapomnieli jak on średnio u nas grał. Co do Modricia, wystarczy oglądać Real, Chorwacje, wybitny piłkarz. Piszę to jako duży kibic Barcelony
4
@Przemek2323 Dziwne, ja zawsze tankowałem za 100 zł, i dalej za tyle tankuje:)
0
@ViscaBarca123 A skrzydłowi ciekawi? Bo tutaj jest największa bolączka w Barcelonie, ale i ogólnie w Europie.
0
@MessiTheBesst Ale żeby znaleźć się na tym obrazku, właśnie nie trzeba być doskonałym. Gdzie Piątkowi do Lewego czy Małysza? Ale ten jego moment prime, jak co mecz walił gola, wszyscy Polacy tym żyli, wręcz zagłuszył Lewego i jego bramki, sprawia że jakoś tam trafił. Sobieski tak samo, duma narodu bo pokonał Turka.
3
@Azacca Szczerze? Ch.j mnie to obchodzi jak tam poszedł w sumie.
1
@Comentateiro A mi się wydaje że Leo woli strzelić te 5 bramek i mieć wywalone na nasze komentarze
17
@Azacca Nie mnie to oceniać, ale strój elegancki, schludny, a wy potraficie do tego się przywalić bo to gościu z PiSu. Przypuszczam że w Parlamencie gorzej ubrani przebywają.
0
@Zoker Za co miałby nie szanować, zna go go tylko z internetu.
0
@masq Mnie Nico rozczarował w tym sezonie, daleko za Gavim i Pedrim. Nie miał nawet pojedynczych przebłysków, dodatkowo tłok w pomocy
0
@MESSIah16 Co do urodzeń to trzeba wziąć pod uwagę, że jest coraz mniej kobiet w okresie rozrodczym, społeczeństwo się starzeje.
16
@Joe_Pesci Czemu żenada?Camp nou to coś więcej niż boisko do grania, a ślub to coś więcej niż dzień.
0
@FCB24 Słaby argument, nie każdy wybija się wieku 19 lat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@agaFCB Gavi tragedia, gość ma 17 lat,po prostu przeciętny występ,ale nie tragedia
0
@pt9 Xd jak może się okazać że nie ma umiejętności?
9
@DonMatteo901 Ładna jest
0
@Momals11 Gościu to ironia przede wszystkim, ważne jest zwycięstwo a ty z takim tekstem
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Za drugie miejsce talerz, a za pierwsze robot kuchenny
5
Sympatyczna to rywalka Igi
5
Napisane, welcome Lewandowski Barcelona Danza Kuduro
8
Jest i gracz Barcelony na trybunach
0
@mekston Dla Igi też, 3-0, a 2-1 to różnica.
0
Ważny gem teraz
1
Patrząc na cenę Raphinii, nie zdziwię się jak temat Di Marii będzie mocno grany.
4
@Tomix_83 W sumie nie ma się co dziwić piłkarzom, ile można.
1
@Nano22 "Każdy gra w piłkę, jeżeli ma piłkę"~kamilop
0
Benzema teraz czy Suarez 2016? Ja nie wiem,,, może minimalne Luis.