kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dembouz1899 Nie zgadzam się. Uwielbiam Leo, ale jego etap w Barcelonie dobiegł końca
1
Pozostanie de Jonga z obniżoną pensją o 40% w Barcelonie? Nawet mnie się to nie śniło. Idealne rozwiązanie,,,,o wiele trudniejsze niż wywalenie 60mln na nowego piłkarza. Brawo zarząd!!!
0
@fcb710 Jak on cienki
1
@Suzu Garcia dużo grał i jest wciąż młody, ciekawe czy pogodzi się z głęboką ławką. Pique miał dobry sezon, ale on akurat z ławką się chyba pogodzi. Myślę że Christensen nas mile zaskoczy również.
0
@Arczek2001 Jeżeli Araujo i Kounde będą pierwszymi wyborami, to Pique i Eric którzy sporo grali w tamtym sezonie będą grzać ławkę. Dodatkowo nie wierzę że Christensen przyszedł na ławkę. Dobrze że jest wybór oczywiście
1
Ale w obronie zrobi się tłok. Czyżby Xavi chciał grać 3 stoperami?
0
@adi7adi8 To bardziej,,,this is prank. Chciałem żeby ktoś się nabrał i spiął.
1
@Bogan Liczyłem na Wlazłego w tym meczu i Gruszke
0
@Essos Fakt, ale nie miał być śmieszny w sumie
0
@adi7adi8 Kolego,to był żarcik. Nieśmieszny, ale żarcik.
0
@kamilop żart hahahaha
0
Nie rozumiem czemu Leon i Kubiak nie grają, trochę żal...
0
Jaką telewizje najlepiej wykupić w internecie? Obecnie jestem za granicą, i interesuje mnie full opcja sportowa?
0
@Fabik87 Zgadza się. Teraz przekonać musisz kasą. Chodzi mi tylko o Alemeny'ego, że poniekąd wygrywa na rynku, bo daje więcej
1
Tak jak bardzo cenię Alemeny'ego, tak znowu nie przesadzajmy że wydanie plus-minus 60 mln na Raphinie czy Kounde, to jakiś wielki sukces dyrektora sportowego. Gratulacje za przekonanie ich do projektu, ale też bądźmy szczerzy,,sama marka Barcelony rozbudza wyobraźnię.
0
Iñigo od biedy zagra na lewej obronie? Choćby sporadycznie w przypadku absencji Alby?
3
Skoro nie Kounde, to uważam że lepiej jakby szukali prawego obrońcę a nie środkowego. Co do Iñigo, to bardzo dobry obrońca, jeden z lepszych w lidze.
4
@kiper09 Niestety ale Depay z trudniejszymi rywalami jest miałki i irytujący. Auba będąc niewidocznym, jest w stanie strzelić bramkę. Depay to fajny piłkarz na Lyon,, może Seville. Nie ma co się nabierać na gościa po meczu z cienką drużyną.
1
@Uukasz_93 Co? Kounde w obronie jest genialny, co za farmazon
2
@Janiama Szczególny sentyment mam właśnie do Artura
0
@Sau_Ron W Polsce pewnie taak
0
@FCMichalo Wysokie miejsce Sevilli w lidze, i dość regularna gra w kadrze mówi co innego,, szczególnie że Francja ma w kim wybierać. Dla mnie z młodych obrońców, to Kounde ma największy talent.
0
@FCMichalo Może nie wybitny, ale poprzedni sezon miał bardzo dobry, w kadrze też to pokazywał. Bez wątpienia czołówka obrońców w Europie
0
@tristan87 Hejt w jej stronę czy krytyka za głupie słowa?
0
Cieszy mnie ten transfer Raphinii niemniej niż Lewego. Zawsze szczególnie lubiłem Brazylijczyków w Barcelonie, a dodatkowo skrzydłowych. Chłopak ma technikę olbrzymią. Nie czułem takiej radości przy transferze Ferrana, któremu oczywiście czas się należy. Jeszcze pozostanie Dembele.
18
@Janiama Nie no Maciek wstawaj;)
0
@Bogan Nie, piszę o Kounde
0
@Jasialdinho Xddd, Zobacz jak dużo meczów Azpi zagrał na środku obrony. Mając Albe, jego rywal w składzie będzie grał sporadycznie. Azpi na każdej pozycji w obronie da solidność, i nic więcej,,ale to wystarczy. A na ataku jeszcze chyba nie grał, w odróżnieniu od lewej obrony
5
@hayek Drużyna trochę była w dołku po odejściu Pepa, były dziury w drużynie, a mimo to wyglądaliśmy bardzo dobrze.
0
@Bogan Najczęściej oczywiście gra na środku, ale często grywał w trójce obrońców bliżej prawej strony np. reprezentacja. Notował również występy na prawej obronie, mając ofensywnie usposobionego Albe na LO, Kounde byłby ciekawą przeciwwagą dla drużyny. PS. To są tylko moje przypuszczenia, ponieważ na środku obrony już teraz jest ciasno